Кому це вигідно?

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Кому це вигідно?

Повідомлення Віка » 17 липня 2010, 12:44

У травні поточного року ввели новий графік поїздів. Так,наприклад, "Дністер" сполученням Львів-Ужгород прибуваючи у Батьово немає ніякої підв"язки тому, що дизель-поїзд сполученням Королево-Батьово-Королево відправляється приблизно за півгодини до його прибуття.Хоча до нового графіку пасажири(яких, доречі, багато їде в вищевказаному напрямку) встигали ще й каву попити на вокзалі Батьово,очікуючи дизель-поїзд.А тепер багато людей виходить на ст.Мукачево і щоб хоч якось доїхати додому(напрямок Хуст,Виноградів і т.д.) винаймають таксі і проклинають залізницю,бо платять в 5 разів дорожче за дорогу. Так, наприклад я, залізничниця,їхала зі Львова "Дністром" і зійшла на ст.Мукачево.Дорога додому на таксі коштувала мені 180 грн. А на вокзалі, доречі, залишилось багато людей, бо не кожен може дати такі гроші за таксі. Ну скажіть мені тепер, будь ласка, чому я( і таких як я сотні) не можу приносити прибуток залізниці, купивши квиток на дизель-поїзд, а маю їхати на таксі .А по роботі доводиться їхати у Львів досить часто і що, вся моя заробітня плата піде тільки на оплату таксі??????????????????????????????????? Кого і за скільки "купили" таксисти? Чому таке знущання над людьми? Куди дивляться диспетчери і керівництво. Хіба вони не мають дбати про прибуток залізниці, а не про свій власний?
Віка

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Yandex [Bot] і 2 гостей