поїзд №606/605 Львів-Рахів

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

поїзд №606/605 Львів-Рахів

Повідомлення JAROSLAV » 28 травня 2010, 15:42

Вже більше 20 років користуюся поїздом Львів-Рахів, який має дуже зручний розклад і зв"язує Львів із Франківськом та гірськими курортами українських Карпат.
Сумно спостерігати, як з роками цей поїзд все більше і більше деградує у бік паршивої електрички. Це при тому, що у поїзда є кілька суттєвих плюсів:
- дешевизна квитків
- зручний розклад
- багато зупинок у дорозі, що дає змогу користуватися поїздом більшій кількості пасажирів.
Утім є і мінуси:
- загальні вагони цього поїзда обладнані дерев"яними лавками на яких пасажири змушені сидіти більше 8 годин у дорозі. Людям молодого віку це ще пів біди, а от пасажирам старшого віку дуже важко перенести таку каторжну дорогу. Саме такі "сидіння" роблять ці вагони непридатними для використання.
- другим суттєвим мінусом є санітарний стан рухомого складу. Якщо плацкртні вагони ще так-сяк прибирають, то загальні прибирають дуже рідко. Вічно брудні вікна, шар пилюки на лавках, а про туалети узагалі карще не згадувати.
- про систему вентиляції теж не варто згадувати. ЇЇ там ніколи немає і не було. Влітку вагони поїзда пеертворюються на душогубку. Декілька разів був свідком, як пасадирів старшого віку у спеку забирала швидка допомога з поїзда - здоров"я не витримує таких випробувань.
- як би не було сумно говорити про це, але неодноразово у загальних вагонах цього поїзда особливо у нічний час на зупинках доводилося буквально самому собі відчиняти двері вагону для посадки або висадки. Як з"ясовувалося пізніше провідник або міцно спав, або був непритомно п"яним. Так само неодноразово хотілося написати скаргу по прибутті у Львів. Але розумію, що всі ми люди і після такої заяви провідника звільнили...
Тим часом на дворі як-не-як 21 століття, Україна посилено готується приймати Євро-2012, залізниця постійно займається без сумніву добрими і дієвими реформами. Однак вже котрий рік до цього важливого для регіону поїзда чомусь "рукине доходять".
От і постає питання: чому так і коли нарешті Львівська залізниця зверне свій погляд на цю проблему?
JAROSLAV

Re: поїзд №606/605 Львів-Рахів

Повідомлення LOKOMOTIVE » 29 травня 2010, 22:08

JAROSLAV
Поїзд сполученням Львів-Рахів формування вагонного депо Чернівці. Вимушений констатувати, що вагони які знаходяться у складі поїзда давно відїздили свій вік, і тому нічого в них не працює і це давно! Не прибрані вагони це халатністиь працівників ВЧД зокрема бригади повідників які обслуговують даний вагон. Якщо ви помітили конкретні випадки алкогольного спяніння працівників які обслуговують состав просимо написати номер вагона дату поїздки № поїзда і викласти на форумі або офіційну скаргу на імя начальника пасажирської служби 79000, Львів, вул. Гоголя 1. Пасажирська служба Львівської Залізниці Начальник Мартинюк Іван Омельянович.
ПРОЇЗД ЗАБОРОНЯЮЧОГО СИГНАЛУ Є ГРУБИМ ПОРУШЕННЯМ БЕЗПЕКИ РУХУ
LOKOMOTIVE

Повідомлення JAROSLAV » 26 березня 2011, 18:50

І знову повертаюся до теми цього ганебного потягу. Сьогодні проводжав близьку людину. Зайшовши у вагон, я вжахнувся!!! Щоб описати все бракує слів! З кожним роком рухомий склад поїзда Львів-Рахів стає все гіршим і гіршим! Я розумію, що цей потяг
формування вагонного депо Чернівці
і я також розумію, що такі відмовки це є перекидання проблеми, звичайний футбол в межах однієї організації - Львівської залізниці!
Висловлюю категоричне несприйняття ТАКИМИ жахливими і нелюдськими умовами перевезення пасажирів! ганьба тим людям, які дозволяють перевезення цими вагонами! Спробуйте проїхати 6-7 годин в таких умовах, на цих лавках!
Додаю фото аби ті, хто не бачив зрозуміли, що це таке:
Зображення
JAROSLAV

Повідомлення Александр Московой » 27 березня 2011, 01:57

ЛВЧД-6 уже не чем не удивляет. Однако же, в системе Экспресс-3 я вижу общие вагоны 2 категории, на 62(72) мест и 81 место. Потому что сам ехал на нём в общаке, тогда назвал номер вагона и мне дали в плацкарт с общими местами. Деревянные лавки видел в нём каждый раз, но у этих, что Ярослав показал вообще ужасные подспинки. Я думал они только в пригородных поездах присутствуют (ЧМЭ3 + 2-3 вагона), а оказывается нет.
Вот я ехал из Черновиц в Окницу в апреле 2010 года, поезд №610.
Знакомый кадр? :)
http://www.parovoz.com/newgallery/pg_vi ... RU#picture
Александр Московой

Повідомлення Александр Московой » 27 березня 2011, 02:02

Что касается проводников, то не понимаю, для чего они вообще нужны в таком общем вагоне?
Вся работа состоит из открытия/закрытия дверей и контроля билетов.
Титана в вагонах нет, продукты питания и постель не реализуется, я считаю, что можно было бы из плацкартного вагона одного проводника "перегнать" для этих задач. Соответственно за гонорар за дополнительний труд к зарплате. Думаю, желающие найдутся.
Александр Московой

Повідомлення JAROSLAV » 27 березня 2011, 02:28

жах :( деградація Львівської залізниці очевидна. Якщо так буде продовжуватися далі, то у чому будуть возити пасажирів - у вантажних вагонах, як худобу?
стосовно провідників - повністю погоджуюся. вони у цьому вагоні мають номінальну функцію. Тим не менше у поїздці їх завжди двоє! Навіщо? не розумію. + до всього вагон брудний! Невже за пів дня простою вагонів у Львові їх не можна прибрати-помити, надати елементарної охайності?
JAROSLAV

Повідомлення Александр Московой » 29 березня 2011, 02:05

Проблема ещё в менталитете, типа "Как платят, так и работаем".
Однако, я бы не стал говорить о деградации Львовской ЖД. Давайте вспомним, 90-е, начало 2000-х. Вспомните, что в некоторых вагонах окон небыло, вагоны были ещё не покрашены в синий цвет, но уже и не были зелёные. За каждый рейс сумка поплнялась тараканами (помню украинских тараканов, которые в моем рюкзаке проехали 2 границы :D ), обшивки на полках были рваные. Теперь хоть как-то привели всё в порядок, в поездах безопасно, так что я бы не говорил о деградации, скорее о застое. Вылезли из, простите зада 90-х, какой-то порядок установили, и вот он застоялся.
О техсостоянии локомотивов вообще не буду говорить, но у работников депо меналитет другой, и я ни разу не встречал поломки локомотива на ходу. Лично знаю рабочих в ТЧ-4, так что ситуация знакомая.

Что касается фото Ярослава, то должен подчеркнуть, что скорее всего вам выпал "нехороший" оборот состава *.
Я не один раз ехал раховским поездом во Франковск, всю жизнь там было 2 общака, один на 81 место (т.е. плацкарт), и сидячий деревянный.

* - 3 состава, обслуживается ЛВЧД-6 Черновцы, в общем обороте с поездом №603/604 Львов - Черновцы. Тоже состав не для слабонервных, но я ездил только в купе и плацике, и вроде ничего так.
Александр Московой

Повідомлення юрмала » 01 лютого 2012, 16:51

Підкажіть будь-ласка куди потрібно направити скаргу на Львівську залізницю? Я мало вірю, що цей форум хтось з керівництва залізниці читатиме....Цього року була унікальна можливість переконатися в якості наданих послуг цією установою((( 30.01.12 в 01-52 я сіла в поїзд зі станції Ясиня в 6 плацкартний вагон. Перше неприємне враження це вокзал в Ясині, де було дуже холодно, а імпровізовану грубку з відром вугілля поряд розтоплювали самі пасажири, сівши на потяг стало все зрозуміло, що який вокзал, такий і потяг((( в туалеті, стояла просто калюжа, при чому в іншому було таке саме, але була ганчірка, яка почвакувала, кожного разу((( про сморід я вже не кажу. Сівши в холодний вагон ми надіялися, що скоро стане тепло, проте температура з +8, так і не змінилася, так що спали повністю вдягнені, навіть в шапках, рукавицях, а деякі і не спали зовсім, бо мали грітися чаєм. На всі зауваження провіднику, що дуже холодно, він відповідав, що йому також холодно))) Беззаперечно, що наступного разу користуватися послугами Львівської залізниці ніхто з нашої компанії не буде, бо краще вже їхати до Франківська або Тернополя, а звідти маршрутками добиратися далі, щоб в жодному разі не стикатися з такими неякісними перевезеннями, які надає Львівська залізниця!!!
юрмала

Повідомлення JAROSLAV » 01 лютого 2012, 19:10

скаргу можна написати на вокзалі у віконечку адміністратора в центральному касовому залі на вокзалі у Львові. принаймні я так колись робив. це досить ефективний спосіб вплинути на ситуацію.
JAROSLAV

Повідомлення юрмала » 01 лютого 2012, 20:04

нажаль, до Львова їхати майже добу(((
юрмала

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей