участок Делятин-Рахов

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

участок Делятин-Рахов

Повідомлення Эдуард Востров » 23 червня 2005, 11:39

Добрый день скажите пожалуйста когда войдет в нормальный режим работы участок Делятин-Рахов, потому что масса людей не может попасть нормально в Черновцы из-за систематического опаздания поездов и кто вобще придумал продажу билетов не более 150км,это неудобно раньше такого не было и почему отменили поезд Черновцы-Рахов хотя есть Ивано-Франковск-Рахов,Львов-Рахов. А с Черновиц надо ехать с двумя пересадками,назад три пересадки и когда дают три вагона в Коломыии в поезд сесть не реально разве что штурмом.
Эдуард Востров
 

Повідомлення mongol » 23 червня 2005, 14:01

Вопросы требуют времени для уточнения информации.

Ответ на Ваш вопрос будет поднотовлен специалистами пассажирской и локомотивной служб железной дороги.
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Повідомлення mongol » 08 липня 2005, 15:27

08.07.2005 року
Запит розглянуто в службі перевезень.

Дійсно, по технічних причинах на дільниці Делятин-Рахів з огляду на безпеку руху встановлено обмеження швидкості 25 км/год, що стало основною причиною запізнення приміських поїздів.

Однак, останнім часом проведена велика робота по оздоровленню верхньої будови колії, більшу частину обмежень швидкості усунуто і ця робота продовжується, завдяки чому відновлені умови для прямування поїздів без запізнення.

Щодо можливості доїзду пасажирів роз'яснюю, що із Чернівець до Рахова можна доїхати ранком з однією пересадкою по Коломиї, а зворотньо в вечірній час з двома пересадками: по Делятину і Коломиї, або по Коломиї і Заваллю.
Прямого приміського сполучення від Чернівець до Рахова не було і не може бути в з'вязку з тим, що приміські поїзди курсують на відстань не більше 150 км.
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Повідомлення mongol » 11 липня 2005, 10:10

Запит розглянуто в пасажирській службі.

"Згідно п.6 Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1997 року № 252 "Про Порядок обслуговування громадян залізничним транспортом", за погодженням Чернівецької та Івано-Франківської обласних адміністрацій, на Івано-Франківській дирекції залізничних перевезень встановлено довжину приміської зони на рівні 150 км. В межах цієї зони проїзд в приміських поїздах оформляється за приміським тарифам і діють пільги встановлені законодавством на проїзд у приміському сполученні для окремих категорій громадян. При проїзді на відстань більше 150 км вартість оплачується за пасажирським тарифом.

Щодо відміни поїзда Чернівці-Рахів інформуємо, що пасажирський поїзд за зазначеним маршрутом ніколи не курсував на Львівській залізниці. В діючому в останні роки графіку руху поїздів передбачено одну пересадку по станції Коломия при прямуванні пасажирів за маршрутом Чернівці-Рахів і дві пересадки (по станціям Делятин, Коломия або Коломия, Завалля) при прямуванні у зворотньому напрямку."
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Повідомлення mongol » 20 липня 2005, 14:11

Запит розглянуто в локомотивній службі

"На дільниці Ів.-Франківськ - Рахів, Коломия - Рахів в приміському сполученні курсують дизель-поїзда серії Д1 приписки локомотивного депо Коломия.
На дільниці Ів.-Франківськ - Рахів курсує 2 дизель-поїзда.
На дільниці Коломия - Рахів курсує 2 дизель-поїзда.
В складі поїздів, які обслуговують двльницю Ів.-Франківськ - Рахів та Коломия - Рахів - по 4 вагона в кожному."
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!


Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron