Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

08.05.2020 13:53

Шановні залізничники, ветерани транспорту!

Травневими днями зустрічаємо дві дати, що мають важливе значення не лише для нас, українців, а й для всього людства – День пам’яті та...

30.04.2020 10:39

Залізничники виявили поблизу колії авіаційну бомбу часів Другої світової війни

На небезпечну знахідку натрапили вчора, 29 квітня, працівники господарства сигналізації та зв’язку Львівської залізниці під час огляду...

29.04.2020 15:00

Укрзалізниця продовжує ритмічне забезпечення будівельної галузі та проєкту «Велике будівництво» необхідними матеріалами – Іван Юрик

Укрзалізниця в умовах карантинних обмежень, спричинених розповсюдженням респіраторної хвороби COVID-19, продовжує стале та безперебійне...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< На Закарпатті турнірами з футболу та шахів вшанували пам’ять Георгія Кірпи

середа, 04.08.2010, 13:55. Давність: 10 р.

На Львівській залізниці відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту

На Закарпатті відбулися змаганнях з пожежно-прикладного спорту на першість Львівської залізниці. Упродовж двох днів бійці пожежного підрозділу воєнізованої охорони Львівської магістралі демонстрували своє уміння та оперативність. Швидкість, вправність та витримка – головні вимоги до цих бійців, адже вони щодня стоять на варті у повній бойовій готовності і за першим викликом тривоги мають прийти на допомогу у боротьбі з полум’ям. Силами лише одного пожежного поїзда можна замінити роботу 50 пожежних машин.


Подібні змагання відбуваються на залізниці раз у два роки. Цьогоріч у кожному з чотирьох загонів Львівської магістралі сформували команду найкращих спортсменів. Змагалися залізничники у п’яти видах пожежно-прикладного спорту. Передусім чоловіки мусили подолати 100 метрову смугу з перешкодами. Найкращою у цьому виді спорту була команда Львівського загону. А от у змаганнях з підйому по висувній та штурмовій драбині на башту більш вправними виявилися бійці Тернопільського загону.

У пожежній естафеті важливою є командна робота, від зусиль кожного учасника залежить спільний результат. У ній переміг Львівський загін.

Зволікання та неточне бойове розгортання під час пожежі можуть вартувати життя людей, відтак вправність у цьому виді змагань свідчить про високу професійну підготовку. Найкраще з ним впоралися залізничники зі Здолбунова. А от у загальному заліку команда Тернопільського загону здобула перемогу.

Переможці отримали диплом, кубок та грошову винагороду. Друге місце посіла команда Івано-Франківського загону. Не залишилися без відзнак і фінансового заохоченні й інші учасники змагань.  Тепер з усіх загонів відберуть найкращих спортсменів та сформують збірну команду. Вже у вересні вона  відстоюватиме честь Львівської магістралі на змаганнях з пожежно-прикладного спорту на першість Укрзалізниці.

 

Фото Дмитра ПелихаДорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу