Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі
Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
Замовлення квитків on-line

 • Внутрішній ринок праці
 • Львівська залізниця у Facebook
Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

Прикарпатський експрес

 

 • Електронний документообіг вантажних перевезень
 • Кімнати відпочинку
 • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
 • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

27.10.2021 16:53

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні Стрий – Ходорів

У зв’язку з продовженням колійних ремонтних робіт на перегоні Стрий – Ходовичі відбудуться тимчасові зміни у приміському сполученні Стрий –...

22.10.2021 11:00

Львівська залізниця запроваджує заходи з додаткового захисту пристроїв сигналізації і зв’язку від стороннього втручання та крадіжок

Із початку цього року в господарстві сигналізації та зв’язку регіональної філії «Львівська залізниця» облаштували засобами додаткового...

20.10.2021 16:20

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні Стрий – Ходорів

У зв’язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегоні Стрий – Ходовичі відбудуться тимчасові зміни у приміському сполученні Стрий –...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама

Інформація про відхилення тендерних пропозицій учасників торгів

Дата і номер інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель", у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі, номер оголошення

Найменування замовника

Найменування предмету закупівлі

Перелік відхилених тендерних пропозицій із зазначенням підстав відхилення

Причини відхилення пропозиції (в стислій формі)

18.01.2010 р.,

№ 3(391);

№ 00760 (НЕР)

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з купівлі і продажу власної нерухомості (квартири), лот1-двокімнатна квартира -1од., лот2 – двокімнатна квартира – 1од.

Відповідно до абз.4 п.61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, тендерна пропозиція Фізичної особи Валаги Ірини Львівни, надана за лотом 1, відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації.

У складі тендерної пропозиції Фізичної особи Валаги І.Л. відсутні окремі документи комерційної та технічної її частин, технічні характеристики запропонованої квартири не відповідають технічній специфікації тендерної документації замовника торгів.

08.02.2010 р.,

№ 6(394);

№ 03007 (ПХП)

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Кава та чай (3 лоти)

Відповідно до абз.4 п.61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, тендерні пропозиції ТзОВ «Торговий дім «Арден», ВАТ «Мономах», ТОВ «Компанія Май Україна», ТОВ «Феролюкс», відхилені, як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.

 • У складі тендерної пропозиції ТзОВ «Торговий дім «Арден» основні умови договору не відповідають вимогам тендерної документації.
 • У складі тендерної пропозиції ВАТ «Мономах» не надана копія довідки ЄДРПОУ та довідка Департаменту з питань банкрутства.
 • У складі тендерної пропозиції ТОВ «Компанія Май Україна» не наданий Витяг з єдиного державного реєстру, довідка Департаменту з питань банкрутства, та довідка з податкової інспекції про відсутність заборгованості.
 • У складі тендерної пропозиції ТОВ «Феролюкс» основні умови договору не відповідають вимогам тендерної документації.

01.03.2010 р.,

№ 9(397);

№ 06123

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з технічного обслуговування, ремонту та відновлення залізничних, трамвайних локомотивів та рухомого складу (Капітального ремонту лінійного обладнання)- 6 лотів.

Відповідно до п.61” Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами), тендерна пропозиція ВАТ „НВП „Смілянський електромеханічний завод”, ЄДРПОУ 30147563, надана за лотом № 2, відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації, а саме не надано Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (або нотаріально завірена копія).

Відповідно до п.61” Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами), тендерна пропозиція ТзОВ „Пєнуел”, ЄДРПОУ 34618399 відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації, а саме не надано документального підтвердження того, що учасник є вітчизняним виробником, також не надано жодного документа додатків №3, 4, 5, 6 Тендерної документації

01.03.2010 р.,

№ 9(397);

№ 06028

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця». Відокремлений підрозділ “Львівський завод залізобетонних конструкцій”

Цемент, 3500 тон.

Відповідно до - п.п 4 п.28 Положення - абзац 1, п.61 Положення - абзац 2, п.61 Положення - абзац 3, п.61 Положення тендерна пропозиція приватного підприємства “Гаміль”, відхилена.

Причини відхилення пропозицій на підставі визначеній Положенням:

а) Копія довідки про взяття на облік платника податку ( форма № 4-ОПП); б) Копія свідоцтва про сплату ПДВ та єдиного податку (при наявності); в) Оригінал довідки з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті обов’язкових податків і зборів, що дійсна на момент розкриття тендерних пропозицій;

Докумети не надані

Оригінал або нотаріально завірена копія довідки Департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України, або його територіального органу, або Державного підприємства “Державний центр з питань відновлення платоспроможності та банкруцтва” про відсутність підприємства Учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство не більше двомісячної давнини відносно дати розкриття тендерних пропозицій.

Документи не надані

Копія Статуту або інших установчих документів у разі відсутності Статуту .

Копія не завірена мокрою печаткою та підписом уповноваженої особи

Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи.

Документ не надано

Копія довідки ЄДРПОУ

Копія не завірена мокрою печаткою та підписом уповноваженої особи

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (або нотаріально завірена копія) у якому зазначені такі відомості: про юридичну особу: - Розмір внеску до статутного або складеного капіталу юридичної особи; - Керівник юридичної особи; - Засновники юридичної особи; - Відомості про осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи без довіреності;

Документи не надано

01.02.2010р.,

ВДЗ № 5(393);

№ 02597 (ТРП)

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги зі страхування, крім страхування життя (послугиз обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників Приватного акціонерного товариства «ПРОСТО – страхування», Львівської обласної дирекції Відкритого акціонерного товариства національна акціонерна страхова компанія«Оранта», Закритого акціонерного товариства Акціонерна страхова компанія «ІнтерТрансПоліс», Акціонерного страхового товариства Закритого типу «Дніпроінмед», Приватного акціонерного товариства «Страхова група ТАС», відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції Приватного акціонерного товариства «Страхова група ТАС», не надано копії звітності страховика за останній звітний період, що складається відповідно до Порядку складання звітних даних страховиків, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 03.02.2004 N 39 ( надано копії форм №№1-5 за 2009р.), надано копії Листів відгуків, Тендерна форма «Пропозиція» не відповідає формі, встановленій у тендерній документації (Зміни до тендерної документації від 23.02.2010р.). Крім того ціна тендерної пропозиції встановлена з порушенням вимог п. 5.6. Методика розрахунку ціни тендерної документації.

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції Приватного акціонерного товариства «ПРОСТО – страхування» надано копії Листів відгуків.

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ЗАТ АСК «ІнтерТрансПоліс» подано копію довідки з обслуговуючого банку про наявність розрахункового рахунку, копії Листів відгуків підприємств, в порушення вимог Додатку №5 тендерної документації відсутній лист, довідка або інший документ що підтверджує відсутність чи наявність міжнародного рейтингу фінансової надійності, в порушення вимог Додатку №7 тендерної документації не вказана формула розрахунку страхового платежу по кожному транспортному засобу із зазначенням величин усіх застосованих коефіцієнтів, крім того термін дії ліцензії на обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів закінчився 26.02.2010р.

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі ї тендерної пропозиції АТЗТ «Дніпроінмед» подано копії Листів відгуків підприємств, Тендерна форма «Пропозиція» не відповідає формі, встановленій у тендерній документації, форма «Основні умови, які обов’язково будуть включені до договору про закупівлю» не відповідає формі, встановленій у тендерній документації (зміни до тендерної документації від 10.02.2010р.), у додатку «Детальний розрахунок розміру Суми загального страхового платежу, наведеної у Формі «Тендерна пропозиція» у комерційній частині Тендерної пропозиції АСТЗТ «Дніпроінмед» у графі 12 «Дата початку дії страхового полісу» проставлена дата без врахування змін, які були внесені до тендерної документації.

В Тендерній формі «Пропозиція» Львівської обласної дирекції Відкритого акціонерного товариства національна акціонерна страхова компанія«Оранта», Ліквідні активи та Страхові резерви зазначені станом на 30.10.2010р., що не відповідає формі встановленій тендерною документацією, крім того до документів тендерної пропозиції долучені довіреності на Плебан І.С., Гульку Л.Г., Роздольську М.А. на право представляти інтереси Компанії при проведені тендерних торгів ДТГО «Львівська залізниця» щодо закупівлі послуг з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.

22.02.2010р.,

№ 8(396);

№ 04963

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги зі страхування, крім страхування життя (послуги з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадів на транспорті)

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників Приватне акціонерне товариство Страхова компанія «Інтер - Поліс», Товариство з додатковою відповідальністю Страхова компанія «Індіго», Закрите акціонерне товариство Акціонерна страхова компанія «ІнтерТрансПоліс», Акціонерне страхове товариство Закритого типу «Дніпроінмед», Львівська філія Закритого акціонерного товариства Страхова компанія «Крона», відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції СК «Інтер - Поліс», подано копію Листа відгуку, в порушення вимог Додатку №5 тендерної документації Довідка про регіональну мережу компанії не містить інформації про адреси регіональних представництв, Основні умови, які обов’язково будуть включені до договору про закупівлю не містять підпису та не скріплені печаткою Учасника, що суперечить вимогам Додатку №6 тендерної документації, всупереч вимог 2.1. тендерної документації Технічна частина тендерної пропозиції не містить інформації щодо відповідності тендерної пропозиції Учасника технічному завданню (Додаток № 7 тендерної документації).

В порушення вимог Додатку №5 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ТДВ СК «Індіго» поданий оригінал листа Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України виданий 22.12.2009р., раніше дати публікації оголошення про заплановану закупівлю в Інформаційному бюлетні «Вісник державних закупівель», та відсутній лист, довідка або інший документ що підтверджує відсутність чи наявність міжнародного рейтингу фінансової надійності.

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ЗАТ АСК «ІнтерТрансПоліс» подано копії Листів відгуків підприємств, в порушення вимог Додатку №5 тендерної документації відсутній лист, довідка або інший документ що підтверджує відсутність чи наявність міжнародного рейтингу фінансової надійності.

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі ї тендерної пропозиції АТЗТ «Дніпроінмед» подано копії Листів відгуків підприємств, всупереч вимог 2.1. тендерної документації технічна частина тендерної пропозиції АТЗТ «Дніпроінмед» не містить інформації щодо відповідності тендерної пропозиції Учасника технічному завданню (Додаток № 7 тендерної документації).

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі ї тендерної пропозиції ЗАТ СК «Крона» подано копії Листів відгуків підприємств, в порушення вимог Додатку №5 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ЗАТ СК «Крона» подано оригінал листа Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України виданий 29.01.2010р., раніше дати публікації оголошення про заплановану закупівлю в Інформаційному бюлетні «Вісник державних закупівель» ЗАТ СК «Крона».

09.03.2010р.,

№ 10 (398);

№ 07740

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця». Відокремлений підрозділ “Господарська служба”

Послуги у сфері радіомовлення та телебачення (послуги з виготовлення і трансляції телевізійних сюжетів і передач)

Тендерні пропозиції Публічного акціонерного товариства “Екоклін” та Фізичної особи-підприємця Химич Г. О. відхилино відповідно до абз.1, 2, 4 п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти

Не відповідають кваліфікаційним вимогам та умовам тендерної документації

На початок

Дата і номер інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель", у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі, номер оголошення

Найменування замовника

Найменування предмету закупівлі

Перелік відхилених тендерних пропозицій із зазначенням підстав відхилення

Причини відхилення пропозиції (в стислій формі)

09.03.2010 р.,

№ 10(398);

№ 07338

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з технічного обслуговування, ремонту та відновлення залізничних, трамвайних локомотивів та рухомого складу (Капітальний ремонт лінійного обладнання (вузлів та агрегатів) дизель-поїздів серії Д1) - 7 лотів.

 

Відповідно до п.61 „Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами), тендерна пропозиція ПП „Водопади світу”, 32379365, м. Київ -54, 01054, а/с 47 відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації, а саме не надано документального підтвердження того, що учасник є вітчизняним виробником, також не надано жодного документа додатків №3, 4, 5, 6 Тендерної документації. Крім того „Тендерна форма пропозиція” надана в цілому по предмету закупівлі, а не окремо по лотах, як було передбачено у тендерній документації.

09.03.2010 р.,

№ 10(398);

№ 06905 (ТРЗ) 

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з технічного обслуговування, ремонту та відновлення залізничних, трамвайних локомотивів та рухомого складу (капітальний ремонт КР-2 пасажирських вагонів) (2 лоти)

Відповідно до абз.4 п.61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, тендерна пропозиція ПП «Гаміль», відхилена, як така, що не відповідає умовам тендерної документації. 

У складі тендерної пропозиції ПП «Гаміль» не надані документи згідно Додатку 1 та Додатку 2 Тендерної документації.

09.03.2010 р.,

№ 10(398);

№ 07252 (ТРЗ)

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з технічного обслуговування, ремонту та відновлення залізничних, трамвайних локомотивів та рухомого складу (модернізація при капітально-відновлювальному ремонті КВР пасажирських вагонів) (3 лоти)

Відповідно до абз.4 п.61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, тендерна пропозиція ПП «Гаміль», відхилена, як така, що не відповідає умовам тендерної документації.

У складі тендерної пропозиції ПП «Гаміль» не надані документи згідно Додатку 1 та Додатку 2 Тендерної документації.

На початок

Дата і номер інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель", у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі, номер оголошення

Найменування замовника

Найменування предмету закупівлі

Перелік відхилених тендерних пропозицій із зазначенням підстав відхилення

Причини відхилення пропозиції (в стислій формі)

01.03.2010 р.,

№9 (397);

№ 05711 (ПХП)

Відокремлений підрозділ пансіонат «Львівський залізничник» Державне територіально – галузевого об’єднання «Львівська залізниця»

М’ясо свіже та заморожене.

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерна пропозиція учасника - Приватне підприємство «Франс-Експрим», відхилено як таке, що не відповідає умовам тендерної документації.

В порушення вимог Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції надані тільки копія Статуту та копія Довідки з ЄДРПОУ не завірені печаткою учасника, частина документів відсутня.

В порушення вимог Додатку №2 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано документів передбачених цим Додатком.

Тендерна форма «Пропозиція» не відповідає формі Додатку №3 тендерної документації.

Також відсутній Додаток №5 передбачений тендерною документацією.

09.03.2010 р.,

№10 (398);

№ 07024

Відокремлений підрозділ пансіонат «Львівський залізничник» Державне територіально – галузевого об’єднання «Львівська залізниця»

Сири сичужні та кисломолочні

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників: Товариство з обмеженою відповідальністю «Лакта», Приватне підприємство «Альта-Е», відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.

Тенедерна пропозиція ТзОВ «Лакта»:

В порушення вимог п. 5 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано Витяг з Єдиного державного реєстру Підприємств організацій України.
У Тендерній формі «Пропозиція» не заповнена в частині строку для розрахунків за переданий товар.

Тенедерна пропозиція ПП «Альта-Е»:

В порушення вимог п.1 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано копії балансу (форма № 1) та звіту про фінансові результати (форма № 2) на останню звітну дату та за попередній рік.
В порушення вимог п. 5 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано Витяг з Єдиного державного реєстру Підприємств організацій України.

09.03.2010 р.,

№10 (398);

№ 07025

Відокремлений підрозділ пансіонат «Львівський залізничник» Державне територіально – галузевого об’єднання «Львівська залізниця»

Масло вершкове

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників: Товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма «Кримопт», Товариство з обмеженою відповідальністю «Лакта», Приватне підприємство «Альта-Е», відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.

Тенедерна пропозиція ТзОВ «Фірма «Кримопт»:

В порушення вимог п.2 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано Оригінал довідки з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті обов’язкових податків і зборів, що дійсна на момент розкриття тендерних пропозицій.
В порушення вимог п. 5 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано Витяг з Єдиного державного реєстру Підприємств організацій України.

Тенедерна пропозиція ТзОВ «Лакта»:

В порушення вимог п. 5 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано Витяг з Єдиного державного реєстру Підприємств організацій України.
В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у Тендерній формі «Пропозиція» не заповнено в частині строків для розрахунків за переданий товар та строків поставки.

Тенедерна пропозиція ПП «Альта-Е»:

В порушення вимог п.1 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано копії балансу (форма № 1) та звіту про фінансові результати (форма № 2) на останню звітну дату та за попередній рік.
В порушення вимог п.п. 2 ч.4 п.2.1.1 тендерної документації у складі комерційної частини тендерної пропозиції не надано «Документ, який підтверджує повноваження особи, уповноваженої підписувати документи тендерної пропозиції, договір про закупівлю (виписка з протоколу засновників про призначення директора, президента, голови правління, довіреність керівника учасника та інше)».
В порушення вимог п. 5 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано Витяг з Єдиного державного реєстру Підприємств організацій України.

09.03.2010 р.,

№10 (398);

№ 07026

 

Відокремлений підрозділ пансіонат «Львівський залізничник» Державне територіально – галузевого об’єднання «Львівська залізниця»

Продукти кисломолочні інші

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників: Фізична особа-Підприємець Соф’їна Катерина Ігорівна, Фізична особа-Підприємець Федорченко Ігор Юрійович, Товариство з обмеженою відповідальністю «Лакта», Приватне підприємство «Альта-Е», відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.

Тендерна пропозиція ФОП Соф’їна Катерина Ігорівна:

В порушення вимог п. 5 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано Витяг з Єдиного державного реєстру Підприємств організацій України. 
  В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації, Тендерна форма «Пропозиція» не відповідає зразку (відсутні п.1,2,3,6 Тендерної форми «Пропозиція»).

Тендерна пропозиція ФОП Федорченко Ігор Юрійович:

Оригінал довідки з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті обов’язкових податків і зборів, що дійсна на момент розкриття тендерних пропозицій, наданий у складі тендерної пропозиції, без печатки та без визначення строку дії цієї Довідки.
В порушення вимог п.п. 1 ч.4 п.2.1.1 тендерної документації у складі комерційної частини тендерної пропозиції не надано «Довідку, складену у довільній формі, яка містить відомості про Учасника».

Тендерна пропозиція ТзОВ «Лакта»:

В порушення вимог п. 5 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано Витяг з Єдиного державного реєстру Підприємств організацій України.
  В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у Тендерній формі «Пропозиція» не заповнено в частині строку для розрахунків за переданий товар.

Тендерна пропозиція ПП «Альта-Е»:

В порушення вимог п.1 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано копії балансу (форма № 1) та звіту про фінансові результати (форма № 2) на останню звітну дату та за попередній рік.
В порушення вимог п.п. 2 ч.4 п.2.1.1 тендерної документації у складі комерційної частини тендерної пропозиції не надано «Документ, який підтверджує повноваження особи, уповноваженої підписувати документи тендерної пропозиції, договір про закупівлю (виписка з протоколу засновників про призначення директора, президента, голови правління, довіреність керівника учасника та інше)».
В порушення вимог п. 5 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано Витяг з Єдиного державного реєстру Підприємств організацій України.

На початок

Дата і номер інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель", у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі, номер оголошення

Найменування замовника

Найменування предмету закупівлі

Перелік відхилених тендерних пропозицій із зазначенням підстав відхилення

Причини відхилення пропозиції (в стислій формі)

29.03.2010 р.,

№ 13(401);

№ 10210

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з технічного обслуговування, ремонту та відновлення залізничних, трамвайних локомотивів та рухомого складу (Капітальний ремонт лінійного обладнання дизель-поїздів серії Д1 та тепловозів)- 3 лотів.

Відповідно до п.61” Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами), тендерна пропозиція ПП „Гаміль”, 341826851, м. Київ -53, 01053, а/с 43 відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації, а саме не надано документального підтвердження того, що учасник є вітчизняним виробником, також не надано жодного документа додатків №3, 4, 5, 6 Тендерної документації. Крім того „Тендерна форма пропозиція” надана в цілому по предмету закупівлі, а не окремо по лотах, як було передбачено у тендерній документації.

 

29.03.2010 р.,

№ 13(401);

№ 09992

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуг у сфері середньої технічної і професійної освіти (підвищення кваліфікації керівників і фахівців середньої ланки ДТГО "Львівська залізниця" на базі вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації)

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників Чернівецький транспортний коледж, Сімферопольський технікум залізничного транспорту , Артемівський технікум залізничного транспорту , Харківський технікум залізничного транспорту, Вінницький транспортний коледж, Миколаївський технікум залізничного транспорту, Львівський технікум залізничного транспорту, Приватне підприємство «Франс – Експрим», Одеський технікум залізничного транспорту, Донецький інститут залізничного транспорту, Слов’янський технікум залізничного транспорту, відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.

У  тендерній пропозиції Чернівецького транспортного коледжу в порушення умов Додатку №5 тендерної документації відсутня Довідка про участь в науково – дослідних роботах, калькуляція вартості проживання одного слухача за одну добу не містить розшифровки по елементах витрат.    В порушення умов п.п.2.1.1. п. 2.1. тендерної документації Технічна частина не містить інформації щодо відповідності тендерної пропозиції Учасника технічному завданню (Додаток № 7 тендерної документації).

У тендерній пропозиції Сімферопольського технікуму залізничного транспорту  в порушення умов Додатку №3 тендерної документації відсутня копія довідки про взяття на облік платника податку (форма №4-ОПП).     В порушення умов Додатку №5 тендерної документації відсутня Довідка про участь в науково – дослідних роботах, та Довідка про наявність в Учасника відповідної нормативно – технічної документації з діяльності з діяльності залізничного транспорту за відповідним напрямом.

У тендерній пропозиції Артемівського технікуму залізничного транспорту в порушення умов Додатку №4 тендерної документації відсутній Оригінал або нотаріально завірена копія довідки  Департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України, або його територіального органу, або Державного підприємства « Державний центр з питань відновлення платоспроможності та банкрутства» про відсутність підприємства - Учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство не більше двомісячної давнини відносно дати розкриття тендерних пропозицій. В порушення умов Додатку №5 тендерної документації відсутня Довідка про участь в науково – дослідних роботах, та копія сертифікату відповідності на бланку, виданий органом з сертифікації персоналу, який має відповідну галузь акредитації.  В порушення умов п.п.2.1.1. п. 2.1. тендерної документації Технічна частина не містить інформації щодо відповідності тендерної пропозиції Учасника технічному завданню (Додаток № 7 тендерної документації). В порушення умов п.п.2.1.2. п. 2.1. тендерної документації Технічна частина не містить реєстру документів.

У  тендерній пропозиції Харківського технікуму залізничного транспорту в порушення умов Додатку №3 тендерної документації подана копія Статуту незавірена «Мокрою печаткою» та підписом уповноваженої особи;    В порушення умов Додатку №5 тендерної документації відсутня Довідка про участь в науково – дослідних роботах, та подано копії калькуляцій вартості навчання одного слухача та проживання одного слухача за одну добу.

У тендерній пропозиції Вінницького транспортного коледжу в порушення умов Додатку №4 тендерної документації ї відсутній Оригінал або нотаріально завірена копія довідки  Департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України, або його територіального органу, або Державного підприємства « Державний центр з питань відновлення платоспроможності та банкрутства» про відсутність підприємства - Учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство не більше двомісячної давнини відносно дати розкриття тендерних пропозицій. В порушення умов Додатку №5 тендерної документації відсутня Довідка про участь в науково – дослідних роботах.     В порушення умов п.п.2.1.1. п. 2.1. тендерної документації Технічна частина не містить інформації щодо відповідності тендерної пропозиції Учасника технічному завданню (Додаток № 7 тендерної документації).

У тендерній пропозиції Миколаївського технікуму залізничного транспорту в порушення умов Додатку №5 тендерної документації відсутня Довідка про участь в науково – дослідних роботах.   В порушення умов п.п.2.1.1. п. 2.1. тендерної документації Технічна частина Вашої тендерної пропозиції не містить інформації щодо відповідності тендерної пропозиції Учасника технічному завданню (Додаток № 7 тендерної документації).  

У тендерній пропозиції Львівського технікуму залізничного транспорту в порушення умов Додатку №5 тендерної документації відсутня Довідка про участь в науково – дослідних роботах.   В порушення умов п.п.2.1.1. п. 2.1. тендерної документації Технічна частина не містить інформації щодо відповідності тендерної пропозиції Учасника технічному завданню (Додаток № 7 тендерної документації).

В порушення умов тендерної документації у складі тендерної пропозиції  Приватного Підприємства  «Франс – Експрим»  не подано жодного документу.

У тендерній пропозиції Одеського технікуму залізничного транспорту в порушення умов в п.п.2.1.1. п. 2.1. тендерної документації Технічна частина не містить інформації щодо відповідності тендерної пропозиції Учасника технічному завданню (Додаток № 7 тендерної документації).

У тендерній пропозиції Донецького інституту залізничного транспорту в порушення умов Додатку №3 тендерної документації відсутній оригінал довідки з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті  податків і зборів (обов’язкових платежів), що дійсна на момент розкриття тендерних пропозицій. В порушення умов п.п.2.1.1. п. 2.1. тендерної документації Технічна частина не містить інформації щодо відповідності тендерної пропозиції Учасника технічному завданню (Додаток № 7 тендерної документації).

У тендерній пропозиції Слов’янського технікуму залізничного транспорту в порушення умов Додатку №4 тендерної документації відсутній Оригінал або нотаріально завірена копія довідки  Департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України, або його територіального органу, або Державного підприємства « Державний центр з питань відновлення платоспроможності та банкрутства» про відсутність підприємства - Учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство не більше двомісячної давнини відносно дати розкриття тендерних пропозицій.  В порушення умов Додатку №5 тендерної документації відсутня Довідка про участь в науково – дослідних роботах, подано кошториси вартості навчання та проживання одного слухача без розшифровки за елементами витрат.

01.03.2010р.,

№ 9(397) ВДЗ;

№ 06027

Державне територіально-галузеве об'єднання “Львівська залізниця” відокремлений підрозділ “Львівський завод залізобетонних конструкцій”

Роботи по реконструкції виробничих цехів (реконструкція БЗВ)

Відповідно до п. 61 положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти , затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р., тендерна пропозиція ВАТ “Техінмаш” відхиляється як така, що не відповідає умовам тендерної документації.

У складі тендерної пропозиції відсутні наступні документи, передбачені вимогами тендерної документації:

- Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (або нотаріально завірена копія) надана проста копія.

- Оригінал довідки з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті обов’язкових податків і зборів, що дійсна на момент розкриття тендерних пропозицій;

- Оригінал або нотаріально завірена копія довідки  Департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України, або його територіального органу, або Державного підприємства “Державний центр з питань відновлення платоспроможності та банкруцтва”  про відсутність підприємства Учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство не більше двомісячної давнини відносно дати розкриття тендерних пропозицій.

- Досвід у виконанні аналогічних договорів: копії листів – відгуків підприємств, для яких учасник виконував аналогічні договори, підписані керівником або іншою уповноваженою особою – не менше двох.

- Фінансовий обіг: Довідка з обслуговуючого банку про наявність розрахункового рахунку.

- Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід: Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід подається за формою згідно із додатком 1а

- Тендерне забезпечення

Таким чином у відповідності до п.28 та п.61 “Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. № 921 (із змінами), а також у відповідності до вимог тендерної документації тендерна пропозиція ВАТ “Техінмаш” відхиляється.

29.03.2010 р.,

№ 13(401);

№ 10165

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з технічного обслуговування, ремонту та відновлення залізничних, трамвайних локомотивів та рухомого складу (технічне обслуговування та регенерація акумуляторних батарей, які використовуються на рухомому складі)

Відповідно до  п.61” Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами), тендерна пропозиція ПП „Гаміль”, 341826851, м. Київ -53, 01053, а/с 43 відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації, а саме не надано документального підтвердження того, що учасник є вітчизняним виробником, також не надано жодного документа додатків №3, 4, 5, 6 Тендерної документації. Крім того „Тендерна форма пропозиція” надана в цілому по предмету закупівлі, а не окремо по лотах, як було передбачено у тендерній документації

На початок

Дата і номер інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель", у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі, номер оголошення

Найменування замовника

Найменування предмету закупівлі

Перелік відхилених тендерних пропозицій із зазначенням підстав відхилення

Причини відхилення пропозиції (в стислій формі)

12.04.2010 р.,

№ 15(403);

№ 12021

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

ВП “Вагонне депо Дрогобич”

Послуги з монтажу, технічного обслуговування і ремонту підіймального та такелажного устаткування (Лот №1 - послуги з ремонту та пусконалагодження мостового крана; Лот №2 – ремонт електротельфера).

Відповідно до абз.4 п.61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, тендерні пропозиції по лоту №1 та лоту №2 надані ТзОВ «Техмаш” та ПП “Техноресурс” відхилені, як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.

У складі тендерної пропозиції по лоту №1 та лоту №2 надані ТзОВ “Техмаш” та ПП “Техноресурс” відсутні дозволи Дергірпромнагляду на виконання робіт по монтажу, технічному обслуговуванню та ремонту підіймального та такелажного устаткування. 

29.03.2010 р.,

№ 13(401);

№ 09991

 

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з навчання дорослих інші (підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів ДТГО «Львівська залізниця»)

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників:
Українська державної академії залізничного транспорту по Лотах № 59-62;
Державний вищий навчальний заклад «Донецький інститут залізничного транспорту», по Лотах №№ 6-12, №№ 19-21, №36, №№ 44-46;
Приватне підприємство «Франс – Експрим» по всіх лотах;
 відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.


В порушення вимог Додатку №5 тендерної документації у тендерній пропозиції Української державної академії залізничного транспорту по Лотах №59, 60 не надано копію ліцензії на право здійснення освітньої діяльності щодо підвищення кваліфікації керівників і фахівців відповідного напряму та кваліфікації, завірену власною печаткою учасника, копію сертифікату відповідності на бланку, виданий органом з сертифікації персоналу, який має відповідну галузь акредитації. В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації по Лотах №59, 60 не надано Довідку про кваліфікацію викладачів, які залучаються до навчального процесу. В порушення вимог Додатку №5 тендерної документації по Лотах №61, 62 не надано копію сертифікату відповідності на бланку, виданий органом з сертифікації персоналу, який має відповідну галузь акредитації, не надано інформації про участь фахівців Учасника у науково-дослідних роботах з проблемних питань залізничної галузі відповідного напряму навчання на замовлення підприємств залізничного транспорту, підпорядкованих Укрзалізниці. В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації по Лотах №61, 62 не надано Довідку про кваліфікацію викладачів, які залучаються до навчального процесу, Довідку про навчальні аудиторії та лабораторії, які використовуються у навчальному процесі, із технічними характеристиками та переліком встановленого обладнання.
В порушення вимог Додатку №5 тендерної документації у тендерній пропозиції Державного вищого навчального закладу «Донецький інститут залізничного транспорту» по Лотах №№ 6-12, №№ 19-21 не надано копію ліцензії на право здійснення освітньої діяльності щодо підвищення кваліфікації керівників і фахівців відповідного напряму та кваліфікації, завірену власною печаткою учасника, копію сертифікату відповідності на бланку, виданий органом з сертифікації персоналу, який має відповідну галузь акредитації. По Лотах №19-21 не надано довідки про наявність в Учасника методичного забезпечення, комп’ютерних програм та т. ін. для організації навчання за відповідним напрямом, довідки про наявність в Учасника відповідної нормативно-технічної документації з діяльності залізничного транспорту за відповідним напрямом. В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації по Лотах №№ 19-21 не надано Довідку про кваліфікацію викладачів, які залучаються до навчального процесу. В порушення вимог Додатку №5 тендерної документації по Лотах №36, №№ 44-46 не надано довідки про наявність в Учасника методичного забезпечення, комп’ютерних програм та т. ін. для організації навчання за відповідним напрямом, довідки про наявність в Учасника відповідної нормативно-технічної документації з діяльності залізничного транспорту за відповідним напрямом. Дякуємо за участь у тендері. В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації по Лотах № 36, №№ 44-46 не надано Довідку про кваліфікацію викладачів, які залучаються до навчального процесу.
В порушення умов тендерної документації у складі тендерної пропозиції Приватного Підприємства «Франс – Експрим» не подано жодного документу.

29.03.2010 р.,

№ 13(401);

№ 09930

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з технічного обслуговування і ремонту машин спеціального призначення (капітальний ремонт з модернізацією мотовозів МПТ).

Відповідно до п.62” Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами), тендерна пропозиція відхилена:

ПП ”Гаміль” через відсутність в тендерній пропозиції документів, передбачених вимогами тендерної документації :додаток 3 (кваліфікаційні вимоги для учасників),додаток 3а(кваліфікація та досвід основних спеціалістів, яких запропоновано для виконання замовлення),додаток3б (основне обладнання ,що запропоновано для виконання замовлення ),додаток 4(документи для підтвердження свого права на участь у процедури закупівлі),додаток 5 (документи на відповідність наданих послуг вимогам тендерної документації).

ВАТ ”Металургтрансремонт” через відсутність в тендерній пропозиції документів, передбачених вимогами тендерної документації , додатком 5(документи на відповідність наданих послуг вимогам тендерної документації) ,а саме не надані розшифровки всіх статей витрат до калькуляцій на послуги з капітального ремонту кожного мотовозу та послуги з модернізації кожного мотовозу (документи на відповідність наданих послуг вимогам тендерної документації).Крім того, вартість пропозиції перевищує очікувану вартість закупівлі.

12.04.2010р.,

№ 15(403);

№ 11788

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги зі страхування, крім страхування життя (обов’язкове особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд), обов’язкове страхування цивільної відповідальності громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю, за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї).

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників:

Закрите акціонерне товариство Страхова компанія «Крона»;

Приватне акціонерне товариство Страхова компанія «Статус»;

Приватне акціонерне товариство Страхова компанія «Альфа Страхування».

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р Вашу тендерні пропозиції учасників ЗАТСК «Крона», ПАТСК «Статус», ПАТСК «Альфа Страхування» відхилено як такі, що не відповідають умовам тендерної документації, а саме:

В порушення вимог Додатку №5 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ЗАТСК «Крона» подано Оригінал листа від державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України стосовно відсутності в Учасника не виконаних заходів впливу за порушення вимог чинного страхового законодавства, наданий Держкомфінпослуг від 29.01.2010р. №1011/428, що суперечить вимогам тендерної документації, згідно яких була умова - не раніше дати публікації оголошення про заплановану закупівлю в Інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель».

В порушення вимог Додатку №5 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ПАТСК «Статус» не надано Оригіналу листа від державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України стосовно відсутності в Учасника не виконаних заходів впливу за порушення вимог чинного страхового законодавства, наданий Держкомфінпослуг не раніше дати публікації оголошення про заплановану закупівлю в Інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель», відсутній Лист або довідка, або інший документ, що підтверджує Відсутність міжнародного рейтингу фінансової надійності (стійкості) страхової компанії, або його наявність. В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ПАТСК «Статус» не надана Копія річної звітності страховика за останній звітний період, що складається відповідно до Порядку складання звітних даних страховиків, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 03.02.2004 N 39.

В порушення вимог Додатку №5 тендерної документації у складі ї тендерної пропозиції ПАТСК «Альфа Страхування» подано Оригінал листа від державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України стосовно відсутності в Учасника не виконаних заходів впливу за порушення вимог чинного страхового законодавства, наданий Держкомфінпослуг від 10.03.2010р. №2967/428, що суперечить вимогам тендерної документації, згідно яких була умова - не раніше дати публікації оголошення про заплановану закупівлю в Інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель».

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ПАТСК «Альфа Страхування» подано Копію одного листа–відгуку підприємства, з якими Учасник мав/має укладені договори, що суперечить вимогам тендерної документації, згідно яких була умова - не менше двох по кожному виду страхування.

На початок

Дата і номер інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель", у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі, номер оголошення

Найменування замовника

Найменування предмету закупівлі

Перелік відхилених тендерних пропозицій із зазначенням підстав відхилення

Причини відхилення пропозиції (в стислій формі)

04.05.10р.,

№ 18(406);

№ 14044

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця» ВП “Вагонне депо Коломия”

Послуги з монтажу, технічного обслуговування і ремонту підіймального та такелажного устаткування (послуги з ремонту та пусконалагодження вантажопідіймальних козлових кранів) - за 3 лотами

Тендерну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю “Електропривод” - відхилено, як таку що не відповідає умовам тендерної документації на підставі п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ №921 від 17.10.2008р, із змінами згідно Постанови КМУ №1017 від 19.11.2008р. «Про внесення змін до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти»

У складі тендерної пропозиції відсутні: копії технічних паспортів на обладнання запропоноване для використання при надані послуг; детальний опис послуг; калькуляції на послуги з ремонту кранів

17.05.2010р.,

ВДЗ № 20(408);

№ 15496 (ТРП)

Державне територіально- галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з технічного обслуговування і ремонту конторських лічильних машин та ком’ютерної техніки

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників Приватного акціонерного товариства тендерні пропозиції учасників ТзОВ «Сервіс комп’ютерної техніки» та ТзОВ «Альтинет», відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.

У складі тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс комп’ютерної техніки» в порушення вимог Додатку №3 тендерної документації не надано копії Звіту про рух грошових коштів (форма№3), копії довідки ЄДРПОУ, копія сертифікату Малиша Олега, виданого HEWLEТT PACKARD в порушення вимог п. 3.1. тендерної документації надано без легалізованого перекладу, в порушення вимог п.2,3 Додатку 5 не надано інформації щодо наявності філії, представництва або партнерської мережі у м. Броди, «Тендерна форма «Пропозиція» не відповідає формі встановленій в тендерній документації.

У складі тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Альтинет» в порушення вимог Додатку №3 тендерної документації не надано копії Звіту про рух грошових коштів (форма№3), копії сертифікатів Сергія Ковалишина та Сергія Коцюби, виданих HEWLEТT PACKARD в порушення вимог п. 3.1. тендерної документації надано без легалізованого перекладу.

---

 

Відповідно до п. 65 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ №921 від 17.10.2008 р.(далі - Положення), згідно з рішенням тендерного комітету від 07.06.2010 р. торги на закупівлю послуг з технічного обслуговування і ремонту конторських лічильних машин та ком’ютерної техніки відмінені на підставі п. 62 Положення, оскільки було відхилено всі тендерні пропозиції.

---

 

Відокремлений підрозділ «Інформаційно-обчислювальний центр» ДТГО «Львівська залізниця»

Вузли до машин друкувальних (розхідні матеріали та запчастини до друкуючої техніки)

Згідно п. 79 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, пропозиції двох учасників були визнані такими, що не відповідають вимогам Замовника та не допускаються до оцінки:

1) Цінова пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Комплекс»
містила наступні недоліки:

 • Не надано копії Статуту;
 • Не надано копії свідоцтва про державну реєстрацію;
 • Не надано копії довідки про взяття на облік платника податку (форма - 4ОПП);
 • Не надано копії свідоцтва про сплату ПДВ, єдиного податку ( при наявності);
 • Не надано копії довідки про відкриття рахунку в банку;
 • Не надано документів, які підтверджують відповідність товару вимогам запиту цінових пропозицій;
 • Не надано документального підтвердження того, що Учасник є представником, дилером або дистриб’ютором виробника товару.

Цінова пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Варіант-Х»
містила наступні недоліки:

 • Не надано копії довідки про відкриття рахунку в банку;
 • Не надано документів, які підтверджують відповідність товару вимогам запиту цінових пропозицій;
 • Не надано документального підтвердження того, що Учасник є представником, дилером або дистриб’ютором виробника товару.
 • Не надано заповненого та підписаного Додатку 2 (основні умови договору);

11.05.2010р.,

ВДЗ № 19(407);

№ 15244

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги у сфері середньої технічної і професійної освіти (підвищення кваліфікації керівників і фахівців середньої ланки ДТГО «Львівська залізниця»)

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників Артемівського технікуму залізничного транспорту, Харківського технікуму залізничного транспорту по лоту № 23, Вінницького транспортного коледжу по лоту №22, Одеського технікуму залізничного транспорту по лоту №22 відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації

У тендерній пропозиції Артемівського технікуму залізничного транспорту не, по заявленому лоту №23, в порушення вимог Додатку № 3 та № 5, відсутня ліцензія на відповідний напрям освітньої діяльності, довідка про укомплектованість викладачами, наявність навчально-методичної бази, нормативно-технічної документації залізничного транспорту.

У тендерній пропозиції Харківського технікуму залізничного транспорту, по лоту № 23, в порушення вимог Додатку №5, відсутня ліцензія на відповідний напрям освітньої діяльності, довідка про укомплектованість викладачами, наявність навчально-методичної бази.

У тендерній пропозиції Вінницького транспортного коледжу, по лоту № 22, в порушення вимог Додатку №5, відсутня ліцензія на відповідний напрям освітньої діяльності.

У тендерній пропозиції Одеського технікуму залізничного транспорту, по лоту № 22, в порушення вимог Додатку № 3 та № 5, відсутня ліцензія на відповідний напрям освітньої діяльності, довідка про укомплектованість викладачами, наявність навчально-методичної бази, нормативно-технічної документації залізничного транспорту.

31.05.2010р.,

№22 (410);

№ 17077

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з монтажу, техобслуговування і ремонту підіймального та такелажного устаткування (ремонт електрокозлового крана КК-12,5 Рівненської дирекції залізничних перевезень)

1. Відповідно до п.61” Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами), тендерна пропозиція ТзОВ „ВККЦ „Кияс” та ТзОВ „Захід-Техносервіс” відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації, а саме не містять Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців ( або нотаріально завіреної копії).

2. Відповідно до п.61” Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами), тендерна пропозиція „КП „Галкран” відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації, а саме не містить калькуляції на виконання ремонту електрокозлового крана КК-12,5, замість неї надано кошторис на виконання робіт.

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця» ВП “Вагонне депо Клепарів”

Закупівля води питної (води питної в бутлях)

Цінову пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю “Мінерал” та цінову пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю “Респект”- відхилено, як такі що не відповідають умовам тендерної документації на підставі п. 79 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ №921 від 17.10.2008р, із змінами згідно Постанови КМУ №1017 від 19.11.2008р. «Про внесення змін до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти»

У складі цінової пропозиції відсутні: ТзОВ „Мінерал” - основні умови договору (Додаток №2 Запрошення);

ТзОВ „Респект” – копія дилерського договору (Додаток №3 Запрошення п.1.8. ) та основні умови договору (Додаток №2 Запрошення);


21.06.2010р.,

ВДЗ № 25(413);

№ 20234 (ТРП)

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з технічного обслуговування і ремонту конторських лічильних машин та ком’ютерної техніки

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників Приватного акціонерного товариства тендерні пропозиції учасників ТзОВ «Нео-сервіс» та ТзОВ «Альтинет», ТзОВ «Фолгат» відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації

У складі тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Нео-сервіс» в порушення вимог Додатку №3 тендерної документації не надано копії довідки про наявність сертифікованих працівників відповідної кваліфікації які мають необхідні знання та досвід та копій документів, які підтверджують технічний рівень спеціалістів, витяг є Єдиного державного реєстру, в порушення вимог Додатку 5 не надано довідки про наявність філій, представництв або партнерської мережі у Західному регіоні, копій партнерських договорів, до копій договорів на поставку продукції не надано специфікацій, в порушення вимог п.2.1. тендерної документації не надано реєстру наданих документів, документу, який підтверджує повноваження особи, уповноваженої підписувати документи тендерної пропозиції.

У складі тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Альтинет» в порушення вимог Додатку №3 тендерної документації не на всіх працівників надано копії документів, які підтверджують технічний рівень спеціалістів в порушення вимог Додатку 5 тендерної документації не надані специфікації до прикладених на постачання витратних матеріалів.

У складі тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Фолгат» в порушення вимог Додатку №3 тендерної документації довідка з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів (обов’язкових платежів), не дійсна на момент розкриття тендерних пропозицій в порушення вимог Додатку 5 тендерної документації не надані копії дилерських угод на постачання витратних матеріалів.

На початок

Дата і номер інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель", у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі, номер оголошення

Найменування замовника

Найменування предмету закупівлі

Перелік відхилених тендерних пропозицій із зазначенням підстав відхилення

Причини відхилення пропозиції (в стислій формі)

29.06.2010р.,

ВДЗ № 26(414);

№ 21512 

Державне територіально – галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з грошового посередництва (по переоцінці частини основних фондів (індивідуально визначеного майна) та виявленого при інвентаризації майна) відокремлених підрозділів ДТГО «Львівська залізниця»)

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників Приватного акціонерного товариства тендерні пропозиції учасників ТзОВ «Експерттранском», ПП «Трансінфоком», ТОВ «Європейський центр консалтингу та оцінки»,  відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації

У складі тендерної пропозиції ТОВ «Європейський центр консалтингу та оцінки» в порушення вимог Додатку 5 тендерної документації не надано копії ліцензії Державної Архітектурно-будівельної інспекції на проведення діяльності за напрямком «Обстеження і оцінка технічного стану будівельних конструкцій будівель, споруд та інженерних мереж» по оцінці технічного стану. Надана копія ліцензії, яка видана для Орендного підприємства «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва»;

У складі тендерної пропозиції ТзОВ «Експерттранском» в порушення вимог додатку Додатку 3 тендерної документації відсутні копія Статуту або інших установчих документів у разі відсутності Статуту, копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

У складі тендерної пропозиції ПП «Трансінфоком» в порушення вимог додатку Додатку 3 тендерної документації не надано копії Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців

07.06.2010р.,

ВДЗ № 23(411);

№ 18816

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця». Відокремлений підрозділ “Львівський завод залізобетонних конструкцій”

Роботи по реконструкції виробничих цехів (реконструкції БЗВ)

Відповідно до п. 61 положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ №921 від 17.10.2008р., тендерна пропозиція ВАТ “Техінмаш” відхиляється як така, що не відповідає умовам тендерної документації.

У складі тендерної пропозиції відсутні наступні документи, передбачені вимогами тендерної документації:

 • Копія довідки виданої Державною податковою адміністрацією про присвоєний ідентефікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів (для фізичних осіб.)
 • Копії листів – відгуків підприємств, для яких учасник виконував аналогічні договори підприємств, підписані керівником або іншою уповноваженою особою – не менше двох.
 • Копія ліцензії державного комітету України з питань будівництва та архітектури на проведення робіт, або іншого уповноваженого органу.
  Документ, який підверджує повноваження особи, уповноваженої підписувати документи тендерної пропозиції,завірений власною печаткою учасника (копія установчого договору, виписка з протоколу засновників про призначення директора,президента, голови правління, довіреність керівника учасника та інше).

Таким чином у відповідності до п.28 та п.61 “Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти ”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. № 921 ( із змінами), а також у відповідності до вимог тендерної документації тендерна пропозиція ВАТ “Техінмаш” відхиляється.

На початок

Дата і номер інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель", у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі, номер оголошення

Найменування замовника

Найменування предмету закупівлі

Перелік відхилених тендерних пропозицій із зазначенням підстав відхилення

Причини відхилення пропозиції (в стислій формі)

05.07.2010 р.,

№27 (415);

№ 22428

Відокремлений підрозділ пансіонат «Львівський залізничник» Державне територіально–галузевого об’єднання «Львівська залізниця»

Фрукти, ягоди, горіхи

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерна пропозиція учасника: Фізична особа-Підприємець Піка Віталій Анатолійович, відхилена за причиною невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим у тендерній документації.

Тендерна пропозиція ФОП Піка Віталій Анатолійович:

В порушення вимог п. 3 Таблиці №1 Додатку №1 тендерної документації  у складі тендерної пропозиції надано копію довідки виданої Державною податковою адміністрацією про присвоєний ідентифікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів (для фізичних осіб), яка видана на іншу фізичну особу.

05.07.2010 р.,

№27 (415);

№ 22429

Відокремлений підрозділ пансіонат «Львівський залізничник» Державне територіально–галузевого об’єднання «Львівська залізниця»

Культури овочеві

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерна пропозиція учасника: Фізична особа-Підприємець Піка Віталій Анатолійович, відхилена за причиною невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим у тендерній документації.

Тендерна пропозиція ФОП Піка Віталій Анатолійович:

В порушення вимог п. 3 Таблиці №1 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції надано копію довідки виданої Державною податковою адміністрацією про присвоєний ідентифікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів (для фізичних осіб), яка видана на іншу фізичну особу.

05.07.2010 р.,

№27 (415);

№ 22430

Відокремлений підрозділ пансіонат «Львівський залізничник» Державне територіально–галузевого об’єднання «Львівська залізниця»

Овочі свіжі

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерна пропозиція учасника: Фізична особа-Підприємець Піка Віталій Анатолійович, відхилена за причиною невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим у тендерній документації.

Тендерна пропозиція ФОП Піка Віталій Анатолійович:

В порушення вимог п. 3 Таблиці №1 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції надано копію довідки виданої Державною податковою адміністрацією про присвоєний ідентифікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів (для фізичних осіб), яка видана на іншу фізичну особу.

На початок

Дата і номер інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель", у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі, номер оголошення

Найменування замовника

Найменування предмету закупівлі

Перелік відхилених тендерних пропозицій із зазначенням підстав відхилення

Причини відхилення пропозиції (в стислій формі)

05.07.2010 р.,

№27 (415);

№ 22428

Відокремлений підрозділ пансіонат «Львівський залізничник» Державне територіально–галузевого об’єднання «Львівська залізниця»

Фрукти, ягоди, горіхи

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерна пропозиція учасника: Фізична особа-Підприємець Піка Віталій Анатолійович, відхилена за причиною невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим у тендерній документації.

Тендерна пропозиція ФОП Піка Віталій Анатолійович:

В порушення вимог п. 3 Таблиці №1 Додатку №1 тендерної документації  у складі тендерної пропозиції надано копію довідки виданої Державною податковою адміністрацією про присвоєний ідентифікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів (для фізичних осіб), яка видана на іншу фізичну особу.

05.07.2010 р.,

№27 (415);

№ 22429

Відокремлений підрозділ пансіонат «Львівський залізничник» Державне територіально–галузевого об’єднання «Львівська залізниця»

Культури овочеві

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерна пропозиція учасника: Фізична особа-Підприємець Піка Віталій Анатолійович, відхилена за причиною невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим у тендерній документації.

Тендерна пропозиція ФОП Піка Віталій Анатолійович:

В порушення вимог п. 3 Таблиці №1 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції надано копію довідки виданої Державною податковою адміністрацією про присвоєний ідентифікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів (для фізичних осіб), яка видана на іншу фізичну особу.

05.07.2010 р.,

№27 (415);

№ 22430

Відокремлений підрозділ пансіонат «Львівський залізничник» Державне територіально–галузевого об’єднання «Львівська залізниця»

Овочі свіжі

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерна пропозиція учасника: Фізична особа-Підприємець Піка Віталій Анатолійович, відхилена за причиною невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим у тендерній документації.

Тендерна пропозиція ФОП Піка Віталій Анатолійович:

В порушення вимог п. 3 Таблиці №1 Додатку №1 тендерної документації у складі тендерної пропозиції надано копію довідки виданої Державною податковою адміністрацією про присвоєний ідентифікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів (для фізичних осіб), яка видана на іншу фізичну особу.

14.06.2010 р.,

№ 24(412);

№ 19213

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги з прання та сухого чищення (3 лоти)

Відповідно до абз.4 п.61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, тендерні пропозиції ТзОВ «Сніжинка», ПП «Ремстанкотехсервіс», ТОВ «Хотел Менеджмент Груп», ПП Мельниченко, ТзОВ «ДР Рьодгер сервіс менеджмент» відхилені, як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.

У складі тендерних пропозицій не надані наступні документи:

ТзОВ «Сніжинка» 
Відсутні: - копії балансу (Форма 1) за останню звітну дату 2010р.
- Копія звіту про рух грошових коштів (Форма 3)

ПП «Ремстанкотехсервіс» 
Відсутні: - Копія звіту про рух грошових коштів (Форма 3)

ТОВ «Хотел Менеджмент Груп» 
Відсутні: - Довідка департаменту з питань банкрутства
- копія свідоцтва про сплату ПДВ

ПП Мельниченко 
Відсутні: - Копія статуту або інших установчих документів
- Витяг з єдиного державного реєстру
- Копія довідки ЄДРПОУ
- Довідка з податкової інспекції про відсутність заборгованості
- копії балансу (Форма 1) за останню звітну дату та за попередній рік
  - Копія звіту про рух грошових коштів (Форма 3)

ТзОВ «ДР Рьодгер сервіс менеджмент» 
Відсутні: - Витяг з єдиного державного реєстру
- Копія звіту про рух грошових коштів (Форма 3)

Калькуляція (згідно вимог додатку 5 Тендерної документації)

19.07.2010 р.,

№29 (417);

№ 24318

Відокремлений підрозділ «Інформаційно-обчислювальний центр» ДТГО «Львівська залізниця»

Носії інформації з записом (ліцензії на право користування антивірусним програмним забезпеченням)

Тендерна пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Арт-мастер» згідно п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, була визнана такою, що не відповідає вимогам тендерної документації

1) Не надано тендерного забезпечення, яке вимагалось в тендерній документації;
2) Гарантійний термін експлуатації носіїв інформації з записом (ліцензій на право користування антивірусним програмним забезпеченням) становить 12 місяців (за умовати тендерної документації – гарантійний термін повинен становити не менше 24 місяці).
3) Не надано оригінал авторизаційного листа від виробника антивірусного програмного забезпечення «Лабораторія Касперського» або його офіційного представництва в Україні для даної закупівлі, який підтверджує партнерські відносини з виробником.
4) Не заповнені пропущені місця (в пунктах, в яких це передбачено) основних умов, які обов’язково будуть включені до договору про закупівлю (Додаток 5 до тендерної документації).

------

Відокремлений підрозділ «Інформаційно-обчислювальний центр» ДТГО «Львівська залізниця»

Прилади та апаратура для автоматичного регулювання та керування (стабілізатори напруги)

Згідно п. 79 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, пропозиції Приватного підприємства «Сільво» та Приватного підприємства «СПІКАРТ» були визнані такими, що не відповідають вимогам Замовника.

Цінова пропозиція Приватного підприємства «Сільво» містила наступні недоліки: 1)Не надано документального підтвердження того, що Учасник є представником, дилером або дистриб’ютором виробника товару;
2)Не надано копії довідки про відкриття рахунку в банку;
3)Умови договору в частині здійснення поставки товару та проведення розрахунків за нього не відповідають вимогам Замовника.

Цінова пропозиція Приватного підприємства «СПІКАРТ» містила наступні недоліки:
1)Не надано документів, які підтверджують відповідність товару вимогам запиту цінових пропозицій; 2)Не надано документального підтвердження того, що Учасник є представником, дилером або дистриб’ютором виробника товару; 3)Не надано копії довідки про відкриття рахунку в банку; 4)Умови договору в частині здійснення поставки товару та проведення розрахунків за нього не відповідають вимогам Замовника

09.08.2010 р.,
№32 (420);
№ 27661

Відокремлений підрозділ пансіонат «Львівський залізничник» Державне територіально – галузевого об’єднання «Львівська залізниця»

Продукція рибна

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерна пропозиція учасника: Фізична особа-Підприємець Піка Віталій Анатолійович, відхилена за причиною невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим у тендерній документації.

Тендерна пропозиція ФОП Піка Віталій Анатолійович:
В порушення вимог пункту 1 Таблиці Додатку №2 та пункту 2 Додатку №6 тендерної документації у складі тендерної пропозиції не надано висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, виданого Судацькою міською санепідстанцією (м.Судак).

26.07.2010 р.,

ВДЗ № 30(418);

№ 25565 (ТРП)

Державне територіально–галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Послуги зі страхування, крім страхування життя (обов’язкове страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів залізничним транспортом)

Згідно п. 61 Положення про закупівлю товарів робіт і послуг за державні кошти, затвердженого Постановою КМУ від 17.10.2008р. №921 із змінами згідно Постанови КМУ №1017 від 19.11.2008р. «Про внесення змін до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» (далі Положення) відхилити тендерні пропозиції наступних учасників: ПАТ СК Брокбізнес", «Страхова компанія «Кий Авіа Гарант», АСТЗТ «ДНІПРОІНМЕД», ПАТ «Страхова компанія «ЕТАЛОН», ЗАТ «Страхова компанія «ВУСО», ПАТ «Київський страховий дім», ПАТ «Страхова компанія «Інтер-Поліс», як такі, що не відповідають умовам тендерної документації

ЗАТ «Страховою компанією «ВУСО» не надано всіх документів відповідно до умов тендерної документації, а саме в порушення вимог Додатку 3 тендерної документації не надано копії довіреності на здійснення діяльності філії, та в порушення вимог Додатку 5 не надано листа або довідки, або іншого документу, що підтверджує наступну інформацію :а) Відсутність міжнародного рейтингу фінансової надійності (стійкості) страхової компанії одного з таких рейтингових агентств: A.M.Best, Moody's Investors Service, Standard & Poor's або Fitch Ratings або його наявність на рівні, нижчому ніж зазначено в наступному пункті:б) Наявність міжнародного рейтингу фінансової надійності (стійкості) страхової компанії не нижчий за один з таких: "В" (Moody's Investors Service), "В" (Standard & Poor's), "B-" (A.M.Best) або "В" (Fitch Ratings)в) Наявність міжнародного рейтингу фінансової надійності (стійкості) страхової компанії не нижчий за один з таких: "Baa" (Moody's Investors Service), "ВВВ" (Standard & Poor's), "B+" (A.M.Best) або "BBB" (Fitch Ratings).

Пропозиція ПАТ СК «Брокбізнес" не відповідає умовам тендерної документації, а саме в порушення вимог Додатку 3 Тендерної документації не надано копії річної звітності страховика за останній звітний період, що складається відповідно до Порядку складання звітних даних страховиків, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 03.02.2004 N 39 (надано звіт за І півріччя 2010р.).

Пропозиція ПАТ «СК «КийАвіаГарант» не відповідає умовам тендерної документації, а саме в порушення вимог Додатку 3 Тендерної документації не надано копії річної звітності страховика за останній звітний період, що складається відповідно до Порядку складання звітних даних страховиків, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 03.02.2004 N 39 ( надан звіт за І півріччя 2010р.), надана копія довідки з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті обов’язкових податків і зборів, що не дійсна на момент розкриття тендерних пропозицій, копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців не завірена нотаріально, в порушення вимог Додатку 4 тендерної документації копія довідки Департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України, або його територіального органу, або Державного підприємства «Державний центр з питань відновлення платоспроможності та банкрутства» про відсутність підприємства - Учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство не завірена нотаріально, не надано нотаріально завіреної копії ліцензії, що видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України при Мінфіні України на право здійснення страхової діяльності у формі обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів, в порушення вимог Додатку 5 тендерної документації надно копію листа від державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України стосовно відсутності в Учасника не виконаних заходів впливу за порушення вимог чинного страхового законодавства, який виданий раніше дати публікації оголошення.

Тендерна пропозиція АСТЗТ «Дніпроінмед» не відповідає умовам тендерної документації, а саме в порушення вимог Додатку 3 Тендерної документації не надано копії річної звітності страховика за останній звітний період, що складається відповідно до Порядку складання звітних даних страховиків, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 03.02.2004 N 39 ( надано звіт за І півріччя 2010р.), в порушення вимог Додатку 4 копія ліцензії, що видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України при Мінфіні України на право здійснення страхової діяльності у формі обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів не завірена нотаріально.

Пропозиція ПАТ СК «Еталон» не відповідає умовам тендерної документації, а саме в порушення вимог Додатку 5 тендерної документації надано лист державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України стосовно відсутності в Учасника не виконаних заходів впливу за порушення вимог чинного страхового законодавства, який виданий раніше дати публікації оголошення.

Тендерна пропозиція ПАТ «Київський страховий дім» не відповідає умовам тендерної документації, а саме в порушення вимог Додатку 3 Тендерної документації не надано копії річної звітності страховика за останній звітний період, що складається відповідно до Порядку складання звітних даних страховиків, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 03.02.2004 N 39 ( надано звіт за І півріччя 2010р.), крім того в Тендерній формі «Пропозиція» та в Основних умовах, які обов’язково будуть включені до договору не враховані зміни до тендерної документації від 10.08.2010р.

Тендерна пропозиція ПАТ «СК «ІнтерПоліс» не відповідає умовам тендерної документації, а саме в порушення вимог Додатку 3 Тендерної документації не надано копії річної звітності страховика за останній звітний період, що складається відповідно до Порядку складання звітних даних страховиків, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 03.02.2004 N 39 ( надано звіт за І півріччя 2010р.), крім того в Тендерній формі «Пропозиція» та в Основних умовах, які обов’язково будуть включені до договору не враховані зміни до тендерної документації від 10.08.2010р.

26.07.2010 р.,

№ 30(418);

№ 26012

Державне територіально – галузеве об’єднання «Львівська залізниця»

Інженерні послуги (послуги з інвентаризації землі, виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням технічної документації із землеустрою та обмінних файлів для складання державних актів на право постійного користування земельними ділянками ДТГО «Львівська залізниця»)

Відповідно до п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ № 921 від 17.10.2008р тендерні пропозиції учасників Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково – інформаційний центр «Кадастр», Приватне підприємство «Земсвіт», Спільне мале підприємство «Геодезія», відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ТзОВ «НІЦ Кадастр» подано Листи відгуки не містять інформації про виконання аналогічних договорів – проведення інвентаризації земель під залізничними коліями, під іншими об’єктами залізничного транспорту, виготовлення технічної документації із землеустрою для складання актів в масштабі 1:500; наявність тахеометрів не підтверджено метрологічними свідоцтвами, не завірена підписом та печаткою учасника кожна сторінка копії балансу та копія звіту про фінансові результати на останню звітну дату та за попередній рік.

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ПП «Земсвіт» не подано копії Листів - відгуків підприємств для яких учасник виконував аналогічні договори – проведення інвентаризації земель під залізничними коліями, під іншими об’єктами залізничного транспорту , виготовлення технічної документації із землеустрою для складання актів в масштабі 1:500, їх оформлення, підписані керівником, або іншою уповноваженою особою- не менше двох; відсутні копії балансу (форма 1) та звіту про фінансові результати (форма 2) за попередній рік та не завірена підписом та печаткою учасника кожна сторінка копії балансу на останню звітну дату. В порушення вимог Додатку № 5 кошторис не підписаний уповноваженою особою та не завірений власною печаткою учасника.

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції СМП «Геодезія» відсутній витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (або нотаріально завірена копія); не подано копії Листів - відгуків підприємств для яких учасник виконував аналогічні договори – проведення інвентаризації земель під залізничними коліями, під іншими об’єктами залізничного транспорту , виготовлення технічної документації із землеустрою для складання актів в масштабі 1:500, їх оформлення, підписані керівником, або іншою уповноваженою особою - не менше двох.

На початок

Дата і номер інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель", у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі, номер оголошення

Найменування замовника

Найменування предмету закупівлі

Перелік відхилених тендерних пропозицій із зазначенням підстав відхилення

Причини відхилення пропозиції (в стислій формі)

26.07.2010 р.,

№ 30(418);

№ 25860 (НЕР)

Державне територіально-галузеве об'єднання «Львівська залізниця»

Послуги з купівлі і продажу власної нерухомості (квартири)

лот 1 – двокімнатна квартира – 1од.,
лот 2 – двокімнатна квартира – 1од.,
лот 3 – трикімнатна квартира.

Відповідно до абз.4 п.61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, тендерна пропозиція фізичної особи Бортейчук Марти Любомирівни, надана за лотом 2, відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації.

У складі тендерної пропозиції Бортейчук Марти Любомирівни відсутні окремі документи комерційної та технічної її частин, технічні характеристики запропонованої квартири не відповідають технічній специфікації тендерної документації замовника торгів.

05.07.2010 р.,

№27 (415);

№ 22296

Державне територіально-галузеве об'єднання «Львівська залізниця»

Послуги з монтажу, техобслуговування і ремонту підіймального та такелажного устаткування (ремонт електрокозлових кранів КК-5 ст. Чернівці-Центральні, КПБ-10М ст. Хриплин, КК-12,5 ст. Калуш, К-305Н ст. Вадул-Сирет Івано-Франківської механізованої дистанції вантажно-розвантажувальних робіт)

1. Тендерна пропозиція ТзОВ "Дніпрокранмонтаж" відхилена згідно п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт та послуг – тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації, а саме довідка з Довідка з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті обов"язкових податків і зборів на момент розкриття вже не є чинною, відсутній Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, немає інформації про відсутність в учасника рекламацій, претензій та ін. щодо якості надання послуг, відсутня інформація про характер і необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі.

19.07.2010 р.,

№29 (417);

№ 24750

Державне територіально-галузеве об'єднання «Львівська залізниця»

Послуги з монтажу, техобслуговування і ремонту підіймального та такелажного устаткування (ремонт електрокозлового крана КК-5 ст. Золочів)

1. Тендерна пропозиція КП "Галкран" відхилена згідно п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт та послуг – тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації, а саме не надано інформації щодо відповідності тендерної пропозиції учасника технічному завданню (додаток 7).

05.07.2010 р.,

№27 (415);

№ 22302

Державне територіально-галузеве об'єднання «Львівська залізниця»

Послуги з монтажу, техобслуговування і ремонту підіймального та такелажного устаткування (ремонт електрокозлових кранів КПБ-10 та КК-12,5).

1. Тендерна пропозиція ТзОВ "Дніпрокранмонтаж" відхилена згідно п. 61 Положення про закупівлю товарів, робіт та послуг – тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації, а саме довідка з Довідка з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті обов"язкових податків і зборів на момент розкриття вже не є чинною, відсутній Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, немає інформації про відсутність в учасника рекламацій, претензій та ін. щодо якості надання послуг, відсутня інформація про характер і необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі.
Тендерна пропозиція ТзОВ "КИЯС" відхилена згідно п. 61 Тендерної документації – тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації, а саме Довідка з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті обов"язкових податків і зборів на момент розкриття вже не є чинною

26.07.2010 р.,

№30 (418);

№ 26248

Державне територіально-галузеве об'єднання «Львівська залізниця»

Вузли та деталі для локомотивів залізничних, трамвайних та рухомого складу (системи контролю витрат палива для тепловозів серії ЧМЕ3, ЧМЕ3т)

Тендерна пропозиція ТзОВ "Автоцентр-Бізон" відхилена п. 61 "Положення про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 ( зі змінами)- учасник не подав документального підтвердження того, що він є вітчизняним виробником або його офіційним представником.

26.07.2010 р.,

№ 30(418);

№ 25812

Державне територіально – галузеве об'єднання «Львівська залізниця»

інженерні послуги (послуги з обстеження, паспортизації виробничих будівель і споруд по відокремлених підрозділах ДТГО «Львівська залізниця»)

Згідно п. 61 Положення про закупівлю товарів робіт і послуг за державні кошти, затвердженого Постановою КМУ від 17.10.2008р. №921 із змінами згідно Постанови КМУ №1017 від 19.11.2008р. «Про внесення змін до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» (далі Положення) відхилити тендерні пропозиції наступних учасників: ТОВ «Придніпровський центр технічного аудиту», ТзОВ «Фірма «Каменяр», ТзОВ «А.Н.Р.-Проект», ТОВ «Укрпроектстрой», ПВКП «Технотранспроект», ТзОВ «Експерттранском» як такі, що не відповідають умовам тендерної документації

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ТОВ «Придніпровський центр технічного аудиту» не надано копії балансу (форма №1 ) та звіту про фінансові результати (форма №2) за попередній рік.

В порушення вимог Додатку №4 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ТОВ «Укрпроектстрой» не надано Оригіналу або нотаріально завіреної копії довідки Департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України, або його територіального органу, або Державного підприємства «Державний центр з питань відновлення платоспроможності та банкрутства» про відсутність підприємства - Учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство не більше двомісячної давнини відносно дати розкриття тендерних пропозицій (надано довідку з Агентства з питань банкрутства).

В порушення вимог Додатку №5 тендерної документації у складі ї тендерної пропозиції ТзОВ «А.Н.Р.-Проект» не надано Копії наказу Державного комітету з будівництва та архітектури України про включення до Переліку спеціалізованих організацій з проведення обстежень та паспортизації будівель і споруд або копію листа Міністерства регіонального розвитку та будівництва України (Державної архітектурно – будівельної інспекції) про те, що учасника торгів буде включено до зазначеного Переліку, який буде затверджено спільним наказом Мінрегіонбуду та Держгірпромнагляду і розміщено на сайті Держархбудінспекції.

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ТзОВ «Фірма «Каменяр» не завірена підписом та печаткою учасника кожна сторінка копії балансу (форма №1 ) та звіту про фінансові результати (форма №2) на останню звітну дату та за попередній рік., не завірена підписом та печаткою учасника кожна сторінка копії Статуту, в порушення вимог п 2.2. п.п. 2.2.1. тендерної документації, та додатку №3 тендерної документації копії документів завірені особою повноваження якої не підтверджені документально ( довіреністю, що додається до пропозиції), в порушення вимог Додатку 5 надано ліцензію, яка не відповідає вимогам тендерної документації.
В порушення вимог Додатку №5 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ПВКП «Технотранспроект» кошториси виконані відповідно до «Методичних рекомендацій визначення вартості робіт з обстеження, оцінки технічного стану і паспортизації будівель і споруд», лише в частині розрахунку загальної трудомісткості робіт з проведення технічного обстеження та паспортизації.

В порушення вимог Додатку №3 тендерної документації у складі тендерної пропозиції ТзОВ «Експерттранском» не завірена підписом та печаткою учасника кожна сторінка копії балансу (форма №1 ) на останню звітну дату та за попередній рік.

26.07.2010 р.,

№ 30(418);

№ 25420 (КОМ)

Державне територіально-галузеве об'єднання «Львівська залізниця» 

Носії інформації з записом (ліцензії на право користування програмними засобами управління базами даних «Oracle»)

Відповідно до п.61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, тендерна пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «РДТЕХ» відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації.

У складі технічної частині тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «РДТЕХ» не надано копію сертифікату наявності системи управління якістю компанії учасника, сертифікованої за стандартом ISO 9001:2001, який підтверджує відповідність запропонованих ліцензій технічним та якісним характеристикам предмету закупівлі; не дотримано вимог тендерної документації в частині оформлення Основних умов, які обов'язково будуть включені до Договору про закупівлю, а саме: не заповнені пропущені місця, у які учасник повинен був самостійно внести дані.

26.07.2010 р.,

№30 (418);

№ 26246

Державне територіально-галузеве об'єднання «Львівська залізниця»

Послуги з технічного обслуговування, ремонту та відновлення залізничних, трамвайних локомотивів та рухомого складу (послуги по модернізація тепловозів М62).

Тендерна пропозиція ВАТ "Тепловозоремонтний завод", 13962568, відхилена згідно п. 61 "Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами), оскільки вона не відповідає умовам тендерної документації, а саме Довідка з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті обов"язкових податків і зборів на момент розкриття вже не є чинною, а також відсутній документ, що підтверджує наявність проекту модернізації, інформація про характер і необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі (відповідність технічному завданню), Крім того довідка з банку про наявність розрахункового рахунку не містить інформації, що рахунок не заблокований.

Тендерна пропозиція ВАТ "Ізюмський ТРЗ", 01056356 відхилена згідно п.п.61, 30 "Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами) – "учасника визнано в установленому порядку банкрутом чи стосовно нього порушено провадження у справі про банкрутство".

26.07.2010 р.,

№30 (418);

№ 26247

Державне територіально-галузеве об'єднання «Львівська залізниця»

Послуги з технічного обслуговування, ремонту та відновлення залізничних, трамвайних локомотивів та рухомого складу (послуги по модернізація тепловозів 2М62).

Тендерна пропозиція ВАТ "Тепловозоремонтний завод", 13962568, відхилена згідно п. 61 "Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами), оскільки вона не відповідає умовам тендерної документації, а саме Довідка з Державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по сплаті обов"язкових податків і зборів на момент розкриття вже не є чинною, а також відсутній документ, що підтверджує наявність проекту модернізації, інформація про характер і необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі (відповідність технічному завданню), Крім того довідка з банку про наявність розрахункового рахунку не містить інформації, що рахунок не заблокований.

Тендерна пропозиція ВАТ "Ізюмський ТРЗ", 01056356 відхилена згідно п.п.61, 30 "Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №921 (зі змінами) – "учасника визнано в установленому порядку банкрутом чи стосовно нього порушено провадження у справі про банкрутство".

 

 

На початок

Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2021. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу