Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

18.10.2019 15:19

21 жовтня залізничники візьмуть участь у корпоративному заході «День донора»

Залізничники у рамках соціального проекту 21 жовтня цього року візьмуть участь у корпоративному заході – «День донора». Акція проводиться з...

18.10.2019 13:53

Львівська залізниця звертає увагу пасажирів на тимчасові зміни в графіку руху приміських поїздів

У зв'язку з проведенням колійних ремонтних робіт на перегонах Батьово – Косино, Косино – Берегово та Львів – Підзамче зазнає тимчасових...

18.10.2019 11:42

Укрзалізниця призначила 12 додаткових поїздів на період осінніх канікул

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди на період осінніх шкільних канікул. Тож школярі матимуть нагоду використати дозвілля для цікавих...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама

Укладання Єдиного договору

Договір про надання послуг (NEW)

 

Шановні замовники залізничних послуг!

Увага! Зміна банківських реквізитів!


На виконання постанови Правління Національного банку України «Про впровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» від 28.12.2018 №162 всі платежі за укладеними договорами про надання послуг з організації перевезень з 01.11.2019 здійснюватимуться за новими реквізитами.

Інформаційний лист Замовникам;
Додаткова угода на зміну реквізитів Перевізника;
Додаткова угода на зміну реквізитів Замовника.

Шановні користувачі послуг залізничного транспорту!


З метою удосконалення організації перевезень вантажів АТ «Укрзалізниця» розроблено Договір про надання послуг.

Для укладання Єдиного договору Вам необхідно звернутися до філії "Центр транспортної логістики" (ЦТЛ) або до будь-якої регіональної філії (на вибір клієнта), оскільки послуги за Єдиним договором надаватимуться на всіх залізничних станціях України.


 Контактні дані відповідальних працівників філії "Центр транспортної логістики" (ЦТЛ), що забезпечують ведення договірної роботи по Єдиних договорах:

(044) 406-93-05,  406-93-53,  465-32-94,  469-39-87.

 

Контактні дані відповідальних працівників регіональної філії «Львівська залізниця», що забезпечують ведення договірної роботи по Єдиних договорах:

(032) 297-13-85,  226-58-88,  226-48-45,  226-26-61.

 

Контактні дані відповідальних працівників філії "Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень" (ЄРЦ), що здійснюють фінансове супроводження єдиних договорів:

(044) 465-23-34,  465-11-45.


Для клієнтів, які мали укладений Єдиний договір про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані залізничним транспортом послуги підписання договору може здійснюватися в електронному вигляді з допомогою електронного цифрового підпису через програму АС «Клієнт-УЗ» з подальшим підписанням його в паперовому вигляді.

У випадку, якщо договір зі сторони клієнта підписується за довіреністю, до договору додається лише оригінал довіреності без пакету установчих документів.

Детальну інформацію щодо порядку укладання договору розміщено у Додатку № 1 «Порядок укладання договору про надання послуг.

Для клієнтів, які не мали укладеного Єдиного договору про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані залізничним транспортом послуги для укладання договору про надання послуг необхідно звернутися до філії "Центр транспортної логістики" (ЦТЛ) або до будь-якої регіональної філії (на вибір клієнта) з роздрукованим та підписаним Договором про надання послуг у двох примірниках(Додаток № 3) та наданням необхідного пакету установчих документів, наведеного у додатку № 2.

 

Примітка!!!

 

Договір про надання послуг, сформований через програму АС «Клієнт-УЗ», видруковується у двох примірниках, в обов'язковому порядку підписується «живим» підписом підписанта, який наклав ЕЦП та проставляється печатка. Обидва примірники підписаного договору з оригіналом довіреності (при необхідності) направляються для підпису до регіональної філії «Львівська залізниця» за адресою 79007, м. Львів, вул. Гоголя, 1, каб. 321.

 

У разі звернення користувача послуг залізничного транспорту для укладання додаткової угоди на компенсацію витрат, пов'язаних з подачею й забиранням вагонів та контейнерів для навантаження або вивантаження на малодіяльні вантажні станції не за місцем реєстрації договору про надання послуг (єдиного договору), додаткова угода підписується в трьох примірниках.

Додаткову угоду на компенсацію витрат, пов’язаних з обслуговуванням малодіяльних станцій, разом з листом про її укладання направляти для підпису до регіональної філії «Львівська залізниця» за адресою 79007, м. Львів, вул. Гоголя, 1, каб. 321.

Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу