Неприємний інцидент!

Пропозиції і зауваження щодо покращення роботи Львівської залізниці та її підрозділів.

Модератори: chuk, Taras

Неприємний інцидент!

Повідомлення Ваня Хауляк » 19 серпня 2012, 11:42

Доброго вечора! Вчора 18 серпня 2012 року на вокзалі станції Львів, при спробі зйомки рухомого складу о 23-10, працівником міліції в грубій формі з погрозами було заявлено що вокзал станції Львів є прикордонною зоною, та зоною митного контролю, де забороняється проводити фото та відео зйомку, з моєї сторони було висунуте уточнення про некоректність його заяви про прикордонну зону та зону митного контролю, у відповідь на це він сказав, що мене затримає, я запитав на яких підставах і він сказав що у відділку мені "пояснить". Я відмовився з ним йти та сказав що буду говорити з більш компетентною людиною. Після чого прийшов прапорщик, та черговий по вокзалу, з якими ми нормально прояснили ситуацію. Вони зі своєї сторони сказали що зйомку потрібно погоджувати з Прес-центром ЛЗ, ми не хотіли в цей день виясняти стосунки і пішли.
Суть цього звернення є прохання проінформувати працівників транспортної міліції, із доповненням до правил перепусткового режиму!


Про внесення доповнень
до наказу від 27.10.2008 № 475-Ц

З метою вдосконалення технологічного процесу роботи пасажирських вокзалів (далі вокзалів) залізниць України

НАКАЗУЮ:

1 Пункт 1.11 наказу від 27.10.2008 № 475-Ц «Про затвердження Правил перепусткового режиму на залізницях, підприємствах та в установах залізничного транспорту» доповнити наступним текстом:
«Кіно-, відеозйомки публічного призначення можуть проводитись на вокзалах (крім службових приміщень), при умові додержання технології роботи вокзалів, не перешкоджання переміщенню пасажирів по території вокзалу, посадці (висадці), відсутності загрози безпеки пасажирів та руху поїздів».
2 Ввести в дію зазначені доповнення до пункту 1.11 з моменту підписання цього наказу.
3 Начальникам залізниць забезпечити доведення до причетних працівників вказаних доповнень та їх своєчасне виконання.
4 Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника генерального директора Котяя В.Ф.


Генеральний директор В.В.Козак
Аватар користувача
Ваня Хауляк
 
Повідомлень: 15
З нами з: 10 серпня 2012, 00:52
Звідки: Україна, Львів

Re: Неприємний інцидент!

Повідомлення wildTarik » 19 серпня 2012, 16:22

Доброго дня. 18 травня 2012 року під час підготовки до любительської фотозйомки на 2-му пероні головного вокзалу ст.Львів (фотоапарат Nikon D3000 та штатив) о 23:10 до мене підійшов працівник лінійного відділу транспортної міліції і поставив запитання «Хто дозволив тобі тут фотографувати?», на що я відповів: «А хто мені заборонив?» Я посилався на накази №475-Ц від 27.10.2008, №294-Ц від 17.06.2011 та ЦУО-0008 Правила перепусткового режиму на залізницях, підприємствах та в установах залізничного транспорту. Даний працівник проігнорував прохання ознайомитись з даними наказами (вони в мене були роздруковані), поводив себе вкрай нагло і знахабніло, погрожував до ранку затримати, тощо. Після того, як я попросив назвати нормативно-правовий документ на який він посилається про забороную фотозйомки даним працівником було дано відповідь: «Ти такий розумний? Зараз ми будемо говорити по іншому» Після того він зателефонував та викликав свого напарника, який вже в більш стриманій і культурній формі почав нам пояснювати, що знімати на вокзалі не можна, бо «Вокзал-це прикордонна зона» і «…люди виходять попити пива, а потім нам жаліються, що потрапили в кадр». У відповідності до чинного законодавства України розпивання алкогольних і слабоалкогольних напоїв у громадських місцях (стаття 178 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді» Кодексу України про адміністративні правопорушення). Також працівники транспортної міліції пропонували отримати дозвіл на фотозйомку в чергового по вокзалу, але коли потім до нас підійшов черговий, то працівники міліції просто залишили нас з черговим. Черговий нам теж повідомив, що фотозйомка заборонена, для цього необхідно через прес-центр отримати дозвіл, а от він такого дозволу дати не може, що суперечить посиланням працівників лінійного відділу на дозвіл чергового по вокзал. До чергового по вокзалу претензій немає, оскільки він поводив себе ввічливо і компетентно.

Прошу адміністрацію форуму повідомити мені поштову адресу, куди можна надіслати лист-звернення з проханням роз’яснення заборони фотозйомки на перонах та вокзалах, зокрема таких станцій, як Львів, Стрий, Самбір та Дрогобич.
Аватар користувача
wildTarik
 
Повідомлень: 30
З нами з: 29 травня 2011, 14:03

Re: Неприємний інцидент!

Повідомлення Iva » 20 серпня 2012, 00:12

Преступность распоясалась :D
Давно не ходил фоткать на вокзал, надо будет как-нибудь сходить. Со стороны милиции никогда ещё претензий не было. Темнеет, правда, сейчас поздновато, а пешком с вокзала ходить лень
Iva
Модератор
Модератор
 
Повідомлень: 140
З нами з: 04 серпня 2010, 11:41
Звідки: Львов

Re: Неприємний інцидент!

Повідомлення mongol » 20 серпня 2012, 09:01

все адреса и телефоны на главной странице сайта. ничего нового мы Вам не подскажем
Аватар користувача
mongol
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5230
З нами з: 18 травня 2005, 13:25
Звідки: Украина! Львов!!!

Re: Неприємний інцидент!

Повідомлення bananas » 20 серпня 2012, 17:02

Сьогодні отримав таку відповідь від пресс-центру Львівської залізниці, на моє питання про фотографування

Доброго дня!
Залізничний вокзал - режимний об"єкт. У той же час, ми нікому не перешкоджаємо на ньому здійснювати фото- і відеозйомку, проте просимо інформувати нас про мету зйомок. Якщо ви вкажете номер телефону, то ми завтра домовимося про час зйомки, щоб він був зручним для вас і не перешкоджав роботі вокзалу.
Аватар користувача
bananas
 
Повідомлень: 43
З нами з: 07 квітня 2011, 18:12

Re: Неприємний інцидент!

Повідомлення wildTarik » 20 серпня 2012, 17:03

Так, тут все ясно. Хоч на чиє ім'я лист-звернення писати? Н чи мені одразу на ім'я заступника гендиректора в УЗ писати і не завантажувати працівників Управління ЛЗ? Просто в листі потрібно вказати на чиє ім'я дане звернення, з оформленням я вже проконсультувався. Зараз ще з юристами консультуюсь :D
Аватар користувача
wildTarik
 
Повідомлень: 30
З нами з: 29 травня 2011, 14:03

Re: Неприємний інцидент!

Повідомлення Iva » 20 серпня 2012, 22:46

Есть у меня вот такая бумажка
https://dl.dropbox.com/u/2666656/otvet.jpg
Настоящая :) Ну, только адрес замазал.
Но! как бы это печально не звучало, но у нас не правовая страна и хоть с сотней юристов консультируйся, результат будет один и тот же. У "сержанта" есть приказ, от высшего начальника, гонять всех, кто с фотоаппаратом бегает по вокзалу. Вот он и гоняет. Объяснять и доказывать что-то в данном случае бесполезно. Если он подошёл с целью прогнать, то будет стоять на своём до последнего, потому что если не прогонит - получит по шапке. А если просто поинтересоваться, то ему вообще до лампочки, если не нарушаешь закон.

На счёт пресс-центра, то я месяца три назад общался с ними по телефону на эту тему. Причём обговаривался вопрос с разрешениями в том плане, что обычно на вокзал я хожу спонтанно и не планирую этот поход, скажем, за неделю. Говорили, что первый раз слышат о каких-либо разрешениях, мол ничего не надо. Надо будет как-нить им ещё раз позвонить :D
Iva
Модератор
Модератор
 
Повідомлень: 140
З нами з: 04 серпня 2010, 11:41
Звідки: Львов

Re: Неприємний інцидент!

Повідомлення Ваня Хауляк » 21 серпня 2012, 00:04

Да Дима, Етот вопрос надо поднимать, так как каждый раз иметь разговор не очень то чего хочеться! ;)
Аватар користувача
Ваня Хауляк
 
Повідомлень: 15
З нами з: 10 серпня 2012, 00:52
Звідки: Україна, Львів

Re: Неприємний інцидент!

Повідомлення wildTarik » 21 серпня 2012, 16:07

Діма, я так зрозумів, ти писав безпосередньо в УЗ? Якщо так, то можна в особисті повідомлення на чиє ім'я? Ну тобто як ти оформляв адресу одержувача?
Аватар користувача
wildTarik
 
Повідомлень: 30
З нами з: 29 травня 2011, 14:03

Re: Неприємний інцидент!

Повідомлення Iva » 21 серпня 2012, 18:44

Да, писал именно туда, так как хотел получить ответ не только по ЛьвЖД, а по УЗ в целом.
Вот тут вся информация http://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ ... formation/ и адрес, куда писать.
Честно говоря, не думал, что отпишут, но отписали. Ждать, правда, около месяца.
А, и ещё. Не знаю или эта бумажка будет работать, после того как её получил пока что никто не цеплялся.
Iva
Модератор
Модератор
 
Повідомлень: 140
З нами з: 04 серпня 2010, 11:41
Звідки: Львов


Повернутись до Пропозиції та Зауваження

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron