Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

14.06.2019 14:46

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегонах Ясиня – Рахів, Косино – Берегово та Бориничі – Ходорів зазнає тимчасових змін...

14.06.2019 14:24

У вагонному депо Дрогобич Львівської залізниці сконструювали прес для виготовлення деталей вантажних вагонів

Фахівці ремонтного вагонного депо Дрогобич регіональної філії «Львівська залізниця» сконструювали випробували та успішно провели дослідну...

13.06.2019 17:17

Львівська залізниця запроваджує зупинку приміських поїздів Львів – Трускавець на пункті зупинки Задорожна

Для покращення обслуговування пасажирів, починаючи з 15 червня 2019 року Львівська залізниця запроваджує зупинку приміських поїздів, що...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Залізниця категорично проти ліквідації господарських судів

п'ятниця, 18.01.2008, 11:00. Давність: 11 р.

Міська рада Львова проти Львівської дитячої залізниці

Міська рада Львова тривалий час ігнорує прохання ДТГО "Львівська залізниця" щодо оформлення Державного акту на землю, на якій розташована Львівська дитяча залізниця. Залізничники неодноразово зверталися до міських чиновників із проханням посприяти у цій справі, однак допомоги не дочекалися. Зі свого боку Львівська залізниця повідомляє, що надалі, у разі небажання депутатів піти назустріч дитячій залізниці, її доведеться ліквідувати.


Зважаючи на те, що Львівська дитяча залізниця є своєрідною візитівкою Львова і одним з улюблених місць відпочинку не тільки дітей, але й дорослих, то Львівська залізниця планувала у 2008 році розпочати роботи з її реконструкції та оновлення. Однак, схоже на те, що місту не цікаві інтереси сотень дітей, які навчають і відпочивають на дитячій залізниці. Тому залізничники побоюються вкладати гроші у її розвиток, адже земля, по якій тепер курсує потяг "Вітерець", є надзвичайно ласим шматком і вже завтра може виявитися власністю іншої структури. Вже тепер на територію дитячої залізниці з дозволу міської ради почала наступ одна із банківських установ. Її огорожа підступає до самої колії, що може стати причиною нещасних випадків. Одначе, на це ніхто не звертає уваги. Тому Львівська залізниця вкотре закликає чиновників таки повернутися обличчям до дітей і не позбавляти їх можливості мати якісний і корисний відпочинок.

Особливо прикро, що через небажання міської ради Львова посприяти в оформленні Державного акта на землю, Львів може втратити можливість приймати у своєму місті у травні цього року Всеукраїнський зліт юних залізничників.

Довідково. Львівська дитяча залізниця є однією із найстаріших дитячих залізниць України, цього року вона відкрила 56 сезон. Її довжина складає 1200 метрів, вона має дві станції - Паркову і Сонячну. Майже 30 тисяч її вихованців отримали тут свою першу путівку в життя. Багато з них потім пов'язали свою долю з великими магістралями.

Сьогодні на Львівській дитячій залізниці діють 36 безкоштовних гуртків "Юний залізничник", у яких займаються майже 700 учнів 5-11 класів 16 шкіл Львова.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу