Скарга

Обговорення послуг, що надаються Львівською залізницею. Відгуки, зауваження.

Модератори: chuk, Taras

Скарга

Повідомлення Сергій » 14 листопада 2009, 15:02

Доброго Вам дня!
Можливо це не серйозно з моєї сторони, але все ж таки хотілося б повідомити Вам: я постійно користуюсь послугою передачі багажу з Тернополя в інші міста України і навпаки.Але, 13.11.2009 року я передавав передачу з Тернополя до Котовська Одеської області поїздом 26, який відправлявся з Тернополя о 22-03. Провідник вагону №7 Іван взяв передачу, одержавши від мене суму 40 грн. Прикро те, що з людини, яка получала мій багаж в Котовську провідник також почав вимагати ще 40 грн., пославшись на те, що я не проплатив перевезення. В свою чергу, поставити до відома адресата в тім, що за багаж заплачено я не міг - старша людина і користуватись мобільним для неї важко.
Прикро, що ще трапляються такі негідники і тому дуже прошу керівництво чи відповідальну людину Західної залізниці "подякувати" провіднику цього поїзда, якщо це, звичайно, у Ваших силах.
З повагою, Сергій. м.Тернопіль.
Мій контактний телефон 097-245-55-05
Сергій

Re: Скарга

Повідомлення admin » 17 листопада 2009, 10:27

Сергій написав:Доброго Вам дня!
Можливо це не серйозно з моєї сторони, але все ж таки хотілося б повідомити Вам: я постійно користуюсь послугою передачі багажу з Тернополя в інші міста України і навпаки.Але, 13.11.2009 року я передавав передачу з Тернополя до Котовська Одеської області поїздом 26, який відправлявся з Тернополя о 22-03. Провідник вагону №7 Іван взяв передачу, одержавши від мене суму 40 грн. Прикро те, що з людини, яка получала мій багаж в Котовську провідник також почав вимагати ще 40 грн., пославшись на те, що я не проплатив перевезення. В свою чергу, поставити до відома адресата в тім, що за багаж заплачено я не міг - старша людина і користуватись мобільним для неї важко.
Прикро, що ще трапляються такі негідники і тому дуже прошу керівництво чи відповідальну людину Західної залізниці "подякувати" провіднику цього поїзда, якщо це, звичайно, у Ваших силах.
З повагою, Сергій. м.Тернопіль.
Мій контактний телефон 097-245-55-05

Шановний пан Сергій. Провідникам потягів заборонено брати і передавати будь-які посилки.
Для передачі бандеролей та інших вантажів фізичними особами, існують багажні відділеня при кожному вокзалі.
При цьому ваша посилка приїде з Тернополя в інше місто України так само швидко, але значно дешевше і без "неприємних сюрпризів".
admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення Оля!!! » 20 лютого 2011, 13:45

Чому в рейковому потязі,який прямує по маршруту Рівне -Львів періодично провідники беруть пасажирів,які не мають квитків?Наприклад,чекаючи на вокзалі у Львові, 18.02.11,я побачила таку картину: в четвертий вагон провідниця по прізвищу Семенюк взяла 6 безквиткових пасажирів,взявши з кожного навіть більше ніж повна вартість квитка,тобто,якщо квиток коштує 43 гривні,то вона взяла по 50!Розгляньте , будь ласка, такі дії провідників!
Дякую.!З повагою,Оля.!м.Рівне!
Оля!!!

Повідомлення admin » 24 березня 2011, 16:42

Оля!!! написав:Чому в рейковому потязі,який прямує по маршруту Рівне -Львів періодично провідники беруть пасажирів,які не мають квитків?Наприклад,чекаючи на вокзалі у Львові, 18.02.11,я побачила таку картину: в четвертий вагон провідниця по прізвищу Семенюк взяла 6 безквиткових пасажирів,взявши з кожного навіть більше ніж повна вартість квитка,тобто,якщо квиток коштує 43 гривні,то вона взяла по 50!Розгляньте , будь ласка, такі дії провідників!
Дякую.!З повагою,Оля.!м.Рівне!

Продублюйте цю скаргу мені в приватні повідомлення. Але із Вашим П.І.П. та контактним телефоном.
admin
Site Admin
Site Admin

Повернутись до Послуги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість