Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

03.06.2020 15:07

На Львівській залізниці відновлено роботу 65 квиткових кас

Відповідно до послаблень карантинних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392, на...

02.06.2020 17:40

Львівська залізниця відновила рух приміських поїздів у межах Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської та Закарпатської областей

 

Відповідно до послаблень карантинних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392, та...

08.05.2020 13:53

Шановні залізничники, ветерани транспорту!

Травневими днями зустрічаємо дві дати, що мають важливе значення не лише для нас, українців, а й для всього людства – День пам’яті та...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Прокуратура наклала арешт на майно, яке приватне підприємство купило у Львівської залізниці без її відома

понеділок, 07.04.2008, 15:00. Давність: 12 р.

Підведено підсумки акції "Людина на колії"

З першого лютого до 31 березня на Львівській залізниці пройшов двомісячник "Людина на колії", під час якого залізничники проводили роз'яснювальну роботу серед громадян, у колективах відокремлених підрозділів, у навчальних закладах, розташованих поблизу залізниці, про дотримання вимог "Правил безпеки громадян на залізничних коліях України".


У рамках акції залізничники здійснювали перевірки наявності знаків службових проходів через колії, наявність інформаційних щитів щодо заборони ходіння по коліях, безпечних переходів територіями підрозділів, знаків негабаритності та фарбування негабаритних місць на станціях, прилеглих до них територіях, дистанціях колії та інших відокремлених підрозділах.

За результатами акції встановлено та поновлено 2024 попереджувальні щити та знаки про небезпеку та заборону ходіння по залізничних коліях, також встановлені додаткові вказівні знаки та плакати.

В управління освіти областей для навчальних закладів залізничники передали близько 500 дисків з відеофільмом "Я і залізниця. Правила безпеки на залізничному транспорті". Фільм отримали школи усіх семи областей, територію яких охоплює Львівська залізниця, а саме: Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Рівненської та Волинської. Насамперед це стосується навчальних закладів у тих населених пунктах, через які проходить залізниця.

Під час двомісячника "Людина на колії" працівники служби ВОХР провели 585 рейдів, затримали за ходіння по коліях 2 343 особи, з яких 1 438 осіб оштрафували на загальну суму 14 690 грн. Для усіх порушників провели 463 бесіди, а також лекції для 12 471 громадянина в організаціях та навчальних закладах, розташованих поблизу залізниці.

Підводячи підсумки акції "Людина на колії", залізничники не припиняють свою діяльність на ниві забезпечення комфортних та безпечних умов для пасажирів. Львівська магістраль знову і знову наголошує: життя кожної людини у її власних руках, а береженого і Бог береже.

Довідково. У 2008 році на Львівській залізниці було травмовано 39 громадян, із них 22 - смертельно.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу