Стягнення плати за проїзд в електричках і збитки ЛЗ

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Стягнення плати за проїзд в електричках і збитки ЛЗ

Повідомлення Vuzh » 06 грудня 2009, 15:52

ЛЗ постійно наголошує на своїх збитках "від приміських перевезень", хоча в той сам час процедура стягнення плати за проїзд обурює несправедливістю. Говорю зі свого досвіду подорожей на стрийському напрямку – зі Львова до ст.Дмитрія і назад. Цю відстань зараз оцінено у 5,5грн, і я готовий сплачувати таку суму. Проте мені образливо, коли пасажири, що їдуть на коротші відстані, квитків не купують з тієї хоча б причини, що їм ніхто не пропонує цього зробити. За увесь час моєї поїздки (а триває вона бл. 1 год.) кондуктори проходять через вагон 1 роаз (рідше – 2). Наприклад, дорогою до Львова кондуктори заходять у мій вагон у Семенівці, а в Пустомитах (Наварії, Оброшині) у цей же вагон сідає пасажир, який преспокійно і безоплатно їде до Львова (Скнилова).
Мій висновок: 1) вартість квитка для мене визначається тим, що я оплачую не лише свій проїзд, а й проїзд іншого(-их) пасажира;
2) збитки ЛЗ – це ширма, якою адміністрація прикриває невміння (небажання) сумлінно збирати оплату за проїзд.
3) ЛЗ не має морального права заявляти про свої збитки, поки не буде знайдено способу справедливого стягнення оплати за проїзд
Vuzh

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей