Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

24.02.2020 16:53

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни в графіку руху приміських поїздів

У зв’язку з проведенням колійних ремонтних робіт на перегонах Стрий-2 – Гаї Верхні – Дрогобич та Городенка-Завод – Стефанешти зазнає...

24.02.2020 09:36

Залізничники Львівської магістралі ліквідовують наслідки негоди

Внаслідок шквального вітру на території обслуговування регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано падіння дерев на колію та...

21.02.2020 14:43

Поблизу Львова жінка потрапила під вантажний поїзд

Сьогодні, 21 лютого, близько 11:30 год. на 19 км дільниці Сихів – Давидів під колеса вантажного поїзда потрапила жінка, яка з невідомих...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівські залізничники залучили до протипожежних навчань пожежний поїзд та установки комбінованого генерування піни

середа, 16.07.2008, 13:30. Давність: 12 р.

Львівська залізниця у 2008 році оздоровить 3320 дітлахів

Протягом літа 3320 дітей залізничників матимуть змогу відпочити та оздоровитися у п'яти дитячих оздоровчих таборах Львівської залізниці. До послуг маленьких курортників і тепле Чорне море, і лікувальний Трускавець, й історично цікаві Теребовля (Тернопільщина), Олександрія (Рівненщина) та Циганівці (Закарпаття).


На підготовку до відпочинку малюків залізничники традиційно виділили кошти, за які у кожному таборі провели ремонтні та відновлювальні роботи, пофарбували у яскраві кольори паркани та гойдалки, провели закупівлю постільних комплектів, рушників, ковдр та матраців. Перші маленькі курортники поїхали відпочивати ще сьомого червня, а останні повернуться до батьків з незабутніми враженнями аж 29 серпня, щоб устигнути скласти шкільні портфелі.

Піклуючись не лише про відпочинок, але й оздоровлення дітей, Львівська залізниця щороку пропонує батькам варіанти санаторного лікування для малечі. Цьогоріч охочі можуть підлікувати нирки, хронічний цистит, сечокам'яну хворобу, захворювання органів травлення, захворювання обміну речовин у Трускавецькому дитячому спеціалізованому санаторії "Джерело" МОЗ України. У кожному дитячому таборі до послуг дітей є спортивні майданчики, тенісні корти, басейни, спортивне приладдя, різноманітні настільні ігри, п'ятиразове харчування, екскурсії, а в "Чайці" (смт. Лазурне Херсонської області) дітей також вчать плавати кваліфіковані інструктори. Для усіх, хто цього року відпочиватиме у "Чайці" (836 дітей), залізничники підготували особливий подарунок: кожна дитина отримала надувний матрац та бандану.

Усі табори щороку намагаються якнайкраще задовольнити цікавість маленьких курортників, організовуючи театралізовані зустрічі, дискотеки, концерти, конкурси, лицарські турніри, дні іменинника, розважальні "Робінзонади", "Міс перлина", день "обжорки", "Космічна красуня" та ін.

Повна вартість путівки для однієї дитини становить від 1120 грн. в "Експресі" (Олександрія) до 1980 грн. у санаторії "Джерело". Проте, батьки із цієї суми сплачують лише від 20 до 40% вартості, а інші витрати покриває профспілка та Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Також дітям забезпечено безкоштовний проїзд до місця відпочинку.

Довідково. Протягом курортного сезону у 2007 році 2 833 дитини оздоровилися та відпочили за підтримки Львівської залізниці. Усього на літню кампанію витратили 2 988 532 грн. Окремі дітки також відпочивали у санаторіях Волині та Буковини.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу