Потяг Львів-Сарни-Рафалівка - плюси і мінуси.

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Потяг Львів-Сарни-Рафалівка - плюси і мінуси.

Повідомлення Nataly » 24 лютого 2010, 12:01

Так склалось моє життя, що доволі часто подорожую потягом Львів-Сарни-Рафалівка. Задля справедливості зазначу, що загалом потяг зручний, вдало продуманий розклад. Але є декілька моментів, які повторюються щоразу, і прикрим випадком там не пахне. Коли потяг рухається в напрямку Львова - він холодний, як морозильник, незалежно від пори року. І якщо влітку вплинути на цю ситуацію майже неможливо, то взимку провідники згадують про необхідність опалювати вагон десь на станції Броди, не раніше. Але то, нажаль, біда не тільки цього маршруту.
Цікавим є щей здатність касирів у Львові умудритися продати майже всі квитки в один вагон. Часто-густо трапляється ситуація, коли перший загальний вагон забитий вщент, люди сидять навіть на відкидних місцях, а інщі загальні вагони напівпорожні. Адже касир бачить у себе в комп'ютері наскільки завантажені вагони і цілком може рівномірно розподіляти місця. Декілька разів я навіть спостерігала ситуацію, коли у всіх пасажирів є квиток саме в цей вагон, "зайців" нема, але і місць для всіх не вистачило, люди стояли. Ревізори двічі перевіряли квитки, та це нічого не дало. Зважаючи, що в загальному вагоні люди, як правило, ігнорують вказання місця і сідають де заманеться, вирахувати подвійні місця у переповненому вагоні не вдалось.
Але більш за все мене цікавить - пристойне світло у вагоні це що, розкіш, чи додаткова послуга? Зі станції Львів потяг відравляється майже о шостій вечора. Взимку це вже темна пора доби. Світло провідники вмикають таке, аби віднайти своє місце і не влізти впітьмах на голову сусіда - важко навіть обличча роздивитись. Вихід я знайшла - щоразу, сідаючи в такий вагон, прошу провідників увімкнути нормальне світло. Задля справедливості зазначу, що практично жодного разу мені не відмовляли і світло вмикали. Дивує лише одне - чому про це потрібно просити? Адже 18 година - це ще не ніч, і не варто розраховувати, що всі пасажири гуртом ляжуть спати, тим більше у загальному вагоні. Тож чому не надати можливість людям нормально читати, розв'язувати кросворди або навіть просто бачити свого співрозбовника під час бесіди? Адже не в кожному вагоні їде така як я нахальна пані, яка буде вимагати для себе нормальних умов, більшість людей всеж таки їде у пітьмах.
Nataly

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей