Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

18.10.2019 15:19

21 жовтня залізничники візьмуть участь у корпоративному заході «День донора»

Залізничники у рамках соціального проекту 21 жовтня цього року візьмуть участь у корпоративному заході – «День донора». Акція проводиться з...

18.10.2019 13:53

Львівська залізниця звертає увагу пасажирів на тимчасові зміни в графіку руху приміських поїздів

У зв'язку з проведенням колійних ремонтних робіт на перегонах Батьово – Косино, Косино – Берегово та Львів – Підзамче зазнає тимчасових...

18.10.2019 11:42

Укрзалізниця призначила 12 додаткових поїздів на період осінніх канікул

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди на період осінніх шкільних канікул. Тож школярі матимуть нагоду використати дозвілля для цікавих...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця реконструювала котельню локомотивного депо Львів-Захід

середа, 26.09.2007, 08:30. Давність: 12 р.

Львівська залізниця здала в експлуатацію оновлений вокзал станції Калуш

25 вересня відбулася здача в експлуатацію відреставрованого вокзалу станції Калуш (Івано-Франківська область). В урочистостях взяли участь Леонід Лобойко, начальник Головного пасажирського управління Укрзалізниці, Михайло Мостовий, начальник Львівської залізниці та представники місцевої влади.


Капітальний ремонт вокзального комплексу було розпочато у квітні, а завершено у вересні нинішнього року. Загалом у будівництві було задіяно близько 250 працівників та 18 одиниць техніки Львівської залізниці. Будівельники Львівської залізниці виконали капітальну реконструкцію будівлі вокзалу, спорудили перонну і острівну платформи, зовнішні туалети. Також на станції Калуш виконано ремонт санітарно-побутового блоку, стрілочних постів, службово-технічних споруд. А також змонтовано нову енергозберігаючу котельню.

Крім того, велику увагу залізничники приділили облаштуванню посадочних платформ, встановленню ліхтарів та огорож, озелененню та ландшафтному декоруванню прилеглої до вокзалу території. Після завершення робіт працівники усіх господарств забезпечені санітарно-побутовими приміщеннями з холодним і гарячим водопостачанням.

Усі роботи залізниця проводила власними силами та за власні кошти. На виконання будівельно-монтажних робіт на станції Калуш освоєно близько 3 400 тис. грн. Забезпечення залізобетонними і металевими конструкціями здійснювалось Львівським заводом залізобетонних конструкцій і Львівським експериментальним заводом.

Довідково. Усього у 2007 році Львівська залізниця після капітального ремонту здала в експлуатацію 14 вокзальних комплексів. Із них 13 - на дільниці Львів-Здолбунів. Також до кінця року залізничники завершать капітальний ремонт вокзальних комплексів на станціях Воловець та Вадул-Сірет.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу