Луцьк втрачає звязок зі Львовом

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Луцьк втрачає звязок зі Львовом

Повідомлення іване » 08 грудня 2011, 09:30

Нещодавно "обрадували" звісткою, що поїзд Ковель-Чернівці, котрий єдиний сполучав наш Луцьк з Івано-Франківськом та Чернівцями: Змінено[/b]: відправленням із Чернівців з 30.10.2011 по 4,5,6,7 днях тижня, із Ковеля з 31.10.2011 по 5,6,7,1 днях тижня. З цим ще можна змиритись, хоча кожен раз коли їхали цим поїздом, пасажирів в ньому не бракувало. А ось тепер ще й: У зв’язку з малонаселеністю обмежується курсування з 01.12.2011 поїздів:
* № 6052/6051 Львів - Ківерці – Львів до станції Стоянів, на дільниці Стоянів – Ківерці – Стоянів ходу не буде.
Таким чином вся оптимізація зводиться лише до відміни поїздів. Виходить Ківерці та Луцьк втрачають приміське сполучення зі Львовом. Цим дизель-поїздом їздили студенти та туристи, було дуже зручно, вранці поїзд прибував в Львів (була можливість перейти на приміський вокзал та продовжити подорож до Лавочного чи в Мукачево).
Якщо вирішено, що Україні залізниця не потрібна і мусово відміняти поїзди, то можливо доречніше було б відмінити 6369 - 6370 Ківерці - Стоянів, а Ківерці-Львів таки залишити. Таким чином звязок Ківерець зі Стояновом був би не гіршим ніж зараз, так як Ківерці-Львів їде через Стоянів. Проте залишилося б сполучення Ківерці-Луцьк-Львів.
іване
 
Повідомлень: 1
З нами з: 08 грудня 2011, 08:56

Re: Луцьк втрачає звязок зі Львовом

Повідомлення Iwan » 11 грудня 2011, 22:14

Я так розумію, що не тільки регіональні залізниці не можуть знаходити сіпльної мови, бо бачать тільки "свої володіння" і жодного кілометра за позначкою розмежувань залізниць. Тепер ця тенденція докотилась до дирекцій в межах однієї залізниці. Навіщо Львівська дирекція ганятиме свій МВРС аж до Ківерець, коли для задоволення потреб пасажирів території, яку обслуговує Львівська дирекція, цілком достатньо налагодити сполучення Стоянова зі Львовом, а з Ківерцями нех налагоджує Рівенська дирекція. Про тих пасажирів, які мають на меті безпересадно перетнути Стоянів, ніхто не піклується, бо я стандартна відповідь: від Стоянова до Ківерець курсує приміський потяг № хххх. Те, що мова йде про сполучення двох обласних центрів сусідніх областей західного регіону України, нікого не хвилює. Всі звітують про успішність на своєму мікрорівні, і в підсумковому звіті на всій ЛЗ все Ок. Немає потяга - немає проблеми!!! ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ :)
Iwan
 
Повідомлень: 117
З нами з: 29 жовтня 2011, 17:10


Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron