Паління цигарок в електричках\поїздах приміського сполучення

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Re: Паління цигарок в електричках\поїздах приміського сполуч

Повідомлення Iwan » 09 листопада 2012, 14:30

100% згода. Не всі курці розуміють як смердить їхнє вбрання,
тому обурюються на зауваження... а оця манія курнути перед
закриттям дверей - до останнього затягу.
Я десь бачив таку рекламу: в ресторані (в місці де заборонено палити)
один відвідувач палить, а інший зробив зауваження... той його проігнорував,
у відповідь той почав "смачно пукати" і теж ігнорувати того що палив.
Але кому потрібні такі радикальні (із застосуванням пукоту) заходи?
Ми (ті що не палять) сподіваємось на взаємоповагу та розуміння.
Iwan
 
Повідомлень: 117
З нами з: 29 жовтня 2011, 17:10

Re: Паління цигарок в електричках\поїздах приміського сполуч

Повідомлення валерік » 10 листопада 2012, 01:10

Уважаемые Trelisij и Iwan договориться можно до того,что выкидывать будем цыган,афроукраинцев и других;кто без галстука или кто "рожей не вышел".К добру это не приведет.История знает много случаев,когда кого-то "загоняли в угол" и он взрывался.В даный момент не надо оглядываться на Европу.Мы от них отстаем,а проблему надо решить сейчас.И мое мнение,как и мнение многих,такое,что вагоны для курящих нужны.Современем с помощю пропаганды и других цивилизованых методов мы догоним Европу.
валерік
 
Повідомлень: 23
З нами з: 28 лютого 2012, 12:09
Звідки: МУКАЧЕВО.ЗАКАРПАТЬЕ.УКРАИНА

Re: Паління цигарок в електричках\поїздах приміського сполуч

Повідомлення Iwan » 10 листопада 2012, 16:38

Не погоджуюсь з паном валерік з таких причин:
1) не варто змішувати все в одну купу - "паління" і "цыган,афроукраинцев и других;кто без галстука или кто "рожей не вышел"" - це тільки відволікає від розв'язання питання;
2) Європа тут збоку - ніхто на неї не рівняється - люди хочуть дихати чистим повітрям, а не цигарковим смородом - це гарантовано Конституцією (а от пагубні звички Конституція не гарантує);
3) жодних окремих/спеціалізованих вагонів для людей з пагубними звичками - це тільки відтерміновує розв'язання питання - навіщо відкладати "на завтра" те що можна зробити "сьогодні" ?

п.м. мені важко розуміти які відчуття мають курці, коли вони позбавлені можливості курити впродовж кількох годин, але, здається, що ті відчуття не сильно відрізняються від відчуттів наркоманів... але ж наркомани не випрошують окремих вагонів... є люди котрі не можуть дня прожити аби чогось не вкрасти, то мо' вагони для шахраїв та крадіїв зробимо? Наприклад, всі другі і передостанні вагони - будуть вагони для шахраїв і крадіїв, а тим хто туди потрапив випадково треба стерегтися від пограбувань... може відтермінувати дію кримінального кодексу - нехай ще трохи пограбують, бо не можна так різко взяти і заборонити - щоб він бува не "взрывался". Чи не так? Поясніть чим паління "краще" від алкоголізму чи наркоманії - це психічні захворювання - наркотична залежність. Чому Ви вважаєте, що саме для тютюнопаління повинен бути виняток?

п.м.2. Спробуйте звернутись із аналогічною пропозицією до всіх патріархатів в Україні - нехай виділять по одній церкві на район (чи область) для курців (щоб можна було вільно курити в церкві). Цікаво, що вони Вам відповіли б. До речі, церква тільки в 1620-х роках почала боротися з цим, а сама звичка на наші землі була поширена саме з Європи, тому нічого заглядатись на Європу.
Iwan
 
Повідомлень: 117
З нами з: 29 жовтня 2011, 17:10

Re: Паління цигарок в електричках\поїздах приміського сполуч

Повідомлення mongol » 11 листопада 2012, 12:04

Iwan написав: церква тільки в 1620-х роках почала боротися з цим,

Первые изображения курильщиков табака, найденные в древних храмах Центральной Америки, датируются 1000 годом до нашей эры. Табак был в большом почете у местных лекарей: ему приписывались целебные свойства, и листья табака применялись как болеутоляющее. Использование табака вошло и в религиозные ритуалы древних цивилизаций Америки: их участники верили в то, что вдыхание табачного дыма помогает общаться с богами.

В XIII веке его завезли в Персию по караванным путям через Китай. Американские индейцы жевали табак, курили его, завернув в маисовые листья или набив им так называемые "трубки мира", и использовали стимулирующий эффект табака задолго до того, как Колумб со своими спутниками достиг в 1492 году берегов Нового Света

Есть сведения о том, что Колумб, познакомившийся с табачными листьями, не оценил их: он просто выкинул этот дар туземцев. Однако несколько членов экспедиции стали свидетелями ритуального курения больших скрученных табачных листьев, которые местные жители называли «тобаго» или «табака», и заинтересовались процессом. После возвращения на родину новообращенные любители табака были обвинены инквизицией в «связи с дьяволом».
Во второй половине XVI века табак попадает их Испании в другие европейские государства, а вскоре и в страны Азии, и в частичности в Турцию. К концу XVII века в Европе активизировалось антитабачное движение, особенно активно поклонников табака критиковала церковь, а ученые начали исследовать последствия курения для здоровья. Так например, придворный медик Людовика XIV врач Фагон назвал курение ящиком Пандоры, который таит в себе неизвестные болезни.
Инквизиция и церковь считали табачное зелье исчадием ада, порождением дьявола, считалось, что курильщик воскуряет фимнам сатане.
В 1604 г. вышел труд "О вреде табака", принадлежащий Якову I Стюарту, королю Англии, который являлся ярым противником курения. В этом труде отмечалось, что курение - это "... привычка противная зрению, невыносимая для обоняния, вредная для мозга, опасная для легких". Правительства стран Европы начали издавать законы по борьбе с курением.

Первые достоверные сведения о распространении табака в России относятся к середине XVII века, периоду правления царя Михаила Романова. В то время табак считался бесовским зельем, и многочисленные царские указы предусматривали жестокую кару для тех, кто был замечен в распространении или употреблении табака. Западные архивы сохранили свидетельства иностранных путешественников, побывавших в Москве в 1640-е годы: «Того, кто будет обвинен в нюхании табака, в независимости от пола, ждет вырывание ноздрей». Так же строг был к курильщикам и сын Михаила Романова, «тишайший» царь Алексей Михайлович.
До Петра I курение на Руси не одобрялось. При царе Алексее Михайловиче за курение наказывали битьем палками, а торговцам табаком вырывали ноздрю.

http://www.batrussia.ru/group/sites/BAT ... ment&SKN=1
http://stud.ibi.spb.ru/131/kanaana/html/history.html


В США тысячи предприятий ввели для своих сотрудников запрет на курение, во многих штатах введены законы против него. Хотя курение по-прежнему распространено на юге Европы, и Европейское Сообщество выделяет более миллиарда долларов в год в виде сельскохозяйственных дотаций на развитие табачных плантаций, дебаты вокруг этого факта становятся все ожесточеннее.
А что ответил Людовик Фаргону? Что он не может запретить курение, так как в этом случае государство потеряет значительные доходы, которые оно получает от табачной монополии. Любая попытка европейских монархов того времени ограничить ввоз или культивирование табака приводила к расцвету контрабанды. С тех времен мало что изменилось...
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Re: Паління цигарок в електричках\поїздах приміського сполуч

Повідомлення Iwan » 11 листопада 2012, 21:27

ну, ось. проблема дуже складна. Проте, не бачу підстав йти на поступки курцям. В іншому випадку поступки поширяться на: авіатранспорт, метро, театри, кінотеатри тощо. Розумію, що курцям від цього дискомфортно, але некурцям ще більш дискомфортніше від задимленості салонів. Щодо загальної заборони (так саме як і алкоголю) - навряд чи держава так легко відмовиться від ласого шматка надходжень до держбюджету... добре що від реклами зуміли відмовитись, бо той хто курить і так купить, а хто не курить - воно йому не потрібне.
п.м. Пане Монгол, гадаю, що товариству буде цікаво довідатись про тютюнові клізми (гугль: табачные клизмы), але чи варто про це тут згадувати, бо ще почнуть вимагати окремі вагони з клізмяним начинням :)))
п.м.2. Наші електрички й так виглядають досить гидко в порівнянні з тією ж Європою. Мова не про технічний стан а про запльованість, засмальцьованість, обриг@ність, засміченість, виламані гачки (вішаки) ... ну і все таке... це ж не "цигани" чи "заслані москалі" роблять, повірте, а "свідомі" українці, яким комуністична партія на десятки років викривила свідомість.
Раджу форум'янам ознайомитись зі змістом спеціалізованого ресурсу:
http://www.tvereza.info/tobacco/index.html
зокрема з його розділами:
http://www.tvereza.info/tobacco/teffect ... fects.html
http://www.tvereza.info/tobacco/teffect ... fects.html
http://www.tvereza.info/tobacco/teffect ... ts_ru.html
http://www.tvereza.info/tobacco/aphorism/famous_ru.html
Деякі цитати з останнього посилання:
Делить помещение на секторы для курящих и некурящих — все равно что делить бассейн на секторы для писающих и неписающих.//Росс Паркер
Столько курящих развелось, что впору открывать «уголки для некурящих»//Марк Меламед
Курящие и некурящие не могут быть одинаково свободны в одном купе.//Джордж Бернард Шоу
... і на завершення кілька рекламних плакатів:
http://www.tvereza.info/prof/posters/ta ... tures.html
Iwan
 
Повідомлень: 117
З нами з: 29 жовтня 2011, 17:10

Re: Паління цигарок в електричках\поїздах приміського сполуч

Повідомлення mongol » 12 листопада 2012, 07:29

ну, не знаю, наскількі клізми цікаві товариству, але особисто я не палю
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Re: Паління цигарок в електричках\поїздах приміського сполуч

Повідомлення Iwan » 12 листопада 2012, 12:31

Монгол, то, звісно, жарт, але ж деякі захисники власних прав можуть і таке вимагати.
В нас окремі представники народу такі, як в тій приповідці "пусти ... під стіл, а вона на стіл".
Це я щодо створення окремих місць для паління в потягах, а потім окремих вагонів і т.д. (наприклад, окремих потягів). Я з розумінням ставлюсь до курців але ж і вони повинні розуміти нас - тих хто не палить.
Iwan
 
Повідомлень: 117
З нами з: 29 жовтня 2011, 17:10

Re: Паління цигарок в електричках\поїздах приміського сполуч

Повідомлення mongol » 12 листопада 2012, 13:25

нікотинозалежність це не розпуста. це хвороба. як бути з хворими? тими, що при всьому бажанні не можуть кинути і яким ані пластирі ані нікотинові таблетки не допомогають, і які навіть після кодування зриваються
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Re: Паління цигарок в електричках\поїздах приміського сполуч

Повідомлення plejada » 10 січня 2013, 00:28

mongol написав:нікотинозалежність це не розпуста. це хвороба. як бути з хворими? тими, що при всьому бажанні не можуть кинути і яким ані пластирі ані нікотинові таблетки не допомогають, і які навіть після кодування зриваються

у нас таких не лікують, у нас таким забороняють курити!
plejada
 
Повідомлень: 28
З нами з: 27 травня 2012, 16:57

Поперед.

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість