Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

17.01.2020 15:16

Львівська залізниця інформує пасажирів про тимчасові зміни в графіку руху приміського поїзда

У зв’язку з виконанням ревізії та ремонтних робіт ліній електропередач на перегонах Турійськ – Люблинець та Турійськ – Овадно зазнає...

16.01.2020 17:42

Інтерсіті між Києвом та Тернополем курсуватиме щоденно

Укрзалізниця збільшує періодичність курсування швидкісного поїзда Інтерсіті № 747 Київ – Тернопіль: з 23 січня він курсуватиме щоденно...

15.01.2020 14:23

У 2019 році Львівська залізниця навантажила понад 27 млн. тонн вантажів

Протягом 2019 року Львівська залізниця навантажила понад 27 млн. тонн вантажів, що на 2,5 % або на 667 тис. тонн перевищує результати 2018...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама

середа, 28.03.2007, 13:20. Давність: 13 р.

Львівську залізницю, а заодно і її пасажирів, позбавляють кас попереднього продажу квитків

Нещодавно Львівська залізниця зіткнулася з тим, що незабаром жителі деяких міст, через які пролягає магістраль, можуть виявитися позбавленими можливості скористатися послугами кас попереднього продажу залізничних квитків. Як виявилося, такі рішення - на совісті місцевих чиновників.


Досить неприємна ситуація склалася для мешканців Ужгорода. Пов'язана вона з орендою приміщення на вулиці Льва Толстого, 33, яке залізниця використовувала для кас попереднього продажу квитків. Від цього користь мали всі: і місто, і залізниця, і власне мешканці Ужгорода, адже останнім не потрібно було їхати на вокзал, аби придбати квиток. Вони могли їх купити прямісінько в центрі міста. Але тепер ця послуга для міщан та гостей міста стала недоступною. 24 березня 2006 року управління майнової політики Ужгородської міської ради віддало це приміщення в оренду ТзОВ "Росток" терміном на десять років. Очевидно, це "вдячність" міської влади за те, що залізниця, побудувала для Ужгорода чудовий залізничний вокзал, який став візитною карткою столиці Закарпаття.

Нещодавно в Ужгороді залізниці виділили інше приміщення для облаштування кас попереднього продажу квитків, яке знаходиться на проспекті Свободи, 63. Однак воно перебуває в незадовільному стані і потребує серйозної реконструкції, за яку, до слова, вже взялися залізничники. Та перш, ніж послуга попереднього продажу квитків знову стане доступною для пасажирів у центральній частині Ужгорода, буде згаяно чимало часу і витрачено немалі кошти.

У не менш неприємній ситуації можуть опинитися і жителі та гості Львова. Нещодавно у пресі з'явилося оголошення про те, що продається "приміщення на вул. Гнатюка (залізничні каси), з фасадним входом, підвал, загальна площа 150 кв. м., усі комунікації (світло, вода, каналізація). Потребує ремонту. Ціна 30 $ 1 кв. м." Мається на увазі приміщення за адресою вул. Гнатюка 20-22, яке ще багато років тому залізниці у безоплатну оренду надало місто. Тепер влада Львова пропонує залізниці три виходи із ситуації: викупити приміщення, сплачувати оренду або просто забиратися геть. Залізничників такий крок вразив, адже вони завжди вносили вагомий вклад у розвиток інфраструктури міста і завжди йшли на зустріч його мешканцям. Тому таке ставлення чиновників як до самої залізниці, так і до її клієнтів - жителів міста - залізницю просто обурило.

Загроза закриття міських залізничних кас окрім Львова і Ужгорода постала також перед мешканцями Чернівців, Мукачевого, Рівного. І якщо залізничники не знайдуть спільної мови з місцевою владою, то від цього постраждають, насамперед, люди, які послугами цих кас звикли користуватися.

І навіть попри такі проблеми залізниця і надалі працюватиме, щоб сервісне обслуговування пасажирів невпинно поліпшувалося, і зокрема, щоб не виникали проблеми із придбанням квитків. Стосовно кас попереднього продажу квитків у великих містах, то залізничники усе ж сподіваються на позитивне вирішення цієї проблеми з боку місцевих керівників. Якщо цього не станеться, то залізниця шукатиме інші шляхи задоволення потреб своїх пасажирів.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу