Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

24.02.2020 09:36

Залізничники Львівської магістралі ліквідовують наслідки негоди

Внаслідок шквального вітру на території обслуговування регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано падіння дерев на колію та...

21.02.2020 14:43

Поблизу Львова жінка потрапила під вантажний поїзд

Сьогодні, 21 лютого, близько 11:30 год. на 19 км дільниці Сихів – Давидів під колеса вантажного поїзда потрапила жінка, яка з невідомих...

14.02.2020 15:19

Львівська залізниця інформує про зміни в графіку руху приміських поїздів

Починаючи з 15 лютого цього року, зазнає змін графік руху поїздів, що курсують у сполученні Львів – Красне – Золочів.

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця напередодні Дня захисту дітей привітала зі святами багатодітних матерів

понеділок, 26.05.2008, 16:30. Давність: 12 р.

На Львівській залізниці визначили «Кращих за професією»

На Львівській залізниці підвели підсумки конкурсу «Кращий за професією», який було організовано в рамках місячника покращення якості та культури обслуговування пасажирів. Так з 5 до 20 травня за звання кращого у своїй професії змагалися квиткові касири, провідники пасажирських вагонів та моторвагонних поїздів, начальники поїздів та інструктори резерву провідників.


Конкурс відбувався у кілька етапів: спочатку кращих визначали у підрозділах, а вже переможці цього етапу брали участь у фінальному змаганні. Конкурсантам довелося підготуватися як до теоретичних питань (зі сфери організації роботи, правил безпеки, охорони праці, етики та культури спілкування з пасажиром та ін.), так і до практичного етапу.

Дорослі учасники конкурсу по-дитячому азартно підтримували своїх колег по команді та по-дорослому відповідально виконували усі конкурсні завдання. Найзапекліша боротьба розгорнулася серед провідників. «Ви — обличчя залізниці, адже найбільше контактуєте з пасажирами, — сказав під час відкриття фінальної частини конкурсу заступник начальника Львівської залізниці з соціальних та кадрових питань Володимир Чернега. — На вас величезна відповідальність і за пасажирів, і за комфортні умови для них».

Після напружених змагань журі визначили кращих у відповідних професіях. Так найкращим начальником поїзда на Львівській залізниці є Іван Сак (пасажирське вагонне депо Львів), кращим інструктором резерву провідників стала Тетяна Саваш (пасажирське вагонне депо Ковель), звання кращого квиткового касира виборола Олександра Кравчук (вокзал станції Трускавець), найкращого провідника у дальньому сполученні – Світлана Хмарук (пасажирське вагонне депо Ковель), кращою серед провідників приміського сполучення стала Галина Кадило (моторвагонне депо Львів), а найкращим інструктором резерву провідників приміського сполучення визнано Віру Лабойко (моторвагонне депо Львів). Усіх переможці конкурсу отримають премії від керівництва Львівської залізниці та Дорпрофсожу.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу