Свавілья на станції Підзамче.

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Свавілья на станції Підзамче.

Повідомлення Kremin » 13 серпня 2011, 15:29

Чому працівники станції підзамче забороняли мені пройти на перон. обгрунтовуючи це тим що у мене немає білета. Але оскільки я садив на електропоїзд Львів-тернопіль свого дідуся( інвалід 1 групи), і намірів їхати у мене не було лише посадити у електропоїзд. такіж самі проблеми виникали коли я мав зустріти дідуся. Якими нормативними документами користуються працівники станції які не пускають людей на перон без білетів. І чи маю я право придбати білет у самому електропоїзді?
Мова вже не йде про те що я як супроводжуючи лице інваліда мав право на безкоштовний проїзд!!!
Kremin

Re: Свавілья на станції Підзамче.

Повідомлення chuk » 15 серпня 2011, 09:30

Для оформлення скарги нам потрібне Ваше ПІП (можно в приваті)
chuk
Супермодератор
Супермодератор

Повідомлення mongol » 23 серпня 2011, 13:24

Відповідь 2488 cut.jpg

особисто я в шоці
mongol
Site Admin
Site Admin

Повідомлення Webhamster » 17 листопада 2011, 16:54

То чому тоді на головному вокзалі ст. Львів так не роблять, зовсім обмежте людей і перевіряйте їх ще при вході на вокзал на наявність квитків.
Webhamster

Повідомлення tera » 17 листопада 2011, 23:02

Дуже чудово,що є цей папір.Він показує,що різниці між пероном(станцією) та вагоном нема.Цікаво-хто виділив слова? 8)
В Америці,заявники певно би до смерті проходили на перон по килимовій доріжці. :D
Прикиньмо,моральна шкода інваліда,можливі тілесні пошкодження та моральна шкода особи яка супроводжує його від сутички з залізничниками.
Ех,і чому ми в совку ,а не в штатах...
Свідки,виклик міліції,посилання на Конституцію та закони(хоч в нас вони не діють,але...)запис на відео і т.д
Ось що потрібно.Суд.
tera
Модератор
Модератор

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей