Прес-тур залізницями України

Тут можна поділитись враженнями про позитивні та негативні аспекти в сфері охорони здоров'я залізничників.

Модератори: chuk, Taras

Прес-тур залізницями України

Повідомлення mongol » 27 жовтня 2005, 10:49

Львівська залізниця: на перехресті трьох століть

Клінічна лікарня Львівської залізниці

Сьогодні – це провідний медичний заклад Львівської залізниці, який за своїми діагностичними і лікувальними можливостями, рівнем обслуговування та умовами перебування хворих не має рівних в системі охорони здоров’я Укрзалізниці. В її складі – дитяче поліклінічне відділення і поліклінічне відділення для дорослих, стаціонар на 570 ліжок, в якому 18 відділень із яких 10 мають хірургічний профіль, декілька допоміжних діагностичних і лікувальних структур.

Протягом 2000-2001 років п’ять структурних підрозділів (Клініко-діагностичний центр, Центр здоров’я жінки і захворювань молочної залози, ендохірургічне і ендоурологічне відділення та відділення пластичної та естетичної хірургії) отримали статус міждорожних, суттєво розширили сферу і межі своєї діяльності і приймають пацієнтів із усіх залізниць України.

Головний лікар КЛЛЗ Ольга Палій розповіла, що у лікарні створена ефективна діагностична база, основою якої є лабораторний блок, відділення променевої, функціональної, ультразвукової та ендоскопічної діагностики. В арсеналі лікарні найсучасніша діагностична і лікувальна аппаратура: рентген-діагностичний апарат “ПРЕСТИЖ-2” фірми “Дженерал-Електрік”, ангіорентгенопераційний комплекс “Полістар” фірми “Сіменс”, мамографи, апарат для штучної вентиляції легень та підтримання життєвоважливих функцій організму, п’ять апаратів “штучна нирка” тощо.

У 2000 році Львівська залізниця закупила для лікарні магніто-резонансний томограф (МРТ) фірми “Дженерал-Електрік”. Це дало змогу підвищити рівень і достовірність діагностики захворювань головного і спинного мозку, кістково-суглобової системи, органів черевної порожнини і тазу, аномалій розвитку, запальних процесів, дегенеративно-дистрофічних змін та ряду онкологічних захворювань.

У 1998 році, відповідно до урядової програми партнерства між лікувальними закладами України та США, за сприяння Американського Союзу охорони здоров’я, за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку на базі клінічної лікарні Львівської залізниці відкрито перший в Україні Центр здоров’я жінки та захворювання молочної залози. Центр працює на рівні світових стандартів, всі лікарі та середні медичні працівники пройшли протягом 1998-1999 років стажування у відповідних однопрофільних медичних закладах США. Для прикладу, фахівці центру при допомозі спеціальної апаратури здатні виявити в молочній залозі ракове утворення від одного міліметра в діаметрі. Тут створені всі умови для якісного обстеження і швидкого діагностування стану здоров’я пацієнтів.

ПРЕС-ЦЕНТР
Львівської залізниці
mongol
Site Admin
Site Admin

Повернутись до Лікарні та пансіонати

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість