Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

06.12.2019 15:53

Львівська залізниця інформує пасажирів про тимчасові зміни в розкладі руху приміських поїздів

У зв’язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегоні Болехів – Долина зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що...

06.12.2019 14:34

У графіку руху пасажирських поїздів на 2019/2020 роки Укрзалізниця призначила 8 нових поїздів у популярних напрямках

У неділю, 8 грудня, почне діяти графік руху поїздів на 2019/2020 роки. У ньому передбачене курсування 185 пар пасажирських поїздів....

06.12.2019 08:53

6 грудня – День Збройних Сил України!

Шановні колеги, дорогі побратими!

Щиро вітаю Вас із Днем Збройних Сил України!

Це свято мужніх та сильних людей, данина глибокої поваги...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівську залізницю, а заодно і її пасажирів, позбавляють кас попереднього продажу квитків

четвер, 05.04.2007, 13:00. Давність: 13 р.

Львівська залізниця закликає цінувати працю залізничників і не нищити майно

Протягом останніх років Львівська залізниця активно займається ремонтами та реконструкцією вокзальних комплексів. Щороку витрати на такі роботи зростають, сягаючи сотень мільйонів гривень. Облаштовуючи вокзали, залізниця передусім дбає про своїх пасажирів, старається створити їм якомога комфортніші умови перебування на станціях. Проте самі пасажири далеко не завжди цінують зроблене для них, а іноді складається враження, що вони навіть навмисне псують плоди кропіткої праці залізничників.


Прикладом такого вандалізму є залізничний станційний комплекс у райцентрі Турка (Львівська область). Ремонт вокзалу там проводили не так давно - у 2002 році, напередодні міжнародного фестивалю "Бойківські фестини". Залізничники, як завжди, попрацювали з повною віддачею і жителів міста та гостей вітав оновлений, відремонтований і комфортно облаштований вокзал.

Проте минуло лишень п'ять років і цей же вокзал сьогодні виглядає так, ніби руки майстрів господарювати тут кілька десятиліть тому, а невеличкий зал очікувань ніби пережив воєнні дії. У вхідних дверях вибите скло. Працівники станції кажуть, що вони не встигають поставити новий шматок скла, як хтось його знов вибиває. У самому ж залі першим ділом в око впадають понівечені стільці, подекуди обпалені запальничками і обліплені з усіх боків наклейками із жувальних гумок. Наразі у залі немає жодного цілого вимикача чи розетки, які, до речі, були встановлені спеціально для потреб пасажирів. Але найбільше жахають стіни, на яких невідомі "художники" дали вихід своїй блюзнірській фантазії. Чого там тільки немає: і сороміцькі малюнки, і написи типу "тут був Вася", і практично "телефонний довідник" із понад десятком номерів мобільних телефонів, і навіть… відбитки підошв чобіт та черевиків! Причому більшість написів, очевидно, зроблені не надто освіченими "писаками", оскільки у них на кожному кроці рясніють помилки.

Працівники станції кажуть, що вони не мають змоги власними силами боротися із такими шкідниками. Та й кожного "художника" за руку не зловиш. А щораз викликати міліцію їм теж не випадає. До того ж турківські міліціонери не поспішають їхати до них на виклики, ссилаючись на те, що від відділку до вокзалу добрячий шмат дороги, а на це треба бензин, якого у них і так обмаль.

Ще один головний біль станції - туалет. Наразі туалету у приміщенні вокзалу немає, тому пасажири користуються тим, який знаходиться на вулиці. Проте ще більше відвідувачів до нього ходять із автостанції, яка розташована неподалік і свого туалету досі не має. А щоденним прибиранням там змушені займатися саме працівники залізничної станції.

З огляду на це Львівська залізниця звертається до турківчан та гостей міста із проханням цінувати роботу залізничників і не нищити майно, яке призначене для комфорту пасажирів. Також звертаємо увагу пасажирів та влади міста на те, що якщо і надалі вокзал станції Турка буде потерпати від місцевих вандалів, то залізничники незабаром будуть змушені закрити зал очікування та відмінити зупинку поїздів.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу