Сторінка 1 з 1

СЕРВІС

ПовідомленняДодано: 05 червня 2012, 12:40
Ярослав
Доброго дня. Чи можливо користуватися туалетом на вокзалі безкоштовно, маючи квиток? Якщо можливо, то в яких часових рамках і згідно яких положень? Дякую.

Re: СЕРВІС

ПовідомленняДодано: 06 червня 2012, 13:18
plejada
Ярослав написав:Доброго дня. Чи можливо користуватися туалетом на вокзалі безкоштовно, маючи квиток? Якщо можливо, то в яких часових рамках і згідно яких положень? Дякую.

Наскільки мені відомо по ст. Трускавець та ст. Моршин, на інформаційному стенді для пасажирів вказано, що мають право безкоштовно користуватись туалетом пасажири з квитком на дану добу!
Інформація може бути не точною :)
Можливо хтось підкаже точніше, теж цікавить дане питання!

Re: СЕРВІС

ПовідомленняДодано: 06 червня 2012, 22:57
tera
plejada,якщо не секрет,то яка Ваша станція? :)

Re: СЕРВІС

ПовідомленняДодано: 11 червня 2012, 21:15
plejada
Ярослав написав:Доброго дня. Чи можливо користуватися туалетом на вокзалі безкоштовно, маючи квиток? Якщо можливо, то в яких часових рамках і згідно яких положень? Дякую.

Невже ніхто не може підказати?
Я поставив таке запитання на оф сайті укрзалізниці але там глухо!
Підкажіть хоч би як на других станціях, мені здається що у Львові такого немає!

Re: СЕРВІС

ПовідомленняДодано: 11 червня 2012, 21:25
mongol
про Росію є http://www.spros.ru/kassa.php?code=847
а от про нас... http://www.uz.gov.ua/qa/index.php?pagenum=46

01.10.2011 15:26:58 Ольга
Обслуговування на вокзалах/станціях
Почему на Киевском жд вокзале нельзя бесплатно пользоваться туалетом, при наличии билета на поезд? В других странах, Россия, Европа, при наличии билета, туалет бесплатный в течении суток, не зависимо, или ты уезжающий или ты только прибыл на станцию.
Відповідь: Повідомляємо, що згідно Постанови Кабінету Міністрів №252 від 19.03.97р. пункт 35 – всередині вокзалу або в безпосередній близькості від вокзалу суб’єкт господарської діяльності повинен забезпечити функціонування санітарних вузлів для безплатного користування пасажирів. Відповідно до п. 1.7. «Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України» - пасажир-фізична особа, яка перевозиться залізничним транспортом на підставі проїзного документа, у т.ч. електронного або є членом організованої групи осіб, яка проїздить на підставі придбаного групового проїзного документа. Ці особи вважаються пасажирами з моменту прибуття на вокзал для здійснення поїздки (чи пересадки на інший поїзд) до моменту завершення поїздки. Одночасно повідомляємо, що згідно технологічного процесу роботи вокзалу ст.Київ-Пасажирський працюють туалети, в підвальному приміщенні Центрального вокзалу - платний та безплатний; в підвальному приміщенні Південного вокзалу - платні окремо (жіночий та чоловічий). Виходячи з вищевикладеного, Ви можете безкоштовно користуватися безкоштовним туалетом на підставі проїзного документу. Також, під час технологічної перерви в безкоштовному туалеті, пасажири з проїзними документами обслуговуються в платних туалетах вокзалу безкоштовно. Крім цього, безкоштовно в платних туалетах вокзалу обслуговуються пільгові категорії громадян, а саме Герої Радянського Союзу та особи прирівняні до них, інваліди 1, 2 групи, діти до 10років та діти-сироти.

http://www.openlviv.net/2012/05/zhurnal ... aliznytsi/
Для тих, хто щоразу платить 1.25 грн за користування туалетом, повідомляємо: туалет на залізничному вокзалі безкоштовний, якщо у вас вже є квитки на потяг, потрібно лише пред`явити квиток на вході у WC.

Re: СЕРВІС

ПовідомленняДодано: 11 червня 2012, 21:34
plejada
ДЯКУЮ!

Re: СЕРВІС

ПовідомленняДодано: 14 червня 2012, 16:04
mykola
mongol написав: 01.10.2011 15:26:58 Ольга
Почему на Киевском жд вокзале нельзя бесплатно пользоваться туалетом, при наличии билета на поезд?

На київському вокзалі є безкоштовні туалети,і навіть в пристойному вигляді.Спустіться східцями туди,де камери схову.Побачите вказівники.

Re: СЕРВІС

ПовідомленняДодано: 25 червня 2012, 13:17
tera
Повідомлення монгола слід розпечатати та заламінувати. :D
Цікаво на приміські теж проходить?
Якщо я правильно зрозумів,то пасажир є пасажиром з моменту прибуття на вокзал,відповідно -а за скільки часу до відправлення потягу він рахується пасажиром?
А також виходить,що після закінчення поїздки пасажир втрачає право на безоплатний сервіс в даних приміщеннях.
При умові,що санітарна зона є,то це не правильно.Повинно бути надано можливість скористатись і після прибуття потягу --ну 20 хвилин.

Re: СЕРВІС

ПовідомленняДодано: 22 серпня 2012, 23:13
tera
В світлі того,як шановні залізничники дотримуються своїх правил,про які так поважно вказав монгол,така замітка.
Екпрес.нумер 74.стр.5 внутрішня :?
"Халява закінчилася!"
Якщо на час Євро туалети на головному залізничному вокзалі були безплатними,то тепер впускатимуть лише раз,і то з обуренням.
Мер міста усіх запевняв,що вхід у туалет на Львівському головному вокзалі буде безплатним.У мерії,правда,забули попередити львів"ян,що за вхід у вбиральню не треба платити лише на час футбольного свята.
Євро закінчилось,а раптом з ним і "халява".Тож пасажирам,які хочуть відвідати комфортну кімнату,знову доводиться готувати 2 гривні,-навіть квиток на потяг не діє на невблаганних працівників вбиралень на вокзалі.
Юлія Голодрига.

Ех, чому ми не в Америці. ;)