Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

13.11.2019 10:29

Львівська залізниця інформує пасажирів про тимчасові зміни в розкладі руху приміських поїздів

У зв’язку з продовженням колійних ремонтних робіт на перегонах Решуцьк – Любомирськ та Болехів – Долина зазнає тимчасових змін розклад руху...

11.11.2019 16:48

Львівська залізниця інформує пасажирів про тимчасові зміни в графіку руху приміських поїздів

У зв’язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегонах Славсько – Лавочне, Неполоківці – Лужани, Мощена – Вижва, Батьово – Косино,...

11.11.2019 16:23

На дитячих магістралях Львівської залізниці розпочали навчання 1700 юних залізничників

На дитячих магістралях регіональної філії «Львівська залізниця» у Львові, Луцьку, Рівному та Ужгороді розпочався новий навчальний семестр....

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця подбала про комфорт для пасажирів під час літніх відпусток

четвер, 07.06.2007, 14:10. Давність: 12 р.

Локомотивний парк Львівської залізниці до літніх перевезень готовий

Нещодавно на приміському вокзалі станції Львів відбулася виставка-огляд тягового рухомого складу. На ній магістраль представляли всі 11 основних депо. Комісію, очолював яку начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий, цікавило усе: від якості комплектуючих, можливості економії ресурсів і до зовнішнього вигляду техніки.


Для працівників локомотивного господарства це був своєрідний екзамен, оскільки від їхньої роботи і її кінцевого результату залежить безпека руху, а отже, і безпека життя пасажирів. Цей захід відбувся напередодні літа не випадково: послугами залізниці у цей період користуються особливо багато людей, а це означає, що і відповідальність для залізничників зростає. Зрозуміло, що особливо прискіпливо комісія цікавилася технічним станом локомотивів і надзвичайно приємно, що фахівці підтвердили те, локомотивний парк Львівської залізниці до літніх перевезень готовий.

До огляду рухомого складу провели повну ревізію ходових частин, дизельного і електричного обладнання, не оминули увагою і візуальний вигляд електровоза чи тепловоза. Оцінку "добре" отримала уся техніка. Проте, на думку більшості, кращим на огляді був представлений тепловоз із Чернівців.

Такі огляди є не тільки перевіркою готовності техніки, а й конкурсом, де завдяки духу трудового суперництва усі намагаються якнайкраще представити роботу свого депо. Звісно, залізниця відзначає заслуги кращих. Такі традиційні огляди стають важливими ще й з огляду на те, що оновлення тягового рухомого складу упродовж останніх 15-ти років майже не відбувалося. Рік випуску представленої на виставці техніки в середньому 1975-ий.

Нині у парку Львівської залізниці 128 одиниць тягового рухомого складу. Завдяки капітально-відновлювальному ремонту вдається подовжувати життя стареньких машини іще на 15 років. Аби підняти "на ноги" один локомотив потрібно щонайменше півтора мільйона гривень на відновлювальний ремонт.

Завдяки відновлювальним об'ємним ремонтам із залученням наукових розробок значна частина рухомого складу отримує друге життя. До того ж поступово до кінця року на тепловози встановлять енергозберігаючу систему БІС-Р.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу