Касир Любянець Олена

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Касир Любянець Олена

Повідомлення okostiv » 07 червня 2011, 22:47

Мене звати Оля. 7.06.2011 проблизно о 16 год прийшла у каси залізниці на вулиці Гнатюка, зайняла чергу до касира Любянець Олени. Черги у всі каси були невеликі приблизно по 5 чоловік. Практично дочекавшись своєї черги, підходить до касира незнайома жінка з чоловіком середнього віку, не вибачившись, не пояснивши хто вона і звідки, запитує Любянець Олену про квиточки на Донецьк. Касир у відповідь одразу почала шукати потрібний поїзд і розмовляти про особисте з жінкою. Спочатку я запиталась незнайомої жінки з чоловіком чи не соромно їй, коли черга всього з 4 людей, так безтактно поводитись. У відповідь я отримала, що ні. Тоді жінка починає купувати квитки ще на інші напрямки. Я звернулась до касира чи добросовісно виконує вона свою роботу чи знайомим можна все і без черги. У відповідь я отримала, що ця жінка вже приходила сьогодні до обіду. Я запиталась чи можна мене без черги обслуговувати, якщо я була в касах минулого місяця )). Любянець Олена сказала, що ви хотіли, що вам від мене треба? Поясніть будь-ласка, якщо трапляються такі безсовісні люди, яким начхати на всіх, то хіба може працівник залізниці бути таким хамом?
okostiv

Re: Касир Любянець Олена

Повідомлення mongol » 07 червня 2011, 23:05

Ваш запит буде передано в Пасажирську службу. Коли надійде відповідь, вона буде переслана Вам на поштову скриньку, яку Ви вказали при реєстрації. Єдине, чого бракує - Вашої фамілії. Це не треба робити "в прямому ефірі". Напишіть її в приватному повідомленні мені або іншому адміністратору
mongol
Site Admin
Site Admin

Повідомлення Iva » 08 червня 2011, 19:25

okostiv написав:... У відповідь я отримала, що ця жінка вже приходила сьогодні до обіду...

К сожалению, в 99% случаев, когда я брал билеты и у кассы была очередь, такие случаи имели место быть :( , причём в разных кассах, посему думаю, что к этой проблеме надо отнестись более глобально.
Да, кстати, раз уже речь зашла о кассах, то есть одно интересное наблюдение. Несколько недель подряд, я ездил в Карпаты на утренних поездах и из-за особенностей общественного транспорта не мог приехать раньше чем за 25-30 минут до отправления поезда. Так вот, в это утреннее время(6-7 утра) в вестибюле вокзала работала только одна касса из всех суточных касс. Ну и очередь в неё соответственно длинная. Так что билеты иногда удавалось брать чуть ли не за три минуты до отправления. Я нервничал :D Думаю на это тоже стоит обратить внимание (не на то, что нервничал, а на то, что хотя бы две кассы "включили" :) )
Iva
Модератор
Модератор

Повідомлення Александр Московой » 09 червня 2011, 01:03

Оттолкнуть хама и отстоять своё право на очередь никто не отменял. Не раз таких пригрозил кулаком или разборкой за углом. :)
Другой случай, когда в суточную кассу подходит какой-то ***** и просит по 30 билетов в свой нищебродск-голодрыщенский а за ним стоит человек 10-15 у которых вот-вот поезд уедет. Повбивав би :twisted:

А вот уже другое дело, когда извинившись, просишь чтобы пропустили. Бывало такое, что вежливо попросил, всегда пустили, сам тоже пропускал, когда студент спешил к поезду, а у меня ещё был запас времени.
Всё зависит от менталитета и повидения человека...
Александр Московой

Повідомлення mongol » 09 червня 2011, 14:11

офіційний запит від нашої служби № 1761/ІОЦ від 9 червня 2011

відлік почато :)
mongol
Site Admin
Site Admin

Повідомлення mongol » 22 червня 2011, 13:48

сьогодні отримана відповідь
Приєднані файли