Львів-Рава-Руська

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Львів-Рава-Руська

Повідомлення ra » 17 січня 2008, 20:59

Доброго, усім здоров’ячка.
:)
Незнаю чи прочитають це хтось із працівників, та тим не менше.

Кажуть наша залізниця іде на поправку, і з якістю перевезення та обслуговування та на жаль важко сказати так, чи хоч приблизно подібно, пасажирам, які їдуть до дому в холодних вагонах. Машиніст, чи хто там відповідає за це, ще й відзивається нецензурними словами, що не він винен і що у вагоні тепло підтримують не солярою, а ... , так нам пасажирам і не сказав.

Це лише деякі аспекти мінусоого перевезення пасажирів на цьому дивному маршруті.

Я хочу побачити відповідь, з цього приводу, від керівників вокзалу, чому так.... Невже Ви своїм працівникам так мало платите, що вони(працівники) економлять на теплі у вагонах.

Дайте будь ласка відповідь і "латайте дири"

Щиро Ваш клієнт.
ra

Re: Львів-Рава-Руська

Повідомлення Tosha » 07 грудня 2009, 16:45

На мій погляд подібні дизель-потяги уже виробили свій ресурс, і на скільки я знаю що залізничне полотно на Раву-Руську у напіваварійному стані :cry: А це у своючергу приводить до неперспективності маршруту.
От якщо, відремонтували колію навідь би електрифікували, пустили оновлені потяги, плюс швидкісні то думаю що пасажири вернулися і задоволеням користувалися залізницею.
Tosha

Re: Львів-Рава-Руська

Повідомлення vitaliy_lviv » 29 березня 2010, 12:27

От і свіжа новина. З 10 квітня знімають поїзд 6004 "Львів-Рава Руська" 18.01 (зі Львова) і відповідно 6005 "Рава-Львів"( 20.50 з Рави). Розумію. Малий пасажиролпотік, а чи не краще панам з управління провести аналіз не в розрізі заселеності пар поїздів, а врозрізі окремих рейсів.
До чого я веду: 6004 (18.01 зі Львова) який знімається значно більш заселений ніж 6006 (20.40 зі Львова) В Раві він все рівно ночує і повертається за № 6001 (4.27 з Рави).
Питання. Чи не доцільніше залишити 6004 і нехай він ночує в Раві і повертається за № 6001 звідти.
а зняти 6006 (20,40 зі Львова) - заселеність 10% не більше і № 6005 (20.50 з Рави) - як і планують.

Можливо служба дасть відповідь.
vitaliy_lviv

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість