Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

10.07.2020 19:26

Залізничники завершують відновлення колій, пошкоджених повенями на Івано-Франківщині, – Іван Юрик

Залізничники завершують відновлення колій на Івано-Франківщині, пошкоджених внаслідок повені. Наразі на перегоні Заболотів – Видинів, який...

10.07.2020 12:38

Укрзалізниця готова вже в серпні відновити повноцінне пасажирське сполучення, – Іван Юрик

У разі покращення епідемічної ситуації Укрзалізниця планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення. Про це повідомив в. о....

08.07.2020 14:06

Розклад руху приміського поїзда Самбір – Львів зазнає змін

Починаючи з 9 липня цього року, з технічних причин зазнає змін графік руху приміського поїзда № 6018 сполученням Самбір – Львів.

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Результати першого етапу акції "Людина на колії" є доволі невтішними

середа, 12.03.2008, 08:40. Давність: 12 р.

Львівська залізниця передала школам новий учбовий фільм

Останнім часом на залізничному транспорті виникає щораз більше нещасних випадків із дітьми різного віку. Зазвичай це стається через недогляд батьків або через незнання правил поведінки на залізниці. Відтак, у рамках акції «Людина на колії», із метою запобігання трагічних випадків за участю дітей, керівництво Львівської залізниці ініціювало передачу загальноосвітнім школам західного регіону дитячого фільму «Я і залізниця: правила безпеки на залізничному транспорті».


Фільм отримають школи усіх семи областей, територію яких охоплює Львівська залізниця, а саме: Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Рівненської та Волинської. Насамперед це стосується навчальних закладів у тих населених пунктах, через які проходить залізниця.

Тривалість фільму «Я і залізниця: правила безпеки на залізничному транспорті» – 15 хвилин, а розрахований він на дітей молодшого та шкільного віку. У фільмі Добра Фея розповідає Піноккіо, як потрібно поводитися на залізниці, що дозволено, а чого обов’язково потрібно уникати. Присутні також антигерої, які поки що ще не знають правил безпеки, але після перегляду фільму вони матимуть змогу проаналізувати свої дії і надалі чинити тільки так, як каже Фея.

Нагадаємо, що влітку 2007 року Львівська залізниця ініціювала трансляцію державними телерадіокомпаніями західного регіону фільму «Я і залізниця. Правила безпеки на залізничному транспорті».

Довідково. Для проведення лекцій із школярами Львівська залізниця скерувала листи-звернення директорам шкіл, які знаходяться в районі залізничних колій, у яких ідеться про те, що залізниця є зоною постійної небезпеки і становить загрозу для здоров’я та життя тих, хто перебуває на ній, не знаючи правил поведінки. Також у навчальні заклади надіслано по одному примірнику “Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України” для вивчення на уроках основи безпеки життєдіяльності.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу