Працівники каси зловживають роботою

Обговорення послуг, що надаються Львівською залізницею. Відгуки, зауваження.

Модератори: chuk, Taras

Чи образовували вас у касі?

так
4
100%
ні
0
Немає голосів

Всього голосів : 4

Працівники каси зловживають роботою

Повідомлення Іруська » 20 квітня 2006, 16:02

Мені вже кілька разів доводилося потрапляти у ту ситуацію, що касир за дорожезний квиток не повертав наприклад 70коп, а сьогодні я перерахувала вдома і обрахували на 2 гривні. Що це за система? Чому я повинна переплачувати і при тому, що ще не бачила, щоб хтось із клієнтів залізниці на калькуляторі перераховував. Залізниця має славу у всьому світі і так нечесно себе поводить. Просто елементарно можна напистати заяву до начальника залізниці і почнуться проблеми. Тому прошу негайно відповісти і вирішити цю проблему.
Іруська

Повідомлення mongol » 21 квітня 2006, 08:17

Прошу вказати конкретно дату продажу, номер каси і фамілію касира.

На майбутнє, для того щоб отримати офіційну відповідь прошу вказувати і Вашу фамілію
mongol
Site Admin
Site Admin

Повідомлення Sergo » 19 березня 2007, 14:21

"Чи образовували вас у касі" - синтаксис не тю-тю ....

А якщо по суті питання, то при чім тут залізниця ?? Любий касир може намахати або намахатись.
Вчора в супермаркеті : приніс товар на касу, підбігає якась дівчина (з обслуги), проводить перед сканером чимось, дивиться на єкран - і тікає, певно не знала вартості товару. А я потім вивертав кишені, доказуючи що це - не моє. І ніхто не вибачився !!!! :twisted:
Sergo

Повідомлення d3fai13r » 22 березня 2007, 13:15

Нажаль в Києві на всіх касах віддають решту валютою не менше 50коп. До цього звикли, деколи навіть ти надурюєш залізницю на 5-10 коп)))
d3fai13r

Повернутись до Послуги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість