Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

18.10.2019 15:19

21 жовтня залізничники візьмуть участь у корпоративному заході «День донора»

Залізничники у рамках соціального проекту 21 жовтня цього року візьмуть участь у корпоративному заході – «День донора». Акція проводиться з...

18.10.2019 13:53

Львівська залізниця звертає увагу пасажирів на тимчасові зміни в графіку руху приміських поїздів

У зв'язку з проведенням колійних ремонтних робіт на перегонах Батьово – Косино, Косино – Берегово та Львів – Підзамче зазнає тимчасових...

18.10.2019 11:42

Укрзалізниця призначила 12 додаткових поїздів на період осінніх канікул

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди на період осінніх шкільних канікул. Тож школярі матимуть нагоду використати дозвілля для цікавих...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Прокуратура наклала арешт на майно, яке приватне підприємство купило у Львівської залізниці без її відома

понеділок, 07.04.2008, 15:00. Давність: 12 р.

Підведено підсумки акції "Людина на колії"

З першого лютого до 31 березня на Львівській залізниці пройшов двомісячник "Людина на колії", під час якого залізничники проводили роз'яснювальну роботу серед громадян, у колективах відокремлених підрозділів, у навчальних закладах, розташованих поблизу залізниці, про дотримання вимог "Правил безпеки громадян на залізничних коліях України".


У рамках акції залізничники здійснювали перевірки наявності знаків службових проходів через колії, наявність інформаційних щитів щодо заборони ходіння по коліях, безпечних переходів територіями підрозділів, знаків негабаритності та фарбування негабаритних місць на станціях, прилеглих до них територіях, дистанціях колії та інших відокремлених підрозділах.

За результатами акції встановлено та поновлено 2024 попереджувальні щити та знаки про небезпеку та заборону ходіння по залізничних коліях, також встановлені додаткові вказівні знаки та плакати.

В управління освіти областей для навчальних закладів залізничники передали близько 500 дисків з відеофільмом "Я і залізниця. Правила безпеки на залізничному транспорті". Фільм отримали школи усіх семи областей, територію яких охоплює Львівська залізниця, а саме: Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Рівненської та Волинської. Насамперед це стосується навчальних закладів у тих населених пунктах, через які проходить залізниця.

Під час двомісячника "Людина на колії" працівники служби ВОХР провели 585 рейдів, затримали за ходіння по коліях 2 343 особи, з яких 1 438 осіб оштрафували на загальну суму 14 690 грн. Для усіх порушників провели 463 бесіди, а також лекції для 12 471 громадянина в організаціях та навчальних закладах, розташованих поблизу залізниці.

Підводячи підсумки акції "Людина на колії", залізничники не припиняють свою діяльність на ниві забезпечення комфортних та безпечних умов для пасажирів. Львівська магістраль знову і знову наголошує: життя кожної людини у її власних руках, а береженого і Бог береже.

Довідково. У 2008 році на Львівській залізниці було травмовано 39 громадян, із них 22 - смертельно.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу