обслуговування інвалідів та хворих пасажирів.

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

обслуговування інвалідів та хворих пасажирів.

Повідомлення пасажир » 23 листопада 2011, 17:24

22-23.11.2011р. була пасажиром потяга №( 109- Херсон Львів-11 вагон 27 місце.Їжджу залізницею дуже часто.Цього разу сталась прикра подія в моєму житті - на мокрі плитці у одному з готелів Херсону підсковзнулась - і зламала ногу.Загіпсовану до коліна мене занесли до мого місця друзі і я їхала до Львова. Близько 2 години ночі я звернулась до провідників завчасно з проханням допомогти мені організувати мою доставку, з гіпсом від вагону до припаркованої машини,яка мене буде очікувати,використавши інвалідний візок мед. пункту Львівського залізничного вокзалу. За таку послугу я годилась оплатити.Провідники погодились.При під"їєді до станції Тернопіль- я нагадала про прохання ще раз.На що провідник відповіла-Нахай хтось з ваших родичі піде на вокзалі у мед. пункт і говорить з ними.!!!! Абсурд!!!! Відповідь просто супер. А можливо родичі старші люди, котрі важко ходять і самі шукають людей,котрим під силу транспортувати мене з вагону до машини. Провідники поворчали , але сказали що повідомили кудись моє прохання. При приїзді потяга на станцію Львів я виходила останньою з вагону,весь час дивилась чи не прийшов хтось з мед. пункту. На пероні нікого не було. У провідників запитала-А де хтось з мед. пункту? Отримала чітку відповідь- ми повідомили, але ви бачите,що нікого немає, що ви хочете.,за вами прийшли родичі то нехай вас виносять. Звичайно мене на руках винесли родичі і донесли до авто. З 4 перону є куди йти круті сходи і т.д. але, постає питання - у вагоні я провела 19 годин,в гіпсі не можу сама ходити( я розумію що це моя проблема)-для кого створені мед. пункти, інвалідні візки,за що працівники мед. пункту отримують заробітну плату працюючи в держ. установі.Не вже так лінь підняти свій зад, навіть за гроші. Виникає людське запитання -пасажири з індивідуальними потребами не люди?
Яке після такого випадку може бути відношення до провідників чи мед. пункту вокзалу. Так і хочеться не прибирати постіль після себе у такому поїзді та ігнорувати провідника, як людину ...
Жорстоко, але факт є фактом.Кам"яний вік і провідник для того,щоб принести чай у вагоні, а начальни поїзда?
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
пасажир

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей