Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

03.06.2020 15:07

На Львівській залізниці відновлено роботу 65 квиткових кас

Відповідно до послаблень карантинних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392, на...

02.06.2020 17:40

Львівська залізниця відновила рух приміських поїздів у межах Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської та Закарпатської областей

 

Відповідно до послаблень карантинних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392, та...

08.05.2020 13:53

Шановні залізничники, ветерани транспорту!

Травневими днями зустрічаємо дві дати, що мають важливе значення не лише для нас, українців, а й для всього людства – День пам’яті та...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Залізниця закликає клієнтів відповідально ставитися до використання рухомого складу

понеділок, 14.04.2008, 10:00. Давність: 12 р.

Львівська залізниця обурена діями Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів

Львівська залізниця обурена діями Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів і спростовуватиме висновки акту про наслідки перевірки виконання статей 19, 20 ЗУ "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", згідно з яким залізниця має сплатити адміністративно-господарські санкції на суму 22 019 494,53 грн.


Такі санкції накладено на ДТГО "Львівська залізниця" за нібито "невиконання у 2006 році програми працевлаштування інвалідів у кількості 1259 осіб". Натомість залізничники звертають увагу працівників Фонду на те, що з 01.01.2006 у штатні розписи всіх відокремлених підрозділів залізниці додатково введено 1220 посад для працевлаштування інвалідів (не враховуючи штатних працівників у кількості 1219 осіб, у яких встановлена інвалідність).

Про ці вакансії залізничники неодноразово повідомляли у Львівський центр зайнятості, Львівське обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів, відділ соціального захисту населення Галицької районної адміністрації Львова, на офіційному сайті Львівської залізниці та через засоби масової інформації. Тобто, Львівська залізниця доклала усіх можливих зусиль аби привернути увагу людей з обмеженими можливостями, а також усіх організацій, які опікуються ними до того, що відповідні робочі місця створено і залізниця завжди готова відгукнутися на заклик про допомогу у працевлаштуванні.

Слід зауважити, що всі 12 осіб, які у 2006 році звернулися щодо працевлаштування на створені робочі місця для інвалідів, успішно отримали і роботу, і усі соціальні гарантії. Більше охочих працювати на залізниці не виявилося, а закону про примусове працевлаштування інвалідів поки, на щастя, в Україні немає. Майже усіх людей з обмеженими фізичними можливостями працевлаштовано на підсобно-допоміжних роботах, оскільки залізниця насамперед дбає про безпеку руху і не може дозволити ставити під загрозу життя та здоров'я пасажирів і допустити збої у перевізному процесі.

Таким чином, ДТГО "Львівська залізниця" виконала усі вимоги Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" та нормативно-правових актів (у редакції, чинній протягом 2006 року), створила робочі місця та самостійно піклувалася про працевлаштування інвалідів, які зверталися з відповідними заявами.

Проте, залізничникам хотілося б зрозуміти, чому усі організації, що мають завдання відстоювати права інвалідів, так мало працюють над залученням людей з обмеженими можливостями до праці, зокрема і на залізниці. Окрім того, залізничників обурює той факт, що подібним перевіркам і накладенню стягнень піддаються насамперед державні підприємства, у той час як приватні мало опікуються працевлаштуванням інвалідів і не несуть за це покарання. Вважаємо, що корисніше було б працювати у цьому напрямку, ніж спрямовувати свої зусилля на накладання багатомільйонних санкцій.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу