Новини

Тут можна поділитись враженнями про позитивні та негативні аспекти в сфері охорони здоров'я залізничників.

Модератори: chuk, Taras

Новини

Повідомлення mongol » 17 серпня 2005, 11:40

Орест Середа став начальником головного управління медичних закладів Укрзалізниці
Інформаційне агенство Контекст-медіа (ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ)

Екс-головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Ореста Середу призначили начальником головного управління медичних закладів Укрзалізниці.

Про це в коментарі "Прес-Тайм" повідомив Орест Середа особисто.

"Відповідно до листа гендиректора Укрзалізниці, заступника міністра транспорту і зв'язку Зенка Афтаназива мене призначили по переводу з посади головного лікаря обласної клінічної лікарні на посаду начальника головного управління медичних закладів Укрзалізниці. З 11 серпня я призначений і вже обіймаю цю посаду", - розповів він.

Посаду головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні з 11 серпня обійняв депутат Львівської обласної ради Олександр Лемішко.
Орест Середа - заслужений лікар України (отримав звання після Скнилівської авіакатастрофи).
- 1981 р. - закінчив Вінницький медичний інститут.
- Працював на Волині на різних посадах, починаючи з посади головного лікаря амбулаторії.
- З 1988 року головний лікар медичної частини "Автонавантажувача", з 1995 року виконував обов'язки начмеда першої поліклініки м. Львова.
- У 1995 році був призначений головним лікарем станції швидкої допомоги, де працював до 2002 року.
- З 2002 по 2003 рік працював заступником начальника головного управління охорони здоров'я Львівської ОДА.
- З жовтня 2003 по 10 серпня 2005 року працював головним лікарем Львівської обласної клінічної лікарні.


http://www.uz.gov.ua/index.php?f=Doc.Vi ... ews&lng=uk
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Гідний стан залізничної медицини–гарантія безпеки перевезень

Повідомлення mongol » 24 вересня 2005, 13:29

Медичні заклади залізничного транспорту України завжди були і залишаються одними з найкращих. Керівництво Укрзалізниці постійно дбає про підтримання своїх лікарень на достойному рівні, забезпечення їх сучасним технічним обладнанням та кваліфікованими фахівцями. Це необхідно перш за все тому, що залізничні лікарні мають стежити за станом здоров’я тих людей, які безпосередньо несуть відповідальність за безпеку перевезень залізничним транспортом. Це машиністи та їх помічники, працівники колійних служб, локомотивних бригад тощо. Від стану здоров’я цих людей залежить те, наскільки безпечною будуть пасажирські та вантажні перевезення на наших залізницях.

Саме тому фінансування медичних закладів Укрзалізниці у першому півріччі 2005 року здійснювалось не лише з держбюджету України. Передбачені у бюджеті 157,4 млн. грн. лише частково покривають видатки медичних закладів на нарахування заробітної плати, закупівлю медикаментів, обладнання тощо. Дефіцит бюджетного фінансування покривається за рахунок фінансової допомоги залізниць – цього року це 70,4 млн. грн., і добровільного медичного страхування на залізницях, сума якого складає 44 млн. грн. на рік.

На сьогодні Укрзалізниця має 106 бюджетних медичних закладів, у тому числі 76 лікарень, 25 самостійних поліклінік, 5 станцій переливання крові. У складі лікарень і поліклінік функціонують понад 160 фельдшерсько-акушерських пунктів, майже 80 амбулаторій, 272 фельдшерських здоровпункти та близько 100 медичних пунктів на вокзалах.

У медзакладах Укрзалізниці сьогодні працюють майже 28 тисяч фахівців, у тому числі 5,5 тис. лікарів. Медичні огляди та обстеження працівників залізничного транспорту забезпечують 83 лікарсько-експертних комісії (ЛЕК), які в останні роки оснащені сучасними діагностичними комплексами для моніторингу стану здоров’я працівників, що несуть відповідальність за безпеку руху потягів. В порівнянні з 2004 роком у 2005 році відзначається зменшення на 12% загальної кількості працівників залізниць, які під час медичних оглядів були визнані непридатними до роботи на залізничному транспорті.

Щороку у лікарнях Укрзалізниці стаціонарну медичну допомогу отримують до 310 тис. хворих; амбулаторно-поліклінічна допомога надається майже 17 млн. пацієнтів на рік. Від 4 до 4,5 працівників щороку проходять передрейсовий медичний огляд, і ще близько 100 тисяч чоловік, що безпосередньо пов’язані з безпекою руху потягів, проходять медогляди у залізничних лікарнях. До медпунктів вокзалів за медичною допомогою щороку звертаються близько 1 млн. чоловік.

Кошти, передбачені на фінансування медзакладів Укрзалізниці у державному бюджеті на 2006 рік, покривають лише половину потреб залізничної медицини. Саме тому була розроблена програма реформування медичних закладів залізничного транспорту України на 2005-2006 рр. Метою програми насамперед є збереження мережі медичних закладів залізничного транспорту шляхом оптимізації їх потужності та структури, визначення додаткових джерел фінансування. Основні завдання програми складаються із забезпечення відповідності потужностей та структури медичних закладів потребам галузі для забезпечення безпеки руху поїздів, надання гарантованого рівня медичної допомоги працюючим залізничникам та пенсіонерам залізничного транспорту, підвищення якості медичних послуг, які надаються залізничними лікарнями, удосконалення механізму фінансування медичних закладів залізничного транспорту.

Програмою реформування медичних закладів передбачено реорганізацію медичних закладів, передачу окремих із них у підпорядкування місцевим органам виконавчої влади, а також удосконалення системи добровільного медичного страхування та системи договірних відносин медичних закладів із залізницями, підприємствами різних форм власності та органами місцевого самоврядування. В результаті реформування у структурі бюджетних медичних закладів залізничного транспорту залишиться 83 установи.

ПРЕС-ЦЕНТР
УКРЗАЛІЗНИЦІ
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Повідомлення mongol » 07 вересня 2006, 10:45

ОАО "РЖД" представит новинки в сфере железнодорожной медицины

Как сообщает пресс-служба Забайкальской железной дороги, сегодня, 7 сентября, в Минске состоится заседание комиссии по взаимодействию железнодорожных администраций стран СНГ в области здравоохранения.

ОАО "РЖД" представит в Белоруссии сразу две высокотехнологичные новации в области железнодорожной медицины. Первая - медицинский поезд, оборудованный новейшей системой телемедицинской связи и автономной системой энергоснабжения. Восемь вагонов оснащены современным диагностическим оборудованием производства Италии, Японии, Германии, США, Швеции, Голландии, Австрии, Израиля и Бразилии. В числе технических новинок - офтальмологический, стоматологический и ЛОР-комбайны, цифровой флюорограф, позволяющий сделать снимок легких практически без облучения, биохимический анализатор, анализ крови в котором делается считанные минуты.

Телемедицинское оборудование позволяет проконсультировать "сложных" пациентов с любым специалистом ведущих лечебных учреждений мира через каналы спутниковой связи. В настоящий момент данная технология может с успехом применяться для оказания неотложной помощи при ликвидации чрезвычайных ситуаций на железных дорогах России и стран СНГ.

Вторая новация - уникальная автоматизированная система предрейсовых осмотров транспортников, разработанная совместными усилиями НПП "Системные технологии" (Санкт-Петербург), НИИ кардиологии им. академика Алмазова и Департамента здравоохранения ОАО "РЖД". Созданный комплекс позволяет не только в автоматическом режиме измерять артериальное давление машинистов, вариабельность ритма, наличие алкоголя в парах выдыхаемого воздуха, но и оценивать психоневрологические составляющие и электрокардиограмму. По итогам осмотра система делает вывод: допускать или не допускать человека к рейсу.

Отметим, что немая доля аварийных ситуаций на транспорте связана с так называемым "человеческим фактором", т.е. с состоянием здоровья человека, управляющего транспортным средством.


Источник: ZABINFO.RU
http://transbez.com/news/200609072878.html
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Повідомлення mongol » 08 вересня 2006, 15:12

"Поликлиника на колесах" для СНГ
NEWSINFO // 07.09.2006

Поликлиника предназначена для оказания медицинской помощи в чрезвычайных ситуациях.

"Поликлинику на колесах" готово предоставить коллегам из СНГ ОАО "РЖД". Поликлиника предназначена для оказания медицинской помощи в чрезвычайных ситуациях. Кроме того, РЖД предоставит коллегам автоматизированную систему проверки физического и психоневрологического состояния машиниста перед рейсом. Об этом сегодня сообщила пресс-служба РЖД. Все это будет обсуждаться в ближайшую пятницу в Минске, где начнет свою работу комиссия по взаимодействию железнодорожных администраций стран СНГ в области здравоохранения.

Поезд, получивший название "поликлиника на колесах", оборудован новейшей системой телемедицинской связи и автономной системой энергоснабжения. Этот состав предназначен для оказания неотложной помощи при ликвидации ЧП на железных дорогах.

Вагоны "поликлиники на колесах" оснащены современным диагностическим оборудованием. В том числе офтальмологический, стоматологический и ЛОР-комбайны, цифровой флюорограф, позволяющий сделать снимок легких практически без облучения, биохимический анализатор, анализ крови в котором делается считанные минуты. Также РЖД представит уникальную автоматизированную систему предрейсовых осмотров транспортников. Она позволяет автоматизированно измерять артериальное давление машинистов, вариабельность ритма, наличие алкоголя в парах выдыхаемого воздуха и, самое главное, она оценивает психоневрологические составляющие и электрокардиограмму и выдает интегрированный показатель - допуск или не допуск к рейсу, говорится в пресс-релизе РЖД.


Источник: newsinfo.ru
http://www.rzd.ru/agency/showarticle.ht ... 2acfbe9d20
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Повідомлення vitalijkopz » 13 грудня 2006, 09:09

mongol написав:<span style="font-weight: bold">Îðåñò Ñåðåäà ñòàâ íà÷àëüíèêîì ãîëîâíîãî óïðàâë³ííÿ ìåäè÷íèõ çàêëàä³â...
ß ñëûøàë, ÷òî Âû â íåêîòîðîì ðîäå îñòðîóìíûé ÷åëîâåê.
_________________
Èíòåëëåêòóàëüíàÿ ðåêëàìà íà ôîðóìàõ. Çíà÷èòåëüíî ñíèæåíû öåíû.
vitalijkopz
 
Повідомлень: 1
З нами з: 12 грудня 2006, 17:43

Повідомлення mongol » 13 грудня 2006, 09:37

это констатация факта или вопрос?

а если вопрос, то к кому??
Если клинок наточить хорошо, то, рано или поздно, на нём появится кровь
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Повідомлення mongol » 16 травня 2007, 10:25

На Московской железной дороге этим летом вводится эстафетное медицинское наблюдение

В рамках подготовки к летней пассажирской кампании 2007 года на Московской железной дороге утвержден план мероприятий по подготовке медицинского персонала к массовым перевозкам детских групп в летний период. Как сообщили корреспонденту ИА «Город надежды» в пресс-службе МЖД, летом 2006 года столичной магистралью было перевезено более 313 тысяч детей.

«Подготовка к массовым детским перевозкам начинается задолго до наступления лета, формируются специальные «детские» поезда, утверждается удобный для путешествия маленьких пассажиров график следования. Особое внимание уделяется медицинскому сопровождению организованных детских групп, ведь необходимо исключить любые возможные осложнения, связанные с долгой дорогой», - отметили в пресс-службе.

В составе детских групп обязательно присутствие медика, кроме того, по всему маршруту следования поезда медицинские работники Московской железной дороги готовы оказать помощь в случае, когда это необходимо. Для медиков, выделенных в состав бригад для сопровождения детей, а также для работников медицинских пунктов вокзалов проводятся семинары по клинике, диагностике и оказанию неотложной медицинской помощи при наиболее распространенных заболеваниях и травмах.

В случае если ребенок заболел, вводится эстафетное наблюдение: начальник поезда информирует медиков ближайшего остановочного пункта, которые встречают поезд. Каждая бригада имеет набор инструментов и материалов для оказания первой помощи при неотложных состояниях, для забора и транспортировки анализов. При необходимости медицинский работник сопровождает больного до следующего остановочного пункта. Эстафетное наблюдение сохраняется на всем пути следования поезда.


http://www.votpusk.ru/news.asp?msg=132195&TID=43
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Повідомлення mongol » 21 червня 2007, 08:57

100-летний юбилей отделенческой больницы им. Т.Шевченко

Накануне Дня медицинского работника свой 100-летний юбилей отпраздновала отделенческая больница им. Т. Шевченко. 16 июня сотрудники больницы принимали поздравления от Генерального директора Укрзализныци Владимира Козака, начальника Одесской железной дороги Сергея Болоболина, начальника Главного управления медицинских учреждений Укрзализныци Владимира Зеленого, заместителя начальника Одесской железной дороги по кадровой политике и социальной работе Юрия Гоголенко, начальника медицинской службы Одесской железной дороги Владимира Заберебиского и многих других.

На сегодня медицинские учреждения Укрзализныци не только сохранены, но и активно развиваются. Как отметил начальник Главного управления медицинских учреждений Владимир Зеленый «Сегодня у нас 106 учреждений. Кроме того, мы развиваем новые технологии, ремонтируем, покупаем новое оборудование. В общем, мы укрепляемся, и готовы с момента корпоратизации и акционирования железной дороги быть в составе нее самым настоящим боевым подразделением». Наглядным примером является Шевченковская больница, имеющая достаточную материально-техническую и инструментальную базу, высококвалифицированных специалистов для оказания необходимой медицинской помощи. Многое для благоустройства больницы сделали сотрудники учреждения и работники предприятий Шевченковской дирекции железнодорожных перевозок.

В будущее Сергей Чугреев, Главврач отделенческой больницы им. Т.Шевченко смотрит с оптимизмом – с повышением профессионального уровня врачей улучшится качество предоставляемой медицинской помощи.

В день своего юбилея сотрудники больницы получили высокую оценку своему нелегкому, но благородному труду, подкрепленную благодарственными письмами, денежными премиями и ценными подарками.


Пресс-служба Одесской железной дороги
Тел. 8-050-333-46-33, 727-10-07
http://www.uz.gov.ua/index.php?f=Doc.Vi ... 429.0.news
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Re: Новини

Повідомлення mongol » 24 січня 2010, 11:05

Укрзалізниця відремонтувала та побудувала 132санітарно–побутових приміщення для лінійних працівників

Укрзалізниця у 2009 році реалізувала цілий перелік заходів з метою поліпшення умов праці своїх лінійних працівників. Зокрема, було відремонтовано 129 та побудовано 3 санітарно–побутових приміщення для колійників, електриків, зв’язківців. На ці роботи було спрямовано понад 35 млн грн. Найбільше ремонтів проводилося на Південно-Західній залізниці —36 приміщень та на Донецькій залізниці — 25 приміщень.


Прес-центр: (044) 465-24-28, 465-21-76, 465-21-72
http://www.uz.gov.ua/index.php?f=Doc.View&p=news_4893.0.news&lng=uk
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Re: Новини

Повідомлення mongol » 17 червня 2010, 08:59

Влітку 2010 року майже 25 тисяч дітей залізничників відпочинуть у відомчих оздоровницях

Влітку 2010 року відомчі дитячі оздоровчі табори Укрзалізниці зможуть прийняти майже 25 тисяч дітей залізничників. Для відпочинку маленьких відпочивальників вже підготовлено 27 дитячих закладів, зміни в яких триватимуть від 18 до 21 доби. Особлива увага приділятиметься організації відпочинку дітей-сиріт, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей та дітей, які проживають у зонах з підвищеним радіологічним станом.

У дитячих оздоровницях створені безпечні умови для проживання і харчування, забезпечено охорону, постійний санітарно-гігієнічний та протиепідемічний нагляд, облаштовані медичні пункти, спортивні майданчики, відкриті водойми та санітарно–побутові приміщення. До роботи у закладах запрошені кваліфіковані медичні та педагогічні працівники.

Внесок батьків за дитячу путівку становитиме від 10 до 30% її повної вартості. Різниця між вартістю путівки і внеском батьків буде компенсуватися за рахунок коштів профспілок та регіональних відділень фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності.

Довідка

Влітку 2009 року у відомчих оздоровчих закладах Укрзалізниці оздоровилась 25801 дитина із сімей залізничників, в тому числі 1446 дітей із багатодітних сімей, 186 дітей-сиріт та 1028 дітей, які проживають на територіях підвищеного радіаційного забруднення.

Прес-центр: (044) 465-24-28, 465-21-76, 465-21-72, е-mail: ргеsscenter@uz.gov.ua
http://www.uz.gov.ua/index.php?f=Doc.View&p=news_5254.0.news&lng=uk
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!


Повернутись до Лікарні та пансіонати

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron