Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

30.06.2020 09:26

Львівська залізниця відновлює курсування приміських поїздів на Рівненщині та Волині

Відповідно до протокольних рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волинської та...

26.06.2020 15:41

28 червня – День Конституції України!

Шановні залізничники!

Щиро вітаю Вас із величним державним святом – Днем Конституції України.

Прийняття Основного Закону стало...

26.06.2020 13:57

Залізничний рух на Прикарпатті відновлено

25 червня 2020 року залізничники завершили роботи з відновлення інфраструктури та відкрили рух поїздів дільницями, що зазнали пошкоджень...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< На станції Підзамче освятили капличку

вівторок, 26.08.2008, 09:00. Давність: 12 р.

Львівські залізничники до Дня незалежності зробили пасажирам два подарунки

З нагоди Дня незалежності львівські залізничники зробили подарунки пасажирам: відкрили для руху електрифіковану ділянку Рівне-Ківерці (Рівненська та Волинська області) та презентували громадськості реконструйований вокзальний комплекс станції Володимир-Волинський.


Загальна протяжність електрифікованої ділянки становить 62 кілометри в межах Рівненської та Волинської областей. Введення в експлуатацію такого об'єкта дозволить не лише значно зменшити витрати залізничників на придбання дизпалива та вивільнити велику кількість тепловозів, але й поліпшити екологічну ситуацію у Рівненській та Волинській областях. Також залізничники відтепер покращать експлуатаційну роботу своєї техніки та приладів.

Розпочалися роботи з електрифікації зазначеної ділянки 21 березня 2008 року, а отже всього за п'ять місяців згідно з проектом на ділянці встановлено 1063 опори, змонтовано підтримуючі металоконструкції для контактної підвіски, використано при монтажі 68 тон несучого тросу, 64 тони контактного проводу, 12 тон проводів іншого призначення. Загалом на електрифікацію ділянки Рівне-Ківерці залізничники витратили 28,4 млн.грн.

Для виконання робіт на об'єкт залучили 116 спеціалістів, 8 автомотрис, 2 установчі поїзди, 12 одиниць автотехніки.

Ще одним подарунком пасажирам до Дня незалежності України став реконструйований вокзальний комплекс станції Володимир-Волинський (Волинь). Розпочали тут роботу у квітні 2008 року. На об'єкті працювали понад 135 фахівців, задіяно 13 одиниць автотракторної техніки, а також колійна техніка. Загальна вартість проведених робіт - близько 4,5 млн.грн.

На вокзальному комплексі проведено капітальний ремонт будівлі вокзалу, споруджені перонна та острівні платформи, виконано монтаж залізобетонної та металевої кованої огорожі, проведено капітальний ремонт будівель багажного відділення. Проведена заміна зовнішніх та внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, електропостачання, слабострумних мереж. Прискіпливо працювали залізничники над оформлення зовнішнього вигляду прилеглої території.

Самих же залізничників зі святом Незалежності привітали керівники Укрзалізниці та Львівської залізниці. У привітальному слові начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий наголосив, що залізнична галузь завжди була опертям економіки держави і, незважаючи на труднощі, впевнено розвивається і крокує у майбутнє.

З нагоди свята Михайло Мостовий вручив працівникам нагороди від Міністерства транспорту та зв'язку України, Генерального директора "Укрзалізниці" та начальника Львівської залізниці.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу