Сторінка 1 з 1

поїзд Львів-Ворохта

ПовідомленняДодано: 27 вересня 2006, 09:45
JAROSLAV
Доброго дня! Прочитав про новий поїзд сполученням Львів-Ворохта і хочу зауважити, що він дуже потрібен на цій ділянці залізничної магістралі, оскільки сполучення між Львовом та низкою населених пунктів після Івано-франківська дуже погане. Поїзда Львів-Рахів є замало для таких великих пасажиропотоків. Особливо у зимовий та літній час (гарячі сезони у Карпатах). Зауважу, що у зимові сезони туристи змушені їхати у вагонах поїзду Львів-Рахів на третіх полицях або спати на підлозі через брак місць чи стояти у проходах.
Якщо додати до цього те, що потяг міг би полегшити життя місцевим студентам, то стає очевидним його гостар необхідність саме для цього регіону.

ПовідомленняДодано: 06 жовтня 2006, 13:01
d3fai13r
наскільки я знаю це не зовсім поїзд.Це рейковий автобус.

ПовідомленняДодано: 06 жовтня 2006, 16:21
mongol
а це суті не міняе.

ПовідомленняДодано: 06 жовтня 2006, 17:03
JAROSLAV
Дуже "приємно" вразила ціна квитка на цей рейковий автобус - 43 гривні до Ворохти!!! Це навіть дорожче ніж звичайний автобус!!! Я розумію. що рейс розрахований на багатих (відносно) дядечок, які їдуть на Буковель і з грошима не рахуються, але треба знати міру!

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2006, 13:46
admin
JAROSLAV написав:Дуже "приємно" вразила ціна квитка на цей рейковий автобус - 43 гривні до Ворохти!!! Це навіть дорожче ніж звичайний автобус!!! Я розумію. що рейс розрахований на багатих (відносно) дядечок, які їдуть на Буковель і з грошима не рахуються, але треба знати міру!

Ви, як людина грамотна, повинні розуміти, що ціна суттєво залежить від масовості. Один рейковий автобус на одному маршруті обходиться залізниці в шалені гроші.
Коли таких буде багато, то ціна відчутно зменшиться.

ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2006, 00:08
d3fai13r
mongol написав:а це суті не міняе.
суть є бо єрізниця в ціні і в місткості

ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2006, 09:06
Mangust
нет, не меняет сути. спрос рождает предложение. цена зависит от количества подвижного состава, цены топлива, амортизаций и спроса на билеты. следовательно, как-то основана эта цена, другое дело что она не по карману пересічному пасажирові. а это действительно острая проблема.

ПовідомленняДодано: 03 травня 2007, 10:06
JAROSLAV
Не довго тішилися рейковим автобусом горяни. Нібито через збитковість "Львів-Ворохта" "перекинули" на маршрут "Львів-Чернівці". І дуже помилилися, бо якраз літом і зимою туристи їдуть у Карпати. Вже сьогодні можна пересвідчитися, скільки в обшарпаному циганському поїзді "Львів-Рахів" їде туристів у гори і повертається звідти. А збитковість автобуса була лише тимчасова - на період міжсезоння. Так що панство на вулиці Гоголя помилилося.
І ще одне. Через те, що автобус зняли з маршруту, я 2 травня змушений був подорожувати поїздом Рахів-Львів при температурі у вагоні щонайбільше +10 за Цельсієм. Чи нормально. коли у вагоні з рота пара йде? А може варто дати провідникам декілька відер вугілля на такі випадки? Мало того, що поїзд з Яремча до Львова їде 5 годин 30 хвилин, але там ще й холодно, як на дворі. Цікаво, чи під час Євро-2012, іноземних гостей також возитимуть такими поїздами?

Re: поїзд Львів-Ворохта

ПовідомленняДодано: 14 січня 2012, 16:41
Iwan
Ярославе, а що Ви скажете на ось таку пропонову ?
Львів-Тернопіль-Коломия-Рахів
http://railway.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=1&t=2140

Принагідно відзначу кілька обставин:
1. На ділянці Тернопіль-Чортків-Стефанешти (далі Чернівці) курсує тільки один потяг далекого сполучення (ПДС) Київ-Чернівці (до 20го січня тимчасово залишається ще Одеса-Чернівці), на який квитки викуплені завчасно, а з іншого боку, немає сесу УЗ продавати від Заліщик до Тернополя, якщо є попит із Чернівців на Київ;
2. На ділянці Стефанешти-Коломия-Делятин немає жодного ПДС;
3. Чудова альтернатива до існуючого Львів-Рахів;
4. Якщо по окремих днях буде курсувати на Хмельницький (для відвідання базару),
то із заселеністю буде все Ок;
5. Найкращий варіант добирання із віддалених закутків (наприклад: Товсте, Заліщики, Стефанешти, Городенка, Гвіздець) безпосередньо до Львова.