Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

21.08.2019 16:59

До завершення ремонту дизель-поїзда ДПКр-2 у регіональному сполученні Львова із Чернівцями курсуватиме поїзд із трьома пасажирськими вагонами

До завершення робіт із ремонту дизель-поїзда ДПКр-2, що курсував у регіональному сполученні Львів – Чернівці – Львів, маршрут №702/701 у...

19.08.2019 14:50

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегонах Волосянка – Ставне, Потутори – Підвисоке та Болехів – Долина зазнає тимчасових...

19.08.2019 14:37

Впродовж цього сезону в літніх таборах та оздоровницях відпочило майже 2 тис. дітей залізничників Львівської магістралі

Серед найпопулярніших місць дитячого відпочинку та оздоровлення традиційно було узбережжя Чорного моря. Загалом понад тисяча дітлахів зі...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Рудненська селищна рада хоче ігрові автомати замість амбулаторії?

четвер, 03.05.2007, 11:40. Давність: 12 р.

Пасажирське вагонне депо Тернопіль відсвяткувало своє 30-річчя

27 квітня пасажирське вагонне депо Тернопіль Львівської залізниці відсвяткувало 30-річчя своєї діяльності. В урочистостях з нагоди цієї події взяв участь начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий.


У своєму привітальному слові до колег-залізничників він наголосив, що 30 років для залізничної установи - термін достатній для того, щоб утвердитися на гілці нашої магістралі, завоювати високий авторитет та достойну репутацію.

У зв'язку з великою потребою в ремонті пасажирських вагонів у 2003 році на підставі наказу першого заступника генерального директора "Укрзалізниці" та наказу начальника Львівської залізниці рефрижераторне вагонне депо Тернопіль було передане до складу Львівської залізниці та реорганізовано в пасажирське вагонне депо. Основною діяльністю підприємства став ремонт пасажирських вагонів. Крім того, підприємство продовжило освоювати ремонт залізничної техніки інших типів.

За всі ці роки діяльності депо проводило ефективну фінансово-економічну політику, яка дала можливість створювати додаткові робочі місця, яких так не вистачає на Тернопіллі. Постійно здійснювало заходи з економного і раціонального використання фінансових, матеріальних та паливно-енергетичних ресурсів.

Приємно відзначити, що при вирішенні завдань з ремонту пасажирських вагонів та залізничної техніки, з метою економії коштів та удосконалення засобів виробництва за останні три роки працівниками депо подано понад 100 раціоналізаторських пропозицій з економічним ефектом 1 266 тис. грн.

З 1 грудня 2006 року в складі депо створено Чортківську дільницю з ремонту спеціального рухомого складу залізниці, створено додатково 58 робочих місць. У депо також здійснюють ремонти колійної техніки.

За 30 років від створення депо колективом за участю інших підприємств Тернопільського залізничного вузла побудовано три 72-х квартирних будинки, в яких отримали житло 140 сімей залізничників та 113 сімей отримали квартири завдяки проведеній реконструкції діючого гуртожитку.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу