Розетка в пасажирському вагоні

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Розетка в пасажирському вагоні

Повідомлення paschenkomax » 07 січня 2010, 01:24

Шановна Львівська залізниця, невже так важко зробити щоб у вагонах працювали розетки. Правда, дуже рідко, працюють, але тре на лапу провіднику тоді дати переважно щоб він її десь там в себе в тамборі увімкнув і то не на довго.(я про поїзд 660 Львів-Київ) Зараз багато людей їздять з ноутбуками і я в тому числі. Окрім того часом сідає плеєр, телефон, та інші речі. Я та інші пасажири були б дуже задоволені якби можна було свій час тратити з користю рухаючись в поїзді, а для цього потрібно так мало, всього живлення на 220V або на 110V(теж підходить). Цікаво було б почути, що Ви про то думаєте. В ідеалі було б добре кожне купе обладнати розеткою.
paschenkomax

Re: Розетка в пасажирському вагоні

Повідомлення vbhjckfd » 13 липня 2010, 22:44

1) а та розетка для гоління біля дальнього туалету не працює хіба?
2) не завжди треба давати "на лапу", є і нормальні люди
3) "обладнати розетками" це ти класно сказав. Коли ті вагони проектували питання про розетку в кожному відсіку навіть не стояло, бо ж нащо? А зараз ти що пропонуєш - прокласти їх? Як? Це ж не будинок де штукатруку подовбати можна... Однозначно потрібні нові сучасні вагони, зщ коли Укрзалізниця цим займеться, ніби ж не бідна структура.
vbhjckfd

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість