Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

14.10.2019 12:32

Шановні залізничники, колеги і побратими!

Уже п’ять років поспіль усередині жовтня на державному рівні відзначаємо свято, що має сьогодні для нас надзвичайно важливе значення – День...

10.10.2019 16:51

Львівська залізниця звертає увагу пасажирів на тимчасові зміни в графіку руху приміських поїздів

У зв'язку з проведенням колійних ремонтних робіт на станції Болехів та на перегонах Турійськ – Люблинець, Овадно – пост 8 км, Глибочок...

09.10.2019 16:55

Львівська залізниця не припиняє приміського сполучення Рахова з Коломиєю та Івано-Франківськом, а вносить зміни у розклад і маршрут руху поїздів

У зв’язку з малою заселеністю поїздів, з метою раціонального використання рухомого складу та зменшення експлуатаційних витрат зазнає змін...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Мінтранс відзначив працівників Львівської залізниці

вівторок, 14.08.2007, 11:00. Давність: 12 р.

Львівська залізниця незабаром закінчить роботи на дільниці Львів - Здолбунів

Львівська залізниця, дбаючи про інтереси своїх пасажирів, продовжує працювати над впровадженням програми "Організація швидкісного руху дільниці Львів - Здолбунів". Надалі ця програма дасть змогу клієнтам залізниці безпечно долати великі відстані значно швидше. До того ж, їхнє око тішитимуть вокзальні комплекси, зручно облаштовані для потреб подорожуючих, відреставровані та ошатні. Крім цього, залізниця подбала і про створення комфортних умов роботи для працівників станцій.


Роботи на вказаному напрямку було розпочато у квітні нинішнього року. Цей проект - унікальний для Львівської залізниці, адже досі жоден з інших проектів не сягав подібних масштабів.

Окрім модернізації та капітального ремонту колії, залізничники паралельно приводять до ладу і вокзальні комплекси та підсобні приміщення: склади, котельні тощо. До слова, ремонтами охоплені навіть вокзали на дрібних станціях. Загалом, зовнішнє оформлення будівель буде витримане в одному стилі на всьому відрізку залізниці від Львова до Здолбунова.

Починаючи із травня на виконанні ремонтно-будівельних робіт із реконструкції будівель і споруд згідно із програмою "Організація швидкісного руху дільниці Львів - Здолбунів" задіяні структурні підрозділи служби будівельно монтажних робіт та цивільних споруд. Станом на 9 серпня виконано робіт на суму 25,6 млн. грн.

У ході робіт при потребі у вокзальних комплексах замінюють мережі електро- і водопостачання, зв'язку, де є необхідність - зводять нові каналізаційно-насосні станції. Усі приміщення вокзалів обладнані металопластиковими вікнами, а дахи покриті металочерапицею.

Крім того, велику увагу приділено облаштуванню посадочних платформ, встановленню ліхтарів та огорож, озелененню та ландшафтному декоруванню прилеглих до вокзалів територій.

Усі роботи залізниця проводить власними силами та за власні кошти.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу