сайт Льв.залізниці

Обговорення послуг, що надаються Львівською залізницею. Відгуки, зауваження.

Модератори: chuk, Taras

сайт Льв.залізниці

Повідомлення isf » 02 лютого 2007, 23:26

Невже нема грошей (чи бажання:?:)на якісніший сайт Льв.залізниці! А ще хотілося б на цьому сайті розділи, які стосуються винятково залізничників( по службах)
isf
 
Повідомлень: 5
З нами з: 02 лютого 2007, 17:46

Повідомлення KillEm@ll » 03 лютого 2007, 12:48

Не! Я предлагаю по отделам (служб). А еще лучше по схеме: служба/отдел/подотдел. И пусть все видят, как "прозрачно" работает Львовская ж.д. Начальник службы:
1. В форуме дал задания начальникам отделов.
2. Начальники отделов распредилили задания по подотделам.
3. Каждый отчитался о принятии задания к выполнению.
Вечером - отчет по обратной схеме.
Во будет-"за стеклом" Львовская ж.д. А популярность форума как возрастет. Дарю идею. Правда, нужно указание... Вот... А тут уже все совсем печально.
KillEm@ll
 
Повідомлень: 10
З нами з: 03 лютого 2007, 12:22

Re: сайт Льв.залізниці

Повідомлення admin » 05 лютого 2007, 09:15

isf написав:Невже нема грошей (чи бажання:?:)на якісніший сайт Льв.залізниці! А ще хотілося б на цьому сайті розділи, які стосуються винятково залізничників( по службах)

На даний момент якість сайту Львівської залізниці задовільняє поставленому завданню.

На сайті є розділи по службах. Поясніть будь-ласка детальніше - що ви маєте на увазі під фразою "розділи, які стосуються винятково залізничників".
admin
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 154
З нами з: 18 травня 2005, 11:10

Повідомлення mongol » 05 лютого 2007, 09:45

KillEm@ll написав:Во будет-"за стеклом" Львовская ж.д. А популярность форума как возрастет. А тут уже все совсем печально.


улыбнуло :D

кста, популярность форума весьма велика - народу тут в течении дня бывает столько, что можно было бы собой гордится, а печальное у нас в разделах "катастрофы" и "проишествия"
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Повідомлення KillEm@ll » 05 лютого 2007, 20:57

Поясніть будь-ласка детальніше - що ви маєте на увазі під фразою "розділи, які стосуються винятково залізничників".

Я думаю, все ясно. Дайте железнодорожникам волю писать все что душа пожелает, да еще так, чтобы чужие не видели, только свои! Так сказать, узкий круг ограниченных людей. А то еще, кто что лишнее ляпнет! Да и информацию исключительно железнодорожную, по своей службе, кроме как на работе, нигде уже и не найдешь:(((
На даний момент якість сайту Львівської залізниці задовільняє поставленому завданню

А мне вот интересно, объясните детальнее - а кто и когда задание ставил? Хотя бы в кратце. А, если можно тех.задание где-нибудь подоступнее выложите, почитаем, оценим!
KillEm@ll
 
Повідомлень: 10
З нами з: 03 лютого 2007, 12:22

Re: сайт Льв.залізниці

Повідомлення В'ячеслав » 26 липня 2009, 23:57

Killem@ll (вибачте, якщо не так, надто неординарне iм'я користувача) певно мав на увазі те, аби на сайті були доступними різні інструкції, правила, положення, збірники, нормативні, регулюючі, правові документи, які стосуються роботи залiзниць. Особливо на місцях не вистачає наприклад в роботі товарних касирів плану формування поїздів на поточний період. Товарні касири замовляють ксерокопії в дирекціях, нагадують постійно про це, роз'їздні кореспонденти потім доставляють на станції їх, все це час та погіршення репутації залізниці.

Працівники залізниці не мають змоги на сайті ознайомитись з Правилами технічної експлуатації залізниць та Інструкцією з руху поїздів i маневрової роботи, змінами та доповненнями до них. Не рідко на станціях знаходяться застарілі їх видання, а нових або немає, або вони зберігаються в сейфах з підписами ознайомлених. Також на сайті повинна бути технічна бібліотека. Працівники депо, ТЧ ШЧ, ПЧ та і просто пасажири оцінили б це. Всі найбiльш відомі книги з будови та обслуговування рухомого складу, колійного господарства, сигналізації та ін. існують в вигляді файлів djvu чи pdf на сайтах любителів залізниць та залізничного моделярства. І вони охоче дали б дозвіл на посилання для завантаження книг.

Прикладом корпоративного розділу на загальному сайті залізниці може слугувати сайт Естонських залізниць EVR. Там є навіть графіки (не розклади, а якраз графіки, хоча службові розклади також присутні) руху потягів на дільницях в форматах PDF та JPEG. Вони з'являються там десь ще в лютому, після затвердження міждержавних угод з руху поїздів на новий графіковий рік, додаються нові нитки, коригуються вже введені. Десь раз в тиждень на сайті графіки оновлюються, і до останньої неділі травня набувають остаточного вигляду. Тут як на долоні робота інженерів-графістів та служби руху в цілому. Вся документація, необхідна в роботі структурних підроздiлів на сайті присутня та адаптована до роздруковування.

Звісно, оперативки на сайті це занадто вже, як і розпікання підлеглих за невиконання розпоряджень. Залізниця не комп'ютерна гра, тут працюють люди, причому сумлінно. Головне тут колективність, ледарі та нездари на залізниці не затримуються. Є поодинокі випадки і невиконання службових обов'язкiв і крадійства і інших протизаконних i протисуспільних дій, але це не є системою. Люди працюють та забезпечують безперебійність механізму, і вони не є учасниками шоу "За стеклом" чи "Дом-2". Якщо щось не вийшло, на 99% це з об'єктивних причин і будуть зробленi висновки. Люди стараються, повірте. А роботу сайту змінювати треба на рівні УЗ, відмінити різні грифи, запроваджених ще за часів НКВС, зараз вже немає що та і від кого щось приховувати.
В'ячеслав
 
Повідомлень: 33
З нами з: 26 липня 2009, 09:44


Повернутись до Послуги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість

cron