Чартерний потяг Львів-Трускавець

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Re: Чартерний потяг Львів-Трускавець

Повідомлення SPB » 14 січня 2012, 13:52

tera написав:А таки щось буде.
Львівська залізниця на час Євро-2012 призначить додаткові поїзди до Трускавця
четвер, 12.01.2012, 09:40. Давність: 6 год.
У рамках підготовки до Євро-2012 Львівська залізниця вивчає питання призначення додаткових поїздів на напрямку Львів – Трускавець – Львів.

Це з головної сторінки ЛЗ.
Виникло питання,а як він проїде повз Стрий,карта на ЛЗ не показує цього?

Карта ЛЗ не є настільки детальною щоб показувати всі стрілки в межех всіх станцій :D

http://wikimapia.org/#lat=49.2774927&lo ... 14&l=0&m=b

За посиланням видно гілку яка йде з півночі (зі Львова) і у межах міста повертає на захід (до Дрогобича) Тобто формально через місто Стрий ті поїзди проїздитимуть, але за коротшим на кілька км маршрутом, без зупинки і зміни напрямку руху, завдяки чому й знизиться час в дорозі :)
SPB

Повідомлення tera » 14 січня 2012, 21:51

Вельми дякую за інформацію. :)
Думаю Ви відповіли не тільки мені. 8)
Але Цимбалюк знав....
tera
Модератор
Модератор

Повідомлення igorrogi » 31 січня 2012, 14:34

Я кожний день їду цим електропаїздом, і скажу одне -з кожним днем все гірші умови їзди у ньому,починаючи з того що тепер їздять старі ковбойки із дерев'яними сідушками, менше вагонів-людей стількиж,а із станції Стрий взагалі багато стоячих буває, і тепер питання морозу стоїть,сьогодні зранку у вагоні я змерз в ноги.
Чому забрали Ювілейний і Захар Беркут,це питання? Навіть у напрямку Стрий-Самбір,бувають набагато кращі електропоїзди, із мякими сідушками.
Часто зранку бачу туристів із Трускавця які їдуть у Львів на Московський чи Сімферопольський поїзд,які дивуються, і розпитують,"А де поділися тамті хороші електрички,минулого року так зручно було а тепер?".
Одним словом,кращих умов покащо я не бачу,тільки негатив.
igorrogi

Повідомлення LemBerg » 19 березня 2012, 17:29

Згідний, на Трускавець пустили електрички які раніше їхали на Ужгород в зв`язку з тим, що у тих електричках, які раніше на Ужгород їздили мають меншу пасажиромісткість ніж ті, що раніше до Трускавця їхали. З трускавецького марштуту віддати на Ужгород, а ті що до того їздили на Ужгород, пустити на Трускавець.
Можливо це не є достовірною інформацією, мені це розповів знайомий ДСП.
Звичайно, рівень комфорту в цих ЕР2Т геть нікудишній, у ЕПЛ2Т була більша пасажиромісткість, хоч і тоді, я памятаю, люди, які зі Стрия їхали, то стояли. Трускавець це великий курорт, і багато відпочивальників добираються до Львова саме залізницею, і тут дійсно, позор, що на Трускавець їдуть такі некомфортні електропоїзди...
LemBerg

Повідомлення tera » 16 травня 2012, 14:54

Думаю,прочитавши новини на сторінці ЛЗ стане зрозуміло,що ніяких чартерних потягів до Трускавця не буде. :(
tera
Модератор
Модератор

Повідомлення LemBerg » 30 травня 2012, 14:51

"Якщо буде замовлення", як це зрозуміти?
LemBerg

Повідомлення plejada » 30 травня 2012, 23:45

З копіював своє попереднє запитання сюди, думаю тут воно буде саме по темі:

Добрий день шановна адміністрація!
Щоб не створювати нової теми, у даному розділі поставлю питання!
Те що на лінії проводяться ремонтні роботи, це я думаю відомо і залізничникам і зацікавленим пасажирам! Мене цікавить лінія Львів-Стрий-Дрогобич-Трускавець, відомо що проводились роботи по Стрий-2, Стрий, Гаї-Верхні і на сьогодні проводиться авральними темпами роботи до Дрогобича (не заплановані вікна з 29.05. по 02.06, з 05.06. по 09.06....)! Відомо, що з нового графіка знято по даній лінії пасажирські поїзди Харківський та Дніпропетровський, фактично зі Львова через Стрий на Дрогобич ну і в сторону Трускавця залишились тільки старі електропоїзди, час у дорозі в середньому 2 год. 20хв. (час не змінився від старого графіка).
Питання моє таке - чи Вам як адміністрації сайта відомо навіщо це все, чи можливо будуть додаткові потяги, електрички, рейкові автобуси чи можливо САМ ХУНДАЙ завітає у Трускавець :D :D :D
Те що на сайті Укрзалізниці написано, що при потребі, на час євро, залізниця має можливість ввести пришвидшенні електропоїзда Львів-Трускавець-Львів, я читав, але не вже всі данні роботи які проводились на перегоні тільки заради ЦЬОГО ???
Якщо Ви володієте інформацією по данному питанню, підскажіть будь ласкак!
Дякую!
plejada

Повідомлення LemBerg » 01 червня 2012, 17:51

Я звичайно не адмін, але постараюсь відповісти на ваше запитання:
Ремонтують колію, на мою думку, за станом колії, адже колія там далеко не першої свіжості, тим більше там крім Трускавецьких електричок їздять вантажні потяги та електрички Стрий-Самбір, так що ремонт там не помішає. На рахунок авральності робіт, та замахали вже, третій місяць вікна влаштовують! Вікно на вікні, вікно на вікні, тільки хочу поїхати до Львова так тут знов вікно влаштували, я розумію що ремонт і можливість пропустити рухомий склад відсутння, то пустіть хоч через Самбір. Ну це вже наболіло просто...
А з відміною поїздів окрема історія, ну 115/116 на Харків, хай буде, він дійсно збитковим був, ну але навіщо скоротчувати 41/12 Дніпропетровськ-Трускавець до Львова, невже настільки збитково дотягнути цей потяг до Трускавця і тим самим не мучати відпочивальників пересадками у Львові, які перший раз будуть там, я розумію, це лишні витрати, ну але підіть вже на уступки, залишили Трускавець з одним поїздом і електричками...
plejada написав:Питання моє таке - чи Вам як адміністрації сайта відомо навіщо це все, чи можливо будуть додаткові потяги, електрички, рейкові автобуси чи можливо САМ ХУНДАЙ завітає у Трускавець :D :D :D

Чув що Хюндай буде рейсом Київ-Трускавець, але не скоро, десь в кінці 2012 або в 2013 році :D .
А звідки вам відомо про рейковий автобус?
LemBerg

Повідомлення plejada » 02 червня 2012, 10:53

LemBerg написав:Чув що Хюндай буде рейсом Київ-Трускавець, але не скоро, десь в кінці 2012 або в 2013 році :D .

Також про це чув , від людей пов'язаних із залізницею! Мені цікаво чи він наші криві між Дрогобичом-Стебником-Трускавцем подужає :? , наскільки мені відомо там зовсім друга технологія зчеплення вагонів і вона "не любить криві ділянки колії"!
LemBerg написав:А звідки вам відомо про рейковий автобус?

Фактично не звідки, сам запропонував :) , хоча вони вроді всі на дизель пальному, а такі вигідніше ставити на не електрифіковані ділянки! В інтернеті найшов інфу, що з листопада в Криму такий буде їздити, там це дуже потрібно на лінії Джанкой - Феодосія - Керч, електричку там дизель тягає приблизно 5 годин їхати :?
LemBerg написав:А з відміною поїздів окрема історія, ну 115/116 на Харків, хай буде, він дійсно збитковим був, ну але навіщо скоротчувати 41/12 Дніпропетровськ-Трускавець до Львова, невже настільки збитково дотягнути цей потяг до Трускавця і тим самим не мучати відпочивальників пересадками у Львові, які перший раз будуть там, я розумію, це лишні витрати, ну але підіть вже на уступки, залишили Трускавець з одним поїздом і електричками...

Повністю з Вами згідний, на Трускавець забили, а забили ті дядьки які керують там, тому що вони відпочивають і лікуються за кордоном, і вони просто нас людей не розуміють, так само із хундаями, вони не можуть збагнути що білет в 300 грн це не дешво, а дорого при зарплаті в 1500 грн., це все звичайно приблизні розрахунки, але суть я думаю Ви вловили 8) Просто не ті люди взялися наводити лад на залізниці! :evil: :evil: :evil:
plejada

Повідомлення plejada » 02 червня 2012, 11:25

Для інформації пасажирів, яких цікавить Трускавець-Львів :
У зв'язку з виконанням ремонтних робіт буде закритий даний перегін, в результаті чого
05,06,07,08,09.06.2012р. електропоїзди 6009/6010 та 6011/6012 прослідують до станції Стрий і зворотно на Львів!!!
Простою мовою - в даний період по ст. Трускавець не буде електричок -
6009 приб. 10:00
6010 відп. 10:25
6011 приб. 16:16
6012 відп. 16:33
plejada

Повідомлення bodyan » 02 червня 2012, 16:14

Чому б їх не пустити через Самбір на час ремонту?
bodyan

Повідомлення LemBerg » 02 червня 2012, 18:16

О так, колія з Дрогобича ще та! Помимо великої кількості кривих там ще доволі непростий підйом, так що я б з дикою цікавістю подивився б на то, як Хюндайчик ламав би собі "ноги" по дорозі в Трускавець :D
На рахунок рельсових автобусів, бачив як у Трускавці був 620М-004, думаю що це і буде той самий чартерний потяг Львів-Трускавець який по замовленню буде їхати. Та на Льв.зал є два рельсові автобуси і обидва ніде не використовуються, де тільки не пробували їх ніде так і не прижилися, вже хоч би передали на іншу дорогу може хоч би там їм призначення знайшлося б, хоча я не компетентний в данному питанні, може вони всеж десь і будуть їздити, побачимо...
Про відміни потягів їм звичайно не зрозуміти нас, я не заперечую, може ці потяги і були збитковими, але відміна потягів це не вихід і не панацея, їм нема альтернативної заміни, в кінці кінців у цій країні про людей чомусь завжди думають в останню чергу, але не все ще загублено, якщо писати скарги та просити повернути хоч той 41/42 то ще є надія що його повернуть, от мер Трускавця теж звернувся до керівництва УЗ з таким проханням.
LemBerg

Повідомлення LemBerg » 02 червня 2012, 18:19

bodyan написав:Чому б їх не пустити через Самбір на час ремонту?

Там одноколійна залізниця з Оброшина до Самбора і скоріше всього завантажена вона добряче, незнаю, видно що нема можливості пустити через Самбір вот і скоротчують до Стрия.
LemBerg

Поперед.

Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей