Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

17.01.2020 15:16

Львівська залізниця інформує пасажирів про тимчасові зміни в графіку руху приміського поїзда

У зв’язку з виконанням ревізії та ремонтних робіт ліній електропередач на перегонах Турійськ – Люблинець та Турійськ – Овадно зазнає...

16.01.2020 17:42

Інтерсіті між Києвом та Тернополем курсуватиме щоденно

Укрзалізниця збільшує періодичність курсування швидкісного поїзда Інтерсіті № 747 Київ – Тернопіль: з 23 січня він курсуватиме щоденно...

15.01.2020 14:23

У 2019 році Львівська залізниця навантажила понад 27 млн. тонн вантажів

Протягом 2019 року Львівська залізниця навантажила понад 27 млн. тонн вантажів, що на 2,5 % або на 667 тис. тонн перевищує результати 2018...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Пасажирське вагонне депо Тернопіль відсвяткувало своє 30-річчя

понеділок, 07.05.2007, 16:40. Давність: 13 р.

За рік заміна побитих хуліганами вікон обходиться приблизно у півмільйона гривень

Останнім часом Львівська залізниця щораз більше потерпає від хуліганів: невпинно зростає кількість розбитих вікон у вагонах потягів. Особливо гостро ця проблема постає із настанням теплої пори року. До літніх канікул ще далеко (а більшість вандалів - шкільного віку), але вже й тепер склярі ледве встигають замінювати скло на вікна. Не встигає реагувати на телеграми від начальників потягів, у вагонах яких на ходу поїзда побили скло, і транспортна міліція.


У пасажирському вагонному депо-Львів кажуть, що вже давно не було таких днів, щоб хоч одне вікно не довелося міняти, тому для склярів там робота завжди є. Наразі абсолютним рекордом є аж 14(!) побитих вікон у складі одного потяга.

Під обстріл порушників, а зазвичай це підлітки, здебільшого потрапляють потяги південного напрямку. А найбільші скляні урожаї практично з кожного рейсу збирає поїзд Львів-Солотвино. Нещодавно у ньому було розбито 3 вікна, одне з яких навиліт. Якби, не дай Боже, на шляху кинутого каменя трапився пасажир або провідних, то без серйозних травм не обійшлося б. До того такі недитячі пустощі дуже б'ють і по залізничній кишені: заміна одного розбитого скла коштує близько 90 гривень, а якщо ж воно висаджене навиліт - то це вже потягне на всі 145.

Цьогоріч на Львівській залізниці зафіксували вже 336 випадків побиття вікон. Відшкодовано лишень 119 гривень. А торік забави на влучність по рухомій мішені обійшлися львівській залізниці майже у півмільйона гривень. Цієї суми вистачило б, скажімо, щоб оновити піврічний обіг постільної білизни в пасажирських поїздах. За минулий рік на Львівській залізниці використали 18 тисяч квадратних метрів скла. За словами залізничників, ним можна було в засклити великий стадіон. А щодо порушників, то вони не реагують ані на штрафи, ані на суми відшкодованих збитків. Проте ці, ніби на перший погляд, дитячі витівки, можуть загрожувати здоров'ю і навіть життю пасажирів, про що хулігани, вочевидь, не задумуються.

Тому Львівська залізниця звертається до батьків, чиї діти можуть бути причетними до хуліганських дій на залізничних коліях із проханням по-можливості пильнувати їх, а також пояснити, що своїми розвагами вони завдають матеріальних збитків залізниці і наражають на небезпеку здоров'я, а також життя пасажирів.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу