Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

Звіт про громадське обговорення питання про присвоєння 1 окремій бригаді Державної спеціальної служби транспорту почесного найменування «імені Героя України Георгія Кірпи»

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

27.01.2021 15:19

У 2020 році на Львівській залізниці завдяки технології рекуперативного гальмування локомотиви повернули у контактну мережу 6,9 млн кВт*год електроенергії на суму 16,9 млн грн

Завдяки унікальному гористому ландшафту, що характерний для території регіональної філії «Львівська залізниця», магістраль має додаткові...

27.01.2021 11:17

Впродовж 2020 року Львівська залізниця проводила роботи з додаткового захисту пристроїв та обладнання сигналізації і зв’язку від стороннього втручання та крадіжок

Понад 120 пристроїв СЦБ та зв’язку додатково захистили впродовж 2020 року в господарстві сигналізації та зв’язку регіональної філії...

26.01.2021 09:52

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні Ужгород – Сянки

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама

Укладання договору перевезення

 

Шановний Замовнику!

 

 Укладання публічного договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом
Дії Замовника при підключенні до АС Клієнт-УЗ:

 

1.    Замовник, який вперше укладає Договір і не має доступу до системи АС Клієнт-УЗ, подає Звернення про намір приєднання (Додаток 1).

2.   Замовник в інтерфейсі Системи ініціює створення Звернення про намір приєднання до Договору (Додаток 1), в якому зазначає інформацію, необхідну для реєстрації, за потреби, завантажує до Системи скановані копії документів на підтвердження такої інформації (Додаток 2) та накладає КЕП (КЕПЧ). Перш ніж відправити Звернення в електронному вигляді на адресу e-mail: lmv@railway.lviv.ua його слід підписати кваліфікаційним електронним підписом (КЕП) із застосуванням сервісу електронного документообігу https://czo.gov.ua/sign та в електронний лист вкласти файл формату .p7s.

 

У виключних випадках при відсутності у Замовника технічної можливості направити документи в електронному вигляді він подає Звернення про намір приєднання до Договору у письмовій формі з долученням повного пакету установчих документів, підписаних та завірених у встановленому порядку за такою адресою:
   Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця»
   Служба комерційної роботи та маркетингу
   вул. Гоголя, буд. 1, каб. 321
   м. Львів
   79007

Примітка: Звернення про намір приєднання до Договору (Додаток 1) заповнюється Замовником згідно встановленої форми без будь-яких скорочень.


3. За результатом розгляду Звернення про намір приєднання працівником АТ «Укрзалізниця» приймається рішення та направляється  Замовнику повідомлення про:

3.1.    або мотивоване повернення без розгляду Звернення про намір приєднання із зазначенням причин для такого повернення.
Підставою для повернення Звернення про приєднання може бути:
-    відсутність всієї необхідної інформації;
-    невідповідність наданої Замовником інформації публічній інформації без надання Замовником підтверджуючих документів;
-    заявник перебуває на стадії ліквідації як юридична особа;
-    до заявника застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи відповідно до Закону України «Про санкції» від 14.08.2014 № 1644-VII;
-    місцезнаходженням (місцем реєстрації) заявника є тимчасово окуповані території України.
-    відсутні повноваження у особи, що підписала відповідну заяву.

3.2.    або прийняття Звернення про намір приєднання та надання інструкції щодо встановлення захищеного з’єднання з системою, надання сертифікату для роботи з захищеною складовою Системи, де виконуються усі подальші роботи по укладанню Договору.
Контактні дані відповідальних працівників регіональної філії «Львівська залізниця», що забезпечують ведення договірної роботи:
(032) 297-13-85,  226-58-88,  226-48-45,  226-26-61
Е-mail: lmv@railway.lviv.ua


4.    Філія «ГІОЦ» АТ «Укрзалізниця» відповідальна за організацію підключень до захищеної складової Системи. Філія «ГІОЦ» АТ «Укрзалізниця» не пізніше наступного робочого дня від отримання повідомлення від договірного відділу направляє Замовнику сертифікат та інструкцію для доступу до АС Клієнт-УЗ.

довідки в філії «ГІОЦ» АТ «Укрзалізниця»: (044) 309-69-495.    Встановлення майбутнім Замовником АС Клієнт-УЗ на основі отриманої від філії «ГІОЦ» інформації та подання Заяви про прийняття в цілому пропозиції (акцепт) укладення Договору з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.

•    Додаток 1 Звернення про намір приєднання до Договору
•    Додаток 2 Перелік документів

 

Подальше замовлення послуг з 01.07.2020 можливе на умовах Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом, який розміщено на веб-сайті філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» http://uz-cargo.com/contractcarriage.html .
Новий Договір укладається виключно використовуючи програму АС «Клієнт УЗ».
Інформація про порядок встановлення програми АС «Клієнт УЗ» знаходиться за адресою:
https://www.uz.gov.ua/cargo_transportation/electronic_transportation/as_client_uz/
 

Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2021. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу