Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

24.02.2020 09:36

Залізничники Львівської магістралі ліквідовують наслідки негоди

Внаслідок шквального вітру на території обслуговування регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано падіння дерев на колію та...

21.02.2020 14:43

Поблизу Львова жінка потрапила під вантажний поїзд

Сьогодні, 21 лютого, близько 11:30 год. на 19 км дільниці Сихів – Давидів під колеса вантажного поїзда потрапила жінка, яка з невідомих...

14.02.2020 15:19

Львівська залізниця інформує про зміни в графіку руху приміських поїздів

Починаючи з 15 лютого цього року, зазнає змін графік руху поїздів, що курсують у сполученні Львів – Красне – Золочів.

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< На Львівській залізниці відбулася виставка оновленого тягового рухомого складу

середа, 25.06.2008, 09:30. Давність: 12 р.

Вирішення спірних питань щодо землекористування та власності на нерухоме майно у правовому полі

ДТГО «Львівська залізниця» продовжує активну роботу з інвентаризації земель, виготовлення технічної документації з землеустрою та оформлення права власності на нерухоме майно. На жаль, залізничники не отримують сприяння у цій роботі від місцевих органів влади. Незрозумілі відмовки та бюрократичні зауваження суто формального характеру не дозволяють залізниці вирішувати питання у розумні терміни, адже Львівська залізниця як державне підприємство вирішує усі питання суто у правовому колі.


Так проводячи останніми роками роботу з інвентаризації земель, виготовлення технічної документації із землеустрою з метою отримання Державних актів на право постійного користування земельними ділянками, залізничники лише по Львову стикнулися з чималою низкою проблем. Зокрема мають місце факти захоплення земельних ділянок смуги відведення залізниці та будівництво житлових будинків, гаражів, доріг без погодження меж із залізницею. Такі випадки зафіксовано у Брюховичах, на Ходорівській рампі, у Львові (вул. Дучимінської, 10) та ін.

Щодо проблемних питань з оформлення власності на нерухоме майно залізниці, то юридичне управління Львівської міської ради відмовляє у погодженні рішень про оформлення такого права через «відсутність актів на землекористування та дозволів на будівництво». При цьому чиновники не враховують специфіку територіального розташування об’єктів, адже, отримавши право власності на, до прикладу, 33 трансформаторних підстанції Львівської дистанції електропостачання ЕЧ-1, окремих акті на введення в експлуатацію кожної ТП просто не існує — це суто технологічні споруди, які приймались в експлуатацію згідно з загальними актами введення залізничних об’єктів. І подібних непорозумінь, на жаль, надто багато.

Довідково. Загалом оформлення права власності лише в межах Львова зараз потребують близько 150 об’єктів нерухомості по станції Львів, Клепарів, Львівської механізованої дистанції вантажо-розвантажувальних робіт, Львівської та Підзамчівської дистанціях колії, Львівської дистанції водопостачання, управління будівельно-монтажних робіт. Затримки з прийняттям рішень щодо оформлення права власності на нерухоме майно залізниці спричинені неузгодженням дій відповідних управлінь Львівської міської ради та подекуди звичайним бюрократичним ставленням до справи державного значення, адже залізниця як державне підприємство здійснює оформлення права власності на своє майно суто у правовому полі.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу