нічна подача цистерн з Підзамча на дріжджовий

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

нічна подача цистерн з Підзамча на дріжджовий

Повідомлення yurchyk » 13 серпня 2011, 09:41

Шановні залізничники:

хотів підняти ось яке питання. На дріжджовий завод подають цистерни з Підзамча, і чомусь рейси відбуваються пізно вночі. Я не живу безпосередньо біля колії, і тому шум мене не турбує, навіть більше того, я дуже люблю ходити і дивитися, як їде маневровий.
Але для чого ж піднімати так рано (а фактично, глухої ночі) машиністів, щоб вони вели маневровий? Наприклад, сьогодні вночі поїзд ішов пів 3-ї, кілька днів тому - пів 5-ї тощо. По-друге, чергові по розвантаженню на тупиковій станції біля дріжджового також мусять не спати і братися за злив цистерн.
То ж хіба не можна пускати вдень? Звичайно, вдень також є рейси, але останні кілька років маневровий ходить значно рідше, ніж колись, тому, гадаю, можна було б пускати вдень (в кожному разі у світлу частину доби), а вночі вже не призначати рейсів.
Ну і, звичайно ж, це буде краще для мешканців тих будинків, які безпосередньо прилягають дло колії. Бо все ж таки поїзд в 2-й чи 3-й годині ночі, як проходить, точно розбудить, і людина вже після того має порушений сон.

Дякую Вам за розгляд мого звернення, бажаю здоров'я, успіхів,

усіх благ
Юрій
yurchyk

Re: нічна подача цистерн з Підзамча на дріжджовий

Повідомлення mongol » 15 серпня 2011, 09:41

як нам пояснили в службі, цистерни подаються на підставі заявки заводу, пов'язаною з технологією виробництва
mongol
Site Admin
Site Admin

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Yandex [Bot] і 2 гостей