Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

24.02.2020 09:36

Залізничники Львівської магістралі ліквідовують наслідки негоди

Внаслідок шквального вітру на території обслуговування регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано падіння дерев на колію та...

21.02.2020 14:43

Поблизу Львова жінка потрапила під вантажний поїзд

Сьогодні, 21 лютого, близько 11:30 год. на 19 км дільниці Сихів – Давидів під колеса вантажного поїзда потрапила жінка, яка з невідомих...

14.02.2020 15:19

Львівська залізниця інформує про зміни в графіку руху приміських поїздів

Починаючи з 15 лютого цього року, зазнає змін графік руху поїздів, що курсують у сполученні Львів – Красне – Золочів.

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< На Львівській залізниці визначили «Кращих за професією»

п'ятниця, 30.05.2008, 13:30. Давність: 12 р.

На Львівській залізниці відбулася виставка оновленого тягового рухомого складу

11 капітально відремонтованих локомотивів мали змогу побачити на приміському вокзалі станції Львів усі, хто відвідав виставку тягового рухомого складу. Доведені до ладу та яскраво пофарбовані локомотиви навіть не подавали вигляду, що їм вже по 25-35 років.


Під час відвідання виставки перший заступник начальника Львівської залізниці Богдан Піх не лише оглянув зовнішній вигляд відремонтованих локомотивів, але й особисто перевірив роботу механізмів та основних вузлів рухомого складу. "Ми з приємністю сьогодні можемо сказати, що ці локомотиви — кращі з відремонтованих нашими майстрами. Звичайно, якщо техніці 25-35 років, то вимагати від неї ідеального стану годі, але ми щороку у рамках підготовки до літніх перевезень проводимо планові огляди та ремонти усієї нашої техніки, забезпечуємо потреби у перевезенні для усіх охочих громадян та підприємств", — зазначив Богдан Піх.

Участь у виставці-конкурсі взяли різні депо Львівської залізниці. Були тут представлені і депо «Львів», і депо «Чоп», і депо «Ковель», і депо "Тернопіль", і депо "Стрий" та інші. За словами керівників залізниці, до літніх перевезень, які розпочалися 25 травня, підготували усі 855 одиниць тягового рухомого складу, витративши на дрібні та серйозні ремонти понад вісім мільйонів гривень. До участі ж у виставці допустили ті локомотиви, які капітально відремонтували після кількох років вимушеного простою. Тепер усі вони будуть задіяні на вантажних та пасажирських перевезеннях. А ті депо, які найкраще на думку фахівців відремонтували локомотиви, отримають премії у розмірі трьох, двох та однієї тисячі гривень.

"Не зважаючи на те, що нам постійно доводиться потерпати від негідної, а подекуди навіть по-хамськи хуліганської поведінки деяких пасажирів, які цілеспрямовано і бездумно нищать вагони, колії, території вокзалів, керівництво Львівської залізниці увесь час намагається створити для людей максимально комфортні умови. Це стосується і пасажирів, і працівників залізниці, — сказав заступник начальника залізниці Іван Груник. — Ми наполегливо намагаємося оновити, відремонтувати рухомий склад, покращити як умови праці, так і умови для тих, хто користуватиметься послугами залізниці."Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу