Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

10.07.2020 19:26

Залізничники завершують відновлення колій, пошкоджених повенями на Івано-Франківщині, – Іван Юрик

Залізничники завершують відновлення колій на Івано-Франківщині, пошкоджених внаслідок повені. Наразі на перегоні Заболотів – Видинів, який...

10.07.2020 12:38

Укрзалізниця готова вже в серпні відновити повноцінне пасажирське сполучення, – Іван Юрик

У разі покращення епідемічної ситуації Укрзалізниця планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення. Про це повідомив в. о....

08.07.2020 14:06

Розклад руху приміського поїзда Самбір – Львів зазнає змін

Починаючи з 9 липня цього року, з технічних причин зазнає змін графік руху приміського поїзда № 6018 сполученням Самбір – Львів.

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця закликає ЛКП ліквідувати заборгованість

понеділок, 04.02.2008, 09:00. Давність: 12 р.

Чиновники через суд намагаються позбавити Львів дитячої залізниці

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради звернулося до Господарського суду Львівської області із позовною заявою з вимогою виселити адміністрацію Львівської дитячої залізниці з будинку за адресою вул. І. Франка, 156. Фактично, якщо суд стане на сторону чиновників, то це означатиме ліквідацію дитячої залізниці.


Цей факт викликав справедливе обурення у батьків сотень дітей, які займаються у 36 безкоштовних гуртках "Юний залізничник". На сьогодні у Львові дитяча залізниця залишається чи не єдиним місцем, де діти мають змогу безкоштовно проводити дозвілля з користю. Однак, у 2008 році юні залізничники мають усі шанси залишитися напризволяще.

Нагадаємо, що Львівська залізниця неодноразово зверталася до міської ради Львова з клопотаннями стосовно дитячої залізниці. Листи стосувалися оформлення Державного акту на постійне землекористування ділянкою та отримання права власності на будівлі та споруди, якими послуговується дитяча залізниця. Одначе, міські чиновники вдають, що ні сном, ні духом не відають про прохання залізничників і листів ніяких не отримували. Проте, у розпорядженні залізниці є не тільки усі листи, скеровані чиновникам, але й довідки про прийом документів Відділом адміністративних послуг Львівської міської ради. З огляду на це, прохання департаменту містобудування до Львівської залізниці "роз'яснити або спростувати суть справи та перевірити достовірність поданої прес-центром інформації" виглядає, м'яко кажучи, не зовсім коректно.

Але на цьому уся плутанина з листами, землею і будинками не закінчилася. Наприкінці січня Львівська залізниця на свій превеликий подив дізналася, що будинок за адресою вул. І. Франка, 156, у якому розташована адміністрація дитячої залізниці насправді належить не місту, а Управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради! Причому, ще із 1993 року! З'ясувалося, що усі ці роки Львівська залізниця зверталася по допомогу не в ту інстанцію. Але ще більший подив викликає той факт, що міська рада Львова досі не знала, що будинок, який вона так не хотіли надати для потреб дитячої залізниці, вже майже 15 років зовсім не належить громаді міста. Більше того, міські чиновники ніяк не можуть второпати як і коли це сталося. А тим часом над Львівською дитячою залізницею навис дамоклів меч.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу