Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

13.12.2019 11:03

Львівська залізниця запроваджує зупинку приміського поїзда Трускавець – Львів у Задорожній

Для покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні з 13 грудня цього року Львівська залізниця запроваджує зупинку приміського...

12.12.2019 16:11

Євген Кравцов: З 15 грудня почне функціонувати пересадковий маршрут Львів – Берлін

Укрзалізниця та Польська залізниця запускають новий міжнародний пересадковий маршрут Львів – Берлін. Ним можна буде скористатися вже з 15...

12.12.2019 09:35

Понад 16 тисяч дітей залізничників Львівської магістралі побувають на святкових зустрічах зі святим Миколаєм

Театралізовані дійства та святкові зустрічі зі святим Миколаєм відбудуться у закладах культури та мистецтва в обласних центрах Західної...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< До уваги ЗМІ! АНОНС

четвер, 21.08.2008, 14:00. Давність: 11 р.

На станції Підзамче освятили капличку

Сьогодні на станції Підзамче відбулося освячення каплички Пресвятої Богородиці, що зведена у пам’ять про жертв голодомору 1946-1947 років, останки яких знайшли під час ремонтних робіт на території станції.


Освятити капличку залізничники запросили ігумена Крехівського монастиря отця Пантелеймона Саламаху. На урочистості зібралися не лише працівники Підзамчівської дистанції колії, які от уже кілька років щоденно спостерігали за проведенням ексгумаційних робіт та забезпечували схоронність ідентифікованих останків, але й керівники Львівської залізниці, очільники місцевих органів влади, Дорожнього комітету профспілки, обласної історико-просвітницької правової організації ім. В. Стуса «Меморіал» та небайдужі громадяни.

Перед церемонією освячення каплички начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий подякував усім працівникам Підзамчівської дистанції колії за нелегку працю, за терпіння та християнське співчуття до невинно убієнних жертв голодомору 1946-1947 років. Кращих працівників дистанції та будівельників, які зводили капличку Пресвятої Богородиці, Михайло Мостовий нагородив почесними грамотами та преміями.

Після церемонії освячення працівники станції та присутні поклали квіти до постаті Матері Божої.

Довідково. Перші останки жертв Голодомору 1947 року на Підзамче було виявлено у 2005 році, загалом їх було віднайдено понад 500. Ідентифіковано 502 останки. З’ясовано, що абсолютна більшість жертв – чоловіки, 96 із яких – підлітки. Знайдено і кілька останків дітей. 7 черепів, які належали підліткам, прострілені. В 22-ох черепах дорослих жертв теж виявлені кульові вогнепальні поранення. З них абсолютна більшість спричинені пострілами з малокаліберної зброї 5,6 мм. Постріли були зроблені переважно в тім’я або скроню. Простежуються прижиттєві пошкодження кісткової тканини тупими предметами, які могли бути причиною смерті. Знайдені залишки тканини, одягу, декілька натільних хрестиків, медальйонів та копійки чеканки 1945 та 1946 років.

Львівська залізниця виготовила та передала місцевій владі міні-домовини та неодноразово зверталася з проханням пришвидшити процедуру перепоховання віднайдених останків.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу