Коли на Львівській залізниці перестануть красти ?

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Повідомлення Pravda » 10 грудня 2006, 01:11

Pravda

Повідомлення admin » 11 грудня 2006, 10:23

Шановний користувач Pravda.

Для початку напишіть грамотно: де, коли, і що саме було вкрадено?
Чи звертались Ви в органи правопорядку?
admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення Pravda » 13 грудня 2006, 01:29

Шановний АДМІНЕ! Спочатку спасибі, що не стерли мою тему. На Гоголя, 1 прогресує демократія, це радує. А щодо того де, коли, і що саме було вкрадено (незаконно списано, закуплено по "цікавих" цінах, захабарено і т.д. ) я думаю мені не варто писати, адже тема довго непроживе. Раджу усім поцікавитися у яких хоромах проживають колійові чиновники у с.Лапаївка, що поблизу Львова. А щодо органів правопорядку - вони також носять великі зірки на пагонах, тільки трішки нище вулицею від Управління залізниці.
Pravda

Повідомлення admin » 13 грудня 2006, 09:48

Шановний пане Pravda.
Ми не займаємося філософськими розмірковуваннями і обговоренням чуток та інсинуацій.

Якщо у вас є конкретна інформація, то звертайтесь в органи правопорядку.

А безпідставні обвинувачення тягнуть за собою зустрічний позов та стягнення відшкодування за нанесення моральної шкоди фізичним особам та іміджу підприємства.
admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення Chesnist » 19 лютого 2007, 21:32

я не розумію з якою метою був створений цей форум, тому що на будь-які зауваження тут існує одна відповідь: хто Ви? де Ваша конкретика? та звертайтесь в органи правопорядку. Ми забули про те, що мета форуму це і є анонімні обговорення, які точно не будуть взяті до уваги в органах правопорядку з різних причин. Хоча б тому, що в одного з правоохоронців, можливо, теж є "хата" в Лапаївці.
Chesnist

Повідомлення admin » 20 лютого 2007, 10:34

Форум було створено для обговорення питань щодо покращення послуг залізниці та для пропозицій клієнтів.

Крадіжки не входять в перелік послуг залізниці, тому обговорення крадіжок не відповідає тематиці форума.
admin
Site Admin
Site Admin

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей