як зустріти свій день відправки з квитками

Обговорення послуг, що надаються Львівською залізницею. Відгуки, зауваження.

Модератори: chuk, Taras

Re: як зустріти свій день відправки з квитками

Повідомлення Александр Московой » 17 березня 2011, 03:24

Ну, по Венгрии я рекомендую тоже только Интерсити, остальные поезда тоже старые и брудные, короче антисанитария на колёсах. :)
Хотя в последнее время вижу ЛВЧД-1 поставило новый, отКВРенный вагон на маршрут Будапешт-Львов.
Александр Московой

Повідомлення AlexSan » 02 червня 2011, 15:30

Доброго дня, зацікавила ваша тема :) , збираємось в кінці вересня їхати в Белград на чемпіонат Європи з волейболу, цікавить як найкраще (ключове- найдешевше :) ) добратись до Бєлграду, чи хоча б до Будапешту.
Хоч часу ще багато, але треба вже потрохи прокладати дорогу :) . Буду вдячний за допомогу!
AlexSan

Повідомлення jancsi » 05 червня 2011, 20:09

Найдешевше так як розповідав пан Александр - їдете поїздом Тиса (Москва-Будапешт) до Чопа, чекаєте там кілька годин, купуєте квитки до Загоня (тобто до першої станції в Угорщині - лише так можна), переїжджаєте туди в сидячому вагоні і в Загоні вже купуєте квитки до Будапешта. Мінус в тому що треба мати готівкові форінти і треба бути готовим на вокзалах вночі чекати і пересідати 2 рази...Розклад руху Чоп-Захонь є на сайті укрзалізниці http://uz.gov.ua/index.php?m=info.info_posagiriv.rozklad_ruhu&f=ScheduleOra.Prib&lng=uk

Якщо не підходить то піднімаєтеся на другий поверх на львівському вокзалі до зали підвищеної комфортності і купуєте собі там квитки на Тису (можна заздалегідь) до Будапешта або Бєлграда (зі Львова, Мукачева або Чопа).

До речі для поїзки через Угорщину доведеться зробити шенгенську візу. Тому можливо дешевше через Румунію автобусом - там лише румунська віза потрібна, а про розклад автобусних чартерів можна в турфірмах поцікавитися.
jancsi

Повідомлення Александр Московой » 07 червня 2011, 03:18

Самый удобный способ это купить билет в киевский вагон со Львова до Белграда, а самый дешевый это даже и не этот, что преследует "Тиссу", но в случае чего я могу написать вам хорошую волну пересадок через Будапешт, со всеми дешевыми "фокусами" до Будапешта и дальше на Белград.
Можете не сомневаться, я обкатал маршрут Будапешт - Белград "найдешевшим" способом, я Львов - Будапешт за 30 евро уже проезжаю 8)

Но главное, что вам можно ехать не так "Тисой" как №99 до Чопа, дальше есть хорошая стыковка на Захонь, а там уже и на Будапешт, где вы будете ждать недолго на Белгадский поезд.
Могу вам дальше предложить поезд Прага - Белград, в него есть скидка "две столицы" из Будапешта на билет туда-назад, можно хорошо сэкономить.
При желании посмотреть Будапешт (есть на что :wink: ) могу предложить ночной поезд в спальной вагоне болгарских железных дорог, где проводники хорошо говорят по-русски :)
Александр Московой

Поперед.

Повернутись до Послуги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість