Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

12.12.2019 16:11

Євген Кравцов: З 15 грудня почне функціонувати пересадковий маршрут Львів – Берлін

Укрзалізниця та Польська залізниця запускають новий міжнародний пересадковий маршрут Львів – Берлін. Ним можна буде скористатися вже з 15...

12.12.2019 09:35

Понад 16 тисяч дітей залізничників Львівської магістралі побувають на святкових зустрічах зі святим Миколаєм

Театралізовані дійства та святкові зустрічі зі святим Миколаєм відбудуться у закладах культури та мистецтва в обласних центрах Західної...

12.12.2019 08:33

Укрзалізниця та профспілка залізничників і транспортних будівельників України 11 грудня підписали меморандум про співпрацю та взаємодію

Згідно меморандуму, сторони досягли домовленості про забезпечення підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівників Укрзалізниці у...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця цими вихідними прийматиме V Спартакіаду Укрзалізниці

понеділок, 11.08.2008, 10:00. Давність: 11 р.

Львівські залізничники пропонують усім охочим пограти у міні-футбол та волейбол на нових полях

Відтепер у спорткомплексах Львівської залізниці можна не лише активно відпочивати, але й проводити всеукраїнські чи міжнародні змагання. Таке стало можливим завдяки тому, що залізничники капітально оновили свою спортивну базу, зокрема для таких видів як міні-футбол та волейбол. Нові майданчики, виконані за усіма вимогами міжнародних спортивних організацій, залізничники пропонують використовувати не лише своїм спортсменам, але й усім, хто просто бажає проводити час з користю для здоров’я.


Тепер залізничники на базі ФСК "Локомотив" (Львів, вул.Федьковича, 30) мають штучне покриття для міні-футболу розмірами 42 на 24 метри. Голландські майстри не лише запевнили львів’ян у тому, що цей майданчик відповідає усім вимогам ФІФА, але й дали гарантію на його використання — два роки за умови щоденної експлуатації. А відтак залізничники закликають адміністрації шкіл, дитячих закладів, підприємців, працівників усіх організацій міста та області скористатися можливістю і організовувати на цьому полі тренування, турніри, змагання чи просто час від часу відпочивати з м’ячем.

Для того аби усі охочі отримали можливість грати у міні-футбол, залізничники навіть зробили нічне освітлення майданчика і грати на ньому можна мало не цілодобово.

Ще одним сюрпризом для львів’ян став оновлений волейбольний майданчик, реконструкцію якого залізничники завершили мало не напередодні відкриття 5 Спартакіади залізничників України.

Львівська магістраль завжди активно залучає до спорту своїх працівників. У спортшколах та спортзалах залізничники займаються найрізноманітнішими, подекуди дещо дивними, видами спорту, такими як велоспорт, фехтування, усі види боротьби, ігрові види спорту, пауерліфтинг, хокей, спортивне та зимове рибальство, шахи, теніс та ін.

У 2007 році лише у фінальних змаганнях служб залізниці з міні-футболу взяли участь понад шість тисяч залізничників.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу