Щодо прийому волонтерів

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Щодо прийому волонтерів

Повідомлення Trainspottinger » 22 вересня 2011, 22:16

У газеті "Львівський залізничник" №35 9 вересня 2011 року є публікація про "Гостям Євро-2012 допоможуть волонтери" в звязку з цим у мене виникло питання:
1)Написано,що заяви учасників приймаються на електронну пошту:Л_НОК_проф_навчання-sLviv
Це ж не є адресою електроної пошти, і на цю адресу листи не надсилаються.
2) У пункті 7.1 пише: "Заява на конкурс має подаватися у паперовому та електронному виді".
У паперовому виді я відішлю через пошту, а яким чином я маю відправити електронному виді?
Зразу дякую :)
Trainspottinger

Re: Щодо прийому волонтерів

Повідомлення mongol » 23 вересня 2011, 08:18

Trainspottinger написав:У газеті "Львівський залізничник" №35 9 вересня 2011 року є публікація про "Гостям Євро-2012 допоможуть волонтери" в звязку з цим у мене виникло питання:
1)Написано,що заяви учасників приймаються на електронну пошту:Л_НОК_проф_навчання-sLviv
Це ж не є адресою електроної пошти, і на цю адресу листи не надсилаються.
2) У пункті 7.1 пише: "Заява на конкурс має подаватися у паперовому та електронному виді".
У паперовому виді я відішлю через пошту, а яким чином я маю відправити електронному виді?
Зразу дякую :)

це є адреса системи внутрішнього документообігу Укрзалізниці - Lotus Notes. поштові скриньки цієї пошти встановлені на всіх комп'ютерах, що входять в локальні мережі залізниць, або на таких комп'ютерах, що мають віддалений доступ до поштових серверів залізниць
mongol
Site Admin
Site Admin

Повідомлення Trainspottinger » 23 вересня 2011, 14:48

І як мені надіслати повідомлення туди?
Trainspottinger

Повідомлення mongol » 26 вересня 2011, 08:30

Ви пропустили дуже важливу частину. "Заяви учасники конкурсу можуть надсилати чи надавати на адресу: 79000, Львів, вул.Гоголя, 1, Управління залізниці, Служба кадрів, навчальних закладів та соціальних питань, або на електронну адресу: Л_НОК_проф_навчання. Разом із заявою конкурсант має надати заповнену анкету відповідного зразка та 4 фотографії розміром 3 на 4 см." http://railway.lviv.ua/info/press-cente ... ember/501/

Так що надсилання електронною поштою не є обов'язковою а тим більш достатньою умовою
mongol
Site Admin
Site Admin

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей