Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

24.06.2019 18:24

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі руху приміського поїзда сполученням Червоноград – Ковель

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегоні Овадно – Турійськ 25 та 27 червня цього року не курсуватиме поїзд №6303/6306...

24.06.2019 10:22

На станції Мукачево тривають роботи з покращення умов обслуговування пасажирів

Нещодавно на станції Мукачево відбулася робоча зустріч керівництва регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та...

21.06.2019 17:15

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі та маршруті руху приміських поїздів

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегонах Батьово – Косино, Славське – Лавочне, Болехів – Долина, Надвірна – Тарновиця...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Страйк угорських залізничників

вівторок, 12.02.2008, 16:00. Давність: 11 р.

Львівська залізниця проводить місячник "Людина на колії"

До 1 березня на Львівській залізниці триватиме місячник "Людина на колії", під час якого залізничники проведуть роз'яснювальну роботу серед населення, у колективах відокремлених підрозділів, у навчальних закладах, розташованих поблизу залізниці, про дотримання вимог "Правил безпеки громадян на залізничних коліях України".


У рамках акції залізничники здійснюватимуть перевірки наявності знаків службових проходів через колії, наявність інформаційних щитів щодо заборони ходіння по коліях, безпечних переходів територіями підрозділів, знаків негабаритності та фарбування негабаритних місць на станціях, прилеглих до них територіях, дистанціях колії та інших відокремлених підрозділах.

За результатами перевірок по Львівській дирекції залізничних перевезень заплановано виготовити та встановити 26 попереджувальних щитів про небезпеку та заборону ходіння по залізничних коліях. Протягом лютого щити встановлять на станціях Скнилів, Красне, Підзамче, Яблунька, Трускавець, Моршин, Дрогобич, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Сколе. У березні заплановано встановити відповідні щити на станціях Радехів, Любінь-Великий, Мостиська-2, Ходорів, Рава-Руська, Самбір, Старий Самбір, Турка, Сихів, Персенківка, Городок, Сокаль, Червоноград, Пустомити, Соснівка. У Рівненській дирекції залізничних перевезень встановлено два інформаційні щити на станціях Клевань та поновлено ще шість на станції Ківерці.

Працівники відокремлених підрозділів служби колії виготовили та встановили 147 знаків про заборону ходіння по залізничних коліях у місцях масового переходу через колії на перегонах та зупиночних платформах. Починаючи з 1 лютого, спеціалістами служби охорони праці проведено перевірки станцій Дубляни-Львівські, Підзамче, Персенківка.

Довідково. У 2008 році на Львівській залізниці було травмовано 13 громадян, із них шестеро - смертельно. Працівники служби воєнізованої охорони протягом перших десяти днів акції "Людина на колії" затримали за ходіння по коліях 296 сторонніх осіб, з яких 156 осіб оштрафували, провели 28 бесід та лекції для 818 громадян в організаціях та навчальних закладах, розташованих поблизу залізниці.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу