Пільговий проїзд студентів

Обговорення послуг, що надаються Львівською залізницею. Відгуки, зауваження.

Модератори: chuk, Taras

Пільговий проїзд студентів

Повідомлення Kinder » 06 вересня 2006, 01:23

Доброго дня!
Я є студентом "НУ Львівська Політехніка". Яким чином я можу скористатись своїм законним правом на пільговий проїзд (50%), якшо дія мого студентського квитка вже припинилась 01.09.2006 (був дійсним 1 рік), а нових ще не видали (обіцяють через місяць, а реально завжди дають десь під кінець жовтня). Ця ситуація повторюється вже 4 рік: місяць-два доводиться їздити за повну вартість.
В деканаті мені запропонували варіанти вирішення проблеми: або документ шо продовжує дію мого старого студентського, або документ з фотографією замість студентського. Але при зверненні в касу, мені відмовили в пільгових квитках (жоден з варіантів не пройшов), і сказали що пільговий проїзд оформляється ТІЛЬКИ по діючих студентських квитках встановленого зразка, і ніякі інші документи не проходять.
Питання: які є шляхи виходу з даної ситуації?
Дякую.
П.С.: така сама ситуація практично у всіх моїх знайомих-студентів з різних ВУЗів і міст. тому проблема є дуже серйозною і потребує негайного вирішення.
Kinder

Повідомлення mongol » 06 вересня 2006, 09:00

І Вам Добрий День!

Про всі Ваші проблеми, нажаль, можна сказати, що деканати не справляються зі своїми обов'язками.

В тому навчальному закладі де, наприклад, навчається мій син, дія студентського припиняється 1 жовтня і тому студенти Університету "Ставропегіон" ні в Києві ні у Львові з таким проблемами не стикаються.

Щодо правил по яких касир повинен видати пасажиру білет, то по любих довідках (крім довідок з міліції) білети не відпускаються. Навіть якщо там є фотографія. Встановлені правилами продажу квитків документи - це паспорти громадян, військовий квиток, пенсійні посвідчення, посвідчення інвалідності, пластикові картки з фотографією - студентські, водійські права.

Так що всі шляхи вирішень таких ситуацій ведуть в деканати (звідки вийшли, туди й вернулися) :(
mongol
Site Admin
Site Admin

Повідомлення mongol » 06 липня 2007, 09:05

Право пільгового проїзду на залізницях забезпечується у повному обсязі

Прес-служба Укрзалізниці роз’яснює непорозуміння щодо пільг для студентів вищих навчальних закладів та учнів професійно-технічних училищ.

Умови пільгового проїзду діють щороку з 28 серпня до 28 червня для проїзду в поїздах приміського та міжміського сполучення. За пільговими умовами протягом вказаного періоду студенти та учні мають можливість купувати квитки за половину їх вартості у загальних та плацкартних вагонах.

На сьогодні право пільгового проїзду на залізничному транспорті забезпечується у повному обсязі. Так, за 5 місяців 2007 року надано послуг з перевезення студентів та учнів на суму 39213,2 тис. грн. Незважаючи на те, що компенсація за цей період склала лише 8241 тис. грн. і заборгованість складає 30972,2 тис. грн., пільгові перевезення здійснювались до 28 червня і продовжаться з 28 серпня 2007 року.

При цьому слід зазначити, що у державному бюджеті на 2007 рік на пільгові перевезення студентів передбачено 31,9 млн. грн., чого недостатньо для покриття навіть половини річного пільгового періоду. Незважаючи на це, з 28 серпня, як і кожного року, студенти їздитимуть залізницями на пільгових умовах.

Порядок надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному транспорті і залізничному транспорті територією України затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 року №541.

Управління взаємодії зі ЗМІ Укрзалізниці, Тел.:(044) 465-24-28 (-21 -38), ф. 465-24-39, presscenter@uz.gov.ua
http://www.uz.gov.ua/index.php?f=Doc.Vi ... ews&lng=uk
mongol
Site Admin
Site Admin

Повернутись до Послуги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість