Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

14.10.2019 12:32

Шановні залізничники, колеги і побратими!

Уже п’ять років поспіль усередині жовтня на державному рівні відзначаємо свято, що має сьогодні для нас надзвичайно важливе значення – День...

10.10.2019 16:51

Львівська залізниця звертає увагу пасажирів на тимчасові зміни в графіку руху приміських поїздів

У зв'язку з проведенням колійних ремонтних робіт на станції Болехів та на перегонах Турійськ – Люблинець, Овадно – пост 8 км, Глибочок...

09.10.2019 16:55

Львівська залізниця не припиняє приміського сполучення Рахова з Коломиєю та Івано-Франківськом, а вносить зміни у розклад і маршрут руху поїздів

У зв’язку з малою заселеністю поїздів, з метою раціонального використання рухомого складу та зменшення експлуатаційних витрат зазнає змін...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця продовжує втілювати програму "Контрабанді СТОП"!

четвер, 30.08.2007, 11:00. Давність: 12 р.

Львівська залізниця урочисто здала в експлуатацію дільницю Львів-Здолбунів

Учора, 29 серпня, Львівська залізниця репрезентувала швидкісну дільницю Львів-Здолбунів. В урочистостях взяли участь начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий, Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, голова Львівської обласної державної адміністрації Петро Олійник.


Роботи на вказаному напрямку було розпочато у квітні нинішнього року. Цей проект - унікальний для Львівської залізниці, адже досі жоден з інших проектів не сягав подібних масштабів. Протяжність дільниці Львів-Здолбунів складає 193 км. На ній знаходиться 17 станцій та 22 зупиночних пункти. Загалом у будівництві було задіяно 950 осіб та 98 одиниць техніки.

Капітальними ремонтами будівель та споруд, розташованих на напрямку швидкісного руху, було охоплено 13 вокзалів (станції Підбірці, Заболотці, Броди, Радивилів, Рудня-Почаївська, Верба, Борщовичі, Задвір'я, Красне, Ожидів, Кам'яниця-Волинська, Дубно, Озеряни), 85 інших службово-технічних будівель. Також залізниця упорякувала 36 пасажирських платформах, у тому числі на 16 станціях і 20 зупиночних пунктах. Паралельно велися роботи із благоустрою територій 13 станцій.

Для гарантування безпеки на 21 об'єкті було встановлено пожежно-охоронну сигналізацію. Для покращення санітарних умов на вокзалах Львівська залізниця встановила 11 очисних споруд глибокої біологічної очистки "Біотал", також введено в експлуатацію 7 водяних свердловин.

На всіх станціях у вокзалах та технічних приміщеннях для залізничників створені сучасні санітарно-побутові умови. На виконання будівельно-монтажних робіт на дільниці Львів-Здолбунів освоєно близько 50 млн. грн.

Також залізничники провели масштабні роботи і по колійному господарству. За 7 місяців при виконанні модернізації колії укладено 67 км колії на пружних скріпленнях. За цей період також укладено 30 комплектів стрілочних переводів із підвищеною зносостійкістю. Станом на серпень, виконано заміну 287 комплектів стрілочних переводів. На впровадження програми швидкісного руху на дільниці Львів-Здолбунів по колійному господарству було освоєно понад 140 млн. грн. Усі роботи залізниця провела власними силами і коштами.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу